Huis verkopen! Praktische tips gezocht

Discussie in 'De lounge' gestart door rijo, 20 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anne09

    Anne09 Fanatiek lid

    11 aug 2011
    1.291
    57
    48
    Hier worden er ook huizen verkocht via de lokale FB groep. Via funda zijn ze vaak binnen een week verkocht. Als je zelf goed weet wat je huis waard is heb je in populaire regios geen makelaar nodig.
     
    rijo vindt dit leuk.
  2. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.283
    2.039
    113
    Wauw, bedankt voor alle reacties!!
     
  3. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Wij hebben drie makelaars laten langs komen voor een waardebepaling. Degene die het betrouwbaarst overkwam hebben we gekozen. Ze brengen het alsof ze vaste courtageprijzen hanteren, maar daar is mee te handjeklappen. Ga dus vooral niet direct akkoord met een voorstel die zij als vaste prijs hanteren. Ik heb er mooi wat van af weten te praten door aan te geven dat ik het fijnste gevoel bij makelaar X had, maar dat mijn portemonnee wat meer naar Y neigde omdat die mij een korting van zoveel procent had aangeboden. Na moeilijk moeilijk moeilijk doen kon X ineens het voor het zogenaamde hetzelfde bedrag als Y
     
    rijo vindt dit leuk.
  4. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    8.047
    6.786
    113
    zuid-holland zuid
    Wij hebben ons huis verkocht in de "crisistijd" en toen hebben we echt de duurste makelaar uitgezocht met een fotograaf/stylist die ook voor woonbladen werkten ... kostte klauwen met geld maar we hadden het snel verkocht.
    Maar zoals de markt nu is kun je gewoon een a4-tje met "te koop" op je raam plakken denk ik:D

    Ik zou het zelf eng vinden om mijn huis helemaal zelf te verkopen, maar ik zou een budgetmakelaar zonder poespas uitkiezen die in ieder geval een mooie funda advertentie voor je maakt. Als je een fotograaf in je kennissenkring hebt kun je ook die vragen voor foto's.
     
    rijo vindt dit leuk.
  5. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Dit vind ik ook een beetje een kwaaltje van de laatste tijd. Foto's worden uit rare hoeken en met een groothoeklens gemaakt waardoor dingen er vreemd uit gaan zien. Je ziet dan gewoon aan de vervorming van spullen in de ruimte dat het niet klopt.

    Tip die een vriendin had gekregen bij de verkoop van haar huis was om rituals spul in huis te halen en zo'n fancy bos bloemen. Dat werd ook op de foto's gezet. Blijkbaar geeft het een bepaalde uitstraling.
     
    rijo vindt dit leuk.
  6. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.283
    2.039
    113
    Bedankt voor jullie tips!!
    Wij willen ook dat er realistische foto's van ons huis worden gemaakt.
     

Deel Deze Pagina