Onze zoon heeft de afgelopen week flink diarree gehad. Dit was een gewoon een buikgriep volgens de dokter en hij krijgt ook al z'n eertse tandje. Nu wordt zijn poep al wel weer iets steviger en zijn het nogca 4 luiers op een dag, maar soms zit er een soort van slijm bij wat een beetje oranje gekleurd is. Weet iemand wat dit is en waar het van komt? Groetjes Simke
Ons dochtertje heeft dat ook gehad toen ze ongeveer 3 maanden was en volgens de huisarts komt dat doordat ze net diarree hebben gehad en daardoor zijn de darmpjes licht geirriteerd waardoor er slijmvorming ontstaat maar dat is niet erg. Pas als er bloed bijkomt moet je terug naar de huisarts maar bij ons was het na een week al over.
bedankt voor je antwoord. (ik had ondertussen ook de huisarts al even gebeld en die zij inderdaad precies hetzelfde) hier mag een slotje op.