o speelkamer, waskamer, bioscoop, werkruimte, logeerkamer, fitnesskamer. Zou allemaal wel willen incl. Schoonmaakster uiteraard. Haha
Een kamer is bij ons voor de wijn, en dan natuurlijk heerlijk daarvoor shoppen. Een kamer voorraad, tweede koelkast en enorme diepvries. Een kamer voor de was En de voorste aan de straatkant (loopt naar beneden vanaf de oprit) is voor de fiets van mijn man incl. Tacx trainer en alle spullen om te sleutelen aan zijn tweede liefde. Wel op de woonetage nog een aparte speelkamer, anders was die daar ook geweest.
De ruime badkamer waarvan je altijd gedroomd hebt? Met een groot (bubbel)bad, tv-tje en radio ingebouwd Maar ook een inloopdouche voor de dagelijkse beurt Dan heb je ergens anders een kamer vrij die je daar weer ergens voor kunt gebruiken. En de wasruimte zou ik ook beneden doen.
Als wij dat zouden hebben dan zou het echt een ontspanningsruimte worden, waarschijnlijk met een bar leuk als er vrienden zijn en vooral leuk als de kids wat ouder worden met feestjes en zo!
Wij hebben van onze kelder een speelkelder gemaakt. Wij hebben 1 muur met schoolbordkrijt. Dan kunnen ze daar hun gang gaan.
Opa en oma van een vroegere vriendin hadden een gigantische kelder. Het was verdeeld in meerdere kamers, waaronder een berging en een garage(met uitrit). Ik vermoed dat daar ook de wasmachine en droger stonden vroeger maar in de tijd dat ik er kwam was dat al naar boven verhuisd omdat ze zo min mogelijk trappen wilden lopen op hun leeftijd en met hun beperkingen. Ik weet niet hoe groot jouw kelder is, maar ik denk dat je er in ieder geval wel een voorraad'kast' met grote vriezer en een wasruimte in kwijt kunt. Verder zou ik het gewoon even kijken naar wat je nog kunt gebruiken voor een ruimte. Ik hoop alleen wel dat je kelder niet vochtig is. Dan kun je er een stuk meer mee namelijk
Onze garage was eerst een donkere, smerige ruimte waar allemaal dozen met oude troep stonden. Vorig jaar hebben we deze ruimte helemaal op laten knappen en nu is het een speelruimte voor de kinderen.