'Juf liet kleuter braaksel eten' - AD.nl Hoe is het mogelijk dat dit een andere medewerker nog nooit opgevallen is? Afschuwelijk!
wat vreselijk!!!! laat zo'n persoon maar niet aan mijn kinderen komen, dan laat ik haar wel wat eten... gemeen mens!
Nog beter Ellen.. Ik zou dit soort mensen never in mijn omgeving moeten hebben, laten we het daar ophouden.
Jeetje zou zo mijn oud lerares kunnen zijn.. Als wij moesten spugen per ongeluk in de klas doordat je het niet redde tot de wc, zelf opruimen! Wat een &*^^%&^wijf was dat zeg.. Moest altijd beleeft zijn naar leraressen maar toen mij het overkwam en het moest opruimen (verstand houding tussen ons was al niet goed, ik kon slecht met de groep meekomen qua leren) ben ik zo de klas uitgerent. Gaat dat mens toch me moeder op bellen dat ik de rommel die ik had laten liggen moest komen opruimen!!! Moeders boos naar mij van joh dat had je even moeten doen, tot ik vertelde wat voor rommel het was!! Mijn moeder is niet sportief of weet ik veel maar binnen 5 min was ze op school en zat ze het mens achterna... Sindsdien werd er ook gezegd tegen mij (ik was toen kinder'depressief") Ga maar lekker naar dat k*twijf toe scheelde een hoop druk vanuit mijn kant!
Zo zat mijn moeder vroeger ook op een katholieke school, juffen waren nonnen. Iedere dag werd ze met haar hoofd onder een koude kraan gestopt, omdat ze bleef huilen om haar moeder. Een goede manier om een kleuter te troosten...:x
Mijn juf liet ons een stukje zeep eten als we een boer hadden gelaten. Maar niet zo erg als dit.. jakk wat een #%**%%@#
Mijn moeder heeft regelmatig met een lineaal over haar vingers gehad omdat ze het waagde om met links te schrijven ipv rechts. Toendertijd was dat echt 'not done' en werden linkshandigen gewoon gedwongen om rechtshandig te worden. Resultaat is wel dat mijn moeder (nu 71) nog steeds niet het verschil weet tussen links en rechts.