(Misschien is hij al een keer voorbij gekomen op het forum, maar kon hem zo snel niet vinden.) Ik kreeg gisteren nl een nogal opmerkelijke tip tegen nachtelijke kuitkrampen. Koop een stuk Sunlight zeep (bij de Dirk vd Broek), doe deze in een washandje en leg het in je bed. Nu ben ik zelf behoorlijk sceptisch ten opzichte van dit soort zaken, want een goede verklaring waarom het werkt heb ik niet gekregen of op internet kunnen vinden. Misschien is het gewoon het placebo-effect, van "als je denkt dat het werkt, dan werkt het ook", maar onder het mom van "baat het niet dan schaadt het ook niet", wil ik hem toch met jullie delen. In het minste geval gaat je bed er lekker van ruiken.
Haha, leuke én heerlijk geurende tip Tegen nachtelijke kuitkrampen werkt het trouwens feilloos bij mij om het verkampte been stil te houden en dan alleen mijn tenen naar boven (of eigenlijk aan me toe) te trekken. Kreeg die tip vorige keer bij Mensendieck-zwangerschapscursus en werkt elke keer weer
Hier hielp een glas melk voor het slapen gaan erg goed.. Sommigen schijnen ook baat te hebben bij magnesium tabletten, maar dat is niet meer zo hui-tuin-keuken
Een magneetje in je bed leggen, stuk zeep onder je laken, benen (laten) masseren, zout eten (lijkt me niet zo verstandig), melk drinken. Meer weet ik zo niet.
Ja stuk zeep in je bed, Spiroflor smeren op je kuiten Zorgen dat je warme voeten hebt!! (ik vind slapen met sokken stom maar sinds ik dat doe heb ik nu bijna geen kramp meer). En oefeningetjes doen helpt ook...rondjes draaien met je voet en je voet bewegen alsof je het gaspedaal gebruikt... Ik hoop dat je er iets aan hebt
Idd bananen eten, kramp tijdens de zwangerschap word namelijk vaak door kaliumtekort veroorzaakt en bananen bevatten veel kalium.