Heb een vraagje mbt opzegtermijn bij je werkgever. Bij ons is die een maand. Kan je met onderling overleg en wederzijds goedvinden ook eerder stoppen? Dmv uren opnemen of eerder beeindigen?
Denk bij je werk? In overleg kun je uren opnemen, maar geldt net als bij vakantie, ligt aan de bezetting
Hij kan je aan de maand houden, maar in overleg met jou ervan afwijken. Gewoon dus even het gesprek aan gaan.
In goed overleg is van alles mogelijk. Het gaat om goed overleg en laat het wel schriftelijk vastleggen. Je kunt zowiezo je opgebouwde vakantieverlof van je opzegtermijn aftrekken. Mocht dat kwa bezetting een probleem worden zullen ze het uitbetalen. Maar nogmaals, in wederzijds goed overleg is er van alles mogelijk. Ook een beetje afhankelijk hoe je relatie met je werkgever al die tijd is geweest.
Ik had eigenlijk ook 1 maand. maar had zo veel uren staan dat ik zei van ik werk nog 2 weken en de rest neem die ik nog heb staan en dat was goed. Zal gewoon over leggen met je werkgever
Mijn collega is net weg en had 2 maanden opzegtermijn maar ook 2 maanden vakantie staan. Zij mocht ivm de vakantiebezetting niet eerder stoppen. Maar als de bezetting het had toegelaten mag het wel.
Ik had een opzegtermijn van een maand en had nog voor een maand vakantiedagen, dus toen ik 1,5 maand van te voren mijn ontslag indiende kreeg ik de goedkeuring om mijn vakantie op te nemen.