Ik vraag mij af of ik mijn ventje kan helpen. Ik word tussen 20 en 6 5 keer wakker. Waarvan 1 keer minimaal 1 uur. Dit was vannacht dus om 4 uur. Nu was mijn man net thuis dus ik kon blijven liggen. Maar het breekt soms wel wat op. Iemand tips?
Koud, warm, trek, dorst, licht, geluid, te veel slaap overdag, te weinig slaap overdag, speen, niet zelf in slaap kunne vallen, ongemakkelijk liggen (buik liever?) etc... Dit allemaal al bekeken?
Kunnen het tandjes zijn?? Hier zo'n periode van weken gehad terwijl er 4 tanden door bleken te komen..deden s nachts dat spul nog een keer op en hij had ook heel veel dorst..na wat slokjes water sliep hij wel weer verder.
Hier ook zo'n periode gehad. Er kwamen toen veel tandjes door, en ik denk ook dat ze in een grote sprong zat. Het beste is gewoon om er aan toe te geven en jezelf proberen er zo min mogelijk druk om te maken. Acceptatie is het belangrijkste. Hier duurde het ongeveer 1,5 a 2 maanden en daarna was het in een keer over. Nu slaapt ze weer als een roosje. Bij mij hielp het trouwens ook om oordoppen te gaan gebruiken. Ik hoorde nog wel alles maar het dempte het geluid wat meer, zodat ik zelf sneller weer in slaap kon vallen. Zonder oordoppen zat ik echt bij ieder geluidje rechtop in bed, want op een gegeven moment ga je je fixeren op geluid en dat breekt echt op.
Hier ook zo'n periode gehad, tussen de 5,5 en 7 maanden. Vreselijk, tig keer per nacht wakker en huilen. Alles gecheckt, niets gevonden. En opeens, van de een op de andere dag was het weer over. Dus ik denk nog steeds dat het een sprong is geweest. Je kunt niet veel doen behalve dingen afchecken, en dan maar hopen dat het snel voorbij is
Niet te koud of te warm. Ik bied hem bv aan meestal wil hij dat niet. Overdag slaapt hij 2X 2,5 uur en gaat om 19 uur op bed. Liggen bepaald hij zelf hij kan rieken kruipen zitten staan lopen. Dus dat liggen gaat op zijn eigen manier. Het stomme is hij sliep heel goed meestal van 19 tot 5 en dan een voeding en door tot 8 Tandjes heeft hij er nu 2 van en verder nog niet echt iets te zien
Bij ons was het op deze leeftijd een speen probleem. Ze kon haar speen nog niet zelf vinden en was het continu kwijt. Uiteindelijk een speenknuffel aan vastgemaakt en toen was het over.