Dames ik weet het striemen zijn erfelijk je krijgt het of niet etc! Daar hoeven we geen gesprek over te starten haha. Maar wel wil ik een creme of olie halen voor mijn buikje die straks gaat groeien. Maar heb ee hekel aan crèmes of olie die mijn buik vettig laten of een half uur moet intrekken voordat ik kan aankleden. Dus graag advies over zwangerschapsscrèmes of Olies die lekker waren en snel intrekken zonder een vettigheid achter te laten!
Als je al weet dat het toch niet tegen striemen helpt, zou ik gewoon een lekkere bodylotion kopen (nivea!), geen flesje waar iets over striae op staat
vraag me wel af tot in hoeverre het erfelijk is... Mijn ma heeft na 8 kinderen maar 3 ministreepjes in dr zij en na 1 kind zou een zebra nog jaloers worden op mijn strepen... Voor de rest geen advies voor je. Ik heb er niks voor gekocht. Smeer(de) met de lotion die ik nog had/heb staan of die uit de gratis dozen komen.
Ik gebruik de buikbalsem van de etos. Vind m erg lekker en smeert goed, maar laat wel iets een laagje achter...
Ik heb wel een olie maar ik smeer dat altijd voor dat ik ga slapen in. Ik heb van de kruidvat pure&nature mama oil. Het werkt echt super goed. Ik ben nu 32 weken zwanger en nog geen streepje te vinden
Ik gebruikte alleen Zwitsal mama, maar heb sinds enkele dagen striae en gebruik nu bio oil. Het blijft vettig, maar je kan gewoon je kleding erover aantrekken, want het maakt je kleding niet vettig! Meestal smeer ik het 's ochtends in zodra ik wakker word en ga ik daarna nog even terug in bed om het een beetje in te laten trekken en 's avonds voor het slapen gaan (ik slaap zonder shirt). En misschien helpt het niet, maar je huid blijft wel lekker soepel.
Ik heb de mama olie van de etos, lekker vettig! ik doe hem samen met douchegel gebruiken mengen smeren en afspoelen! zo heb je geen vette huid en blijft hij wel mooi en hopelijk striem loos
Hormonaal gezien lijk ik erg op op mijn moeder dus je zou denken....maar nee. M'n moeder heeft na 3 Kids 0 streepjes en ik zit er bij de eerste sinds week 16 onder.
Ik heb die van earth mama & angel baby (gekregen). Die is fijn, trekt snel in en ruikt heerlijk. Als het op is, ga ik kokosoliecreme gebruiken.
Ik had deze, heb geen striae overgehouden aan mijn zwangerschappen. Alhoewel ik niet denk dat dat door een crème komt hoor Vond het gewoon fijn om te smeren.
Ik had eerst een pot van Louis Widmer, de Remederm. Veel en veel te vettig en ook heel moeilijk uit te smeren. Heb vorige week de tube van Vichy gehaald. Die is wel goed te doen, smeert goed uit en blijft niet vettig.
Ik vond die van Etos (eigen merk) heel lekker. Hij trok snel in en rook echt heel lekker. Ik had ook die van Bepanthen gekocht (kostte 25!!) Die trok niet in en was heel vet. Ik heb trouwens een buik met een tijgervel aan de zwangerschap overgehouden en dat met 3 x per dag smeren. Het helpt dus echt niet. Had ik maar een buikwand gebruikt, dan had ik er misschien mooier uitgezien. Ik heb al m'n bikini's al weggedaan.
Buikbalsem van de etos. Smeert lekker en trekt snel in! Ruim 26 weken zwanger en nog geen streepje te zien. Nog niet.
Ik gebruik buikbalsem van Etos en weleda Olie. Maar beide vettig en duurt lang voor het intrekt. Ik smeer overigens NIET tegen de striemen want die krijg je of die krijg je niet. Dus je zou ook een bodylotion kunnen gebruiken die je fijn en lekker vindt. Het gaat erom dat je je huid verzorgd en even lekker ontspand.
Had de hele dag het gevoel dat ik naar chocopasta rook, de enige keer dat ik echt misselijk ben geweest! Meteen op etos over, heerlijk!
Het is ook niet erfelijk bepaald, maar genetisch bepaald, subtiel verschil Ik heb massageolie van Therme, wel vet, want het helpt bij mij tegen de jeuk