okee sorry ik blijf vragen maar ben even benieuwd en beetje bezorgd.. mijn buren zijn een stel ja hoe zal ik het zeggen apparte mensen.. ze hebben een kind van 4 jaar wat 3 maanden terug nu eindelijk door de kinderbescherming is weggehaald.. heeft ruim 2 jaar geduurt.. terwijl ze elkaar afmaakte.. maar om het kort te houden ze is nu zwanger onvoorstelbaar maar toch.. en verwacht volgende maand hun kind ongeveer.. nu was ik benieuwd hoe zit dat? mogen ze dat kind dan wel houden of niet? en ja hoelang dan? ben namelijk zo bang dat ze de kleine wat aandoen ze maken elkaar namelijk dagelijks af best gehorige huizen hier en kan alles verstaan wat ze zeggen... best appart stel zal ik maar zeggen.. maar wie heeft ervaring f ook zoeits gehad en weet wat ze straks met de baby doen? bedankt alvast,
ik denk dat het kind wel bij hun blijft maar onder toezicht van jeugdzorg. dat betekent dat iemand dus elke week komt kijken hoe het gaat. is hun kind van 4 weggehaald om mishandeling dan wordt het kind gelijk weggehaald. mocht dat het geval zijn laten we het dan maar hopen want jeugdzorg faalt vaak in dat soort dingen
jeugdzorg hebben ze bij die andere ook gehad kwam er elke week een vrouw kijken... weet niet onder welke reden ze haar hebben weggehaald weet wel dat ze elkaar altijd afmaakte gewoon... en dat meisje van 4 jaar al alle vloek woorden kon die er bestaan omdat haar vader altijd tegen haar vloekte en schreeuwde hij sloeg wel die vrouw.. maar het kind weet ik niet heb eerlijk gezegd verder geen contact met die mensen.. wil er namelijk niet veel mee te maken hebben.. en het is 2 jaar heel erg geweest en pas laat het kind weggehaald.. hoop dus gewoon dat ze niet weer falen zoals bij hun eerste kind! sorry kan me er best bezorgd om maken.. hoop gewoon dat dit kind van hun een beter lvene krijgt en hoop niet hetzelfde als hun eerste kind..
Is maar net wat de rede is van de uithuisplaatsing van dat meisje van 4. Als dit ivm ernstige verwaarlozing en/of mishandeling is, dan is de kans groot dat het nieuwe kindje niet mee naar huis mag. Maar dit is niet altijd het geval, want tja, helaas zit de wet zodanig moeilijk in elkaar, en blijven de ouders heel veel rechten houden. Heb heel nauw met de william schrikker stichting samengewerkt(voogdinstantie) en daar gebeurde het helaas regelmatig dat er kindjes van 1 week oud geplaatst moesten worden, want die mochten niet mee naar huis met de ouders, ivm incidenten met vorige kinderen. Volkomen situatie afhankelijk. Ik weet niet of je weet door welke instantie het meisje uit huis is geplaatst? Anders zou je je onrust kunnen uiten, en ander de kinderbescherming bellen. kus miek
lijkt me erg onprettig om al die ruzies mee te kunnen maken door dat je huis zo gehorig is. Een meisje wat ik kende van school van vroeger heeft ook haar kindje uit huis geplaatst gehad omdat ze het verwaarloosde wat resulteerde in een aantal erg vervelende ongelukjes (oa heet water over de voetjes en een strijkbout in zn gezichtje...kind was toen 2) Ze is daarna zwanger geworden en heeft dit kindje gewoon mogen houden....al weet ik niet zeker of dit onder toezicht was. EN dit is al weer n jaar of 7 a 8 geleden dus wie weet is t allemaal wel anders tegenwoordig (ik hoop het eerlijk gezegd want t ging daar echt NIET goed) Maar als jij je ongerust maakt moet je gewoon de kinderbescherming inschakelen zodra t kindje er is. Weet niet of het nut heeft om dit van tevoren al te doen omdat er feitelijk nog geen kindje is. Veel meer kan je denk ik ook niet. Maar misschien is meer ook niet nodig. Laten we hopen dat dit goed afloopt voor die kleine.
kinderbescherming staat er al achter had ik ook gebeld voor dat andere meisje... en verder belde ik steeds en ook die vrouw hiernaast zelf de politie en de andere buren ook die kwamen dan en na een uurtje binnnen te hebben gezeten waren ze weer weg.. snap dat gewoon niet dat ze hier in nederland het zo ver laten komen, moeten eerst bij wijze van spreken doden vallen willen ze wat doen.. en ik blijf er maar aan denken ik snap die vrouw hiernaast ook neit dat ze nog bij hem blijft ze zijn tijdelijk uit elkaar geweest en ze is weer terug gekomen liefde van zo man wil je toch niet ik wacht dan maar af maar tot de kleine er is.. hoop zo dat het goed gaat.. ben zo bang dat hij het kind wat aandoet... hij heeft zelfs zijn vrouw geslagen in haar buik toen ze al zwanger was.. konden we door de muren heen horen... echt naar zulke buren..
Ik zou een melding doen bij het Advies en Meldpunt Kindermishandeling (AMK). Daarnaast zal de gezinsvoogd ws. wel op de hoogte zijn van de nieuwe zwangerschap van moeder. Ik ben het met je eens dat er veel moet gebeuren voor een kind uit huis wordt geplaatst. Men wil gewoon zo lang mogelijk proberen om een kind thuis te houden, omdat dat uiteindelijk -onder voorwaarden natuurlijk- de beste plek voor een kind zou (moeten) zijn... Enerzijds is dat dan natuurlijk ook wel goed, anderzijds kunnen de dingen die jij noemt niet door de beugel. Vreselijk, ik vind dat zo erg voor kinderen...
die zijn er ook al van op de hoogte... heb echt avonden gehad dat ik daar de deur wou inrammen en het kind wou gaan pakken van 4 jaar toen.. op een gegeven moment kon ik er gewoon niet meer tegen.. vond het zo zwaar om aan te horen en voelde me machteloos.. we belde steeds de politie enz.. gelukkig is dat over nu maken ze elkaar alleen nog maar af.. maar ohoh zo zielig voor die kleine die nog in de buik zit al dat stress en gesla.. srry hoor dat ik het kwijt moet maar voel me machteloos heb er al een hoop aan gedaan maar zo bezorgd over wat er komen gaat..
ben blij dat er nog mensen zoals jij bestaan! veel mensen willen niks mee te maken hebben, en die kinderen verdienen een buurvrouw zoals jij! idd vind ik als hij haar in haar zwangere buik slaat dat het toch al kindermishandeling is, en het is heel makkelijk zo een kindje dood te slaan. bbrrr... naar zulke buren!