Ik vond het altijd superranzig, dieren op bed. Gatveredamme!!! Maar nu heb ik zelf katten, en tja... what can I say? *schuldige, doch gelukzalige blik*
lol @ Katalaya . Onze honden slapen beneden aan de trap. Zit een traphekje voor zodat ze niet naar boven kunnen. Op zich heb ik niet zo'n problemen met de honden boven maar de Shi Tzu gaat enkel en alleen naar boven om te pissen. En zijn pies stinkt echt een uur in de wind. Dus opzouten. De katten daarentegen slapen gewoon lekker op bed. Zeker mijn oude brits korthaarkater, die slaapt strak naast mij. Ik zeg altijd: 'het gespin van een kat is sterker dan een Oxazepammetje' . Ik herken het gelukzalige van Katalaya dan ook heel goed .
Vroeger mocht mijn hond op het voeteneinde op z'n eigen deken, maar daar ben ik al heel veel jaren vanaf gestapt nu. Kat mocht sowieso niet in de buurt van de slaapkamers komen, dat vond ik echt smerig. Als we nu ooit weer een hond en/of katten zouden hebben zouden ze geen van allen naar de slaapetage mogen, laat staan op bed. Ik vind het toch wel heel goor eigenlijk. En nee, ze mogen ook niet op de bank. Lijkt mij opvoedkundig ook beter.
hier ook geen beesten op bed. vindt het super ranzig. de bovenverdieping is de enigste verdieping die ik graag een beetje haarvrij wil houden. beneden word er 1-2 x per dag gestofzuigd. de katten mogen boven in de gang maar daar blijft het bij. lekker fris, al dat haar in je bed, soms een uitgekotste haarbal of beest. en ze hebben net lekker met hun pootjes hun drollen in staan graven om daarna over je kussen heen te lopen. nee, dank je. met de hond hetzelfde. die blijft beneden. die loopt ook door een veldje waar allemaal stront ligt. soms lopen ze er doorheen en dan lekker op je bed. of ze staan tegen hun eigen poten aan te piesen en het blijft er ook nog vaak inhangen. bah. of bij reutjes van die vieze groene klodders aan hun leuter. jammie
Nee, wij hebben 2 honden en 2 katten ( en 5 kippen ) maar die komen niet op bed. Zelfs niet boven. Ten eerste vind ik het niet fris en ten tweede wil ik absoluut niet dat mijn honden traplopen terwijl het niet hoeft. ( zeker onze herder niet.. )
Hier ook een kat die altijd bij mij slaapt, doet ze al ruim 10 jaar. Hond mocht dat niet, maar dat was meer vanwege het traplopen en haar omvang (Berner sennenhond)
Aan het begin heb ik het ook heus geprobeerd, hoor! Katten mochten van mij niet in de slaapkamer en niet in de keuken op het aanrecht. Maar toen... man zette elke keer de slaapkamerdeur open. Wakker worden met spinnen en kopjes... twee kittens op zondagochtend spelend met je voeten... En nu: de katten weten dat ze niet op het aanrecht mogen. Dat gaat op zich prima. Maar als ik in mijn auto stap om naar mijn werk te gaan, zie ik ze al in het keukenraam zitten. En me nog brutaal aankijken ook!!! Word dan maar eens boos. Ik kan het niet. (Het enige dat ik denk is 'aanrechtreiniger'... )
Haha, zo herkenbaar. Katten doen toch hun eigen zin. Onze kat mag ook niet op tafel en dat doet ze ook braaf niet als we thuis zijn. Maar idd als ik wegga in de auto zit ze ook direct op tafel, als een koningin.... Ach ja ik kan het haar snel vergeven
huisdieren op bed, neeeeeeeeeee gatver ik vind dat zooo vies. ze mogen trouwens niet eens boven komen, ze mogen hier ook niet op de bank liggen,
Nou liever niet! Mijn hond is nog welleens misselijk, moet er niet aan denken dat het op mn bed ligt maarja soms betrap ik hem wel eens ja...de deur staat open en hij gaat als een speer naar boven, kruipt dan onder ons bed en krijg hem dan maar te pakken...dus dan ga ik weer naar beneden en aan het eind van de rit ligt meneer op ons bed.
Over vies gesproken: Ik doe ook 'hoega-boega-buikje' met onze PoezenHoogheid, als ze weer eens sletterig voor me op haar rug ligt te kronkelen, me uitdagend aankijkend. Dat buikje is zoooo zacht! (Ik heb duidelijk geen kinderen, hahaha!)
Ik heb voor anders gekozen. Ze mochten van mij altijd op bed slapen, maar 1 van de 2 gaat midden in de nacht aan het bed lopen te harken. Dan wil hij naar buiten (we hebben een kattenluik die hij ook gebruikt maar af en toe weer even niet weet hoe het werkt ofzo). Of hij komt om 5uur 'smorgens lopen mauwen dat hij eten wilt. Dus dat mag nu niet meer.
Wij hebben 4 katten en een hond. Met zn zessen slapen zit er dus niet in hahah. Maar s ochtends komen ze wel allemaal lekker kroelen.
Ik heb "anders" gestemt.. Mijn 2 katjes mogen wel op bed slapen, mits ze wel op hun "eigen gedeelte" gaan.. En dat doen ze gelukkig ook.. Heb op het voeteneind altijd een plaid of iets liggen en daar mogen ze op slapen. De 1 ligt ook altijd standaard in de ene hoek en de andere in de andere hoek.. Hebben ze gelukkig altijd ook al gelijk gedaan. De 1 heeft af en toe wel de neiging om even aan het hoofdeind te komen kijken, maar na een waarschuwing gaat ze toch lekker op der eigen plekkie liggen..
Hier slapen we met zijn 6en in bed 2 grote honden en 2 katten. 1 Heeft mijn man zelfs zo gek dat hij bij hem onder het deken mag. Maar dat vind ik een beetje ver gaan meestal verdwijnt er trouwens 1 hond halverwege de nacht
heel heel soms mogen ze bij mij op bed liggen. Dat is eigenlijk alleen als ik ziek ben of me ontzettend rot voel. Mocht er een keer een nacht komen dat ik alleen moet slapen zonder mijn vriend, dan mogen ze ook op bed slapen. voor de rest liggen ze snachts op de gang, en onze rottweiler ligt dan 9 van de 10 keer voor de slaapkamer deur (vrouwtje beschermen)