Nou ik ben ook niet echt van het schoonmaken, nu helemaal niet als we 2 april de sleutel krijgen van onze nieuwe huisje. Maar als we straks verhuist zijn wil ik er wel wat meer aan gaan doen. Ik stofzuigde en dweilde alleen in het weekend het hele huis, maar wil straks meer stofzuigen beneden. Afwassen doe ik zoiezo elke dag, straks gelukkig een vaatwasser. Toilet om de paar dagen En het bed versonen doen we elke week. En wasjes draaien doe ik wanneer ik vrij ben, want ik werk onregelmatig
3 keer in de week stoffen ???? of sopped??? Zoooo wat moet jouw huis blinken zeg. Dat vind ik wel erg veel van het goede. Ik zou lekker mijn tijd gebruiken om te genieten.. Ik doe dit zeker niet en mijn huis is altijd erg schoon..
Hier ook geen strak schema, werk onreglematig en heb soms weken waarin ik eigenlik geen tijd heb voor het huishouden ivm verplichten zaken. Maar zuigen en dweilen doe ik elke dag. Wassen dagelijks een was of 2 a3. Aanrecht krijgt dagelijks een peostbeurt na het koken. De rest kijk ik wanneer ik tijd heb. ikprobeer de wc om de dag te doen. Badkamer wekelijks een grootte beurt op zondag en voor de rest het toilet er schoonhouden gebeurd wel vaker. Het is hier niet superschoon, maar ok niet ech vies vind ik zelf.
Beneden neem ik het ook 2 keer per week met een vochtige doek af, maar we hebben een houtkachel en dan moet dat wel.
Geen strak schema, wel een schema. Ik doe bepaalde dingen op bepaalde dagen. Vandaag bijvoorbeeld boven opruimen, stofzuigen en dweilen. Wc sowieso en heb daarnet beneden ook even gestofzuigd. Was doe ik eigenlijk elke dag wel even, net als de vaatwasser.
Mijn partner is op vrijdag altijd eerder vrij (half 3) en als ik dan ook vrij ben doen we samen het hele huis, mocht ik niet vrij zijn doet hij zelf. Ik werk zelf onregelmatig dus is er verder niet echt een structuur in het huishouden wat doordeweeks betreft. Ik heb nu sinds 2 weken zwangerschapsverlof en zet de wasmachine op nacht timer zodat ik sochtends de was op kan hangen en savonds of de volgende dag kan opvouwen. Moet zeggen dat ik elke dag stofzuigen en de keuken doen erg veel vind. Heb zelf 2 honden en katten in huis rond lopen maar elke dag stofzuigen is echt niet nodig. Keuken doen we eigenlijk altijd meteen na het koken.
heb niet alles gelezen maar ik doe elke dag de keuken en de wc,stofzuigen en dweilen badkamer neem ik af na t douchen en 1 x per week grote beurt slaapkamers 1 x per week grote beurt dus stoffen,zuigen,dweilen wassen 2 per week en dan draait de was wel 3 x achter elkaar
Hier ook niet echt een schema.. wel elke ochtend voor 8 uur alle tafels afnemen, alle troep die er nog ligt op ruimen, na het eten stofzuigen of even de trekker door t huis halen en om de dag dweilen omdat emma veel op de grond speelt De was ook wanneer het echt nodig is en ik niks te doen heb haha. Vervelende klusjes zoals de wc, badkamer, keuken en slaapkamer komen vanzelf een keer.
stoffen(elke dag) wc schoonmaken(elke dag) vloer schoon swifferen(elke dag)(2 keer in de week stofzuigen) Dweilen(als het nodig is) Badkamer(1 keer in de 2 wekenwat heb ik daar een hekel aan) Keuken(elke dag na dat ik gekookt heb) bedden verschonen(1 keer per 2 weken) Wassen(Wanneer het nodig is meestal 2 keer per week) Dat was het geloof ik..moet wel zeggen dat ik echt een zeurpiet ben als het om een schoon huis gaat...de beneden verdieping is dan ook altijd in spik en span. Boven is het ook schoon maar niet zoals het beneden is
Lijkt me trouwens enorm schelen als mensen de schoenen aan houden in huis want dat vind ik echt niet fris... Hier gaan de schoenen altijd uit dus de vloer blijft toch wat schoner dan
Ik doe maar wat en heb zo het idee dat niet in aanmerking kom voor een nominatie voor 'Huisvrouw van het jaar'
Beneden heb ik geen schema. Daar doe ik wel standaard elke dag de keuken en stofzuigen ( doekje door de wc om de dag) Boven doe ik 1 keer in de week een ochtend. Zondag. Dan slaap ik uit en ga rond half 11 boven lekker bezig 2 uurtjes. Dan heeft mijn man om half 1 de lunch klaar. Ik doe dan alles...opruimen, badkamer, beddengoed, afstoffen en stofzuigen ( doe ik tussendoor nog 1 keer) Ik vind die ochtend echt heel fijn omdat ik dan lekker rustig bezig kan, leuke muziek aan
Wij hebben het nadeel nu nog klein te wonen, merk dat het huis dan veel sneller een rotzooi is! Moet dus elke dag wel wat doen.
Hier wel een beetje een schema maandag of dinsdag poets ik beneden, dinsdags begin ik te wassen en tegen donderdag ligt alles dan weer schoon in de kast. Stofzuigen moet ik bijna elke dag, meerendeels omdat we 3 poezen hebben die ook buiten komen dus die sjouwen ook zand ed mee naar binnen. Voor de rest afwassen en opruimen als dat nodig is. oja boven poetsen doet mijn man om de week
Ik ben een poetsmiep.. Elke dag: Doekje over alle oppervlakken en dan stofzuigen en dweilen. 2x per week de douche en badkamer schoonmaken, vaak op dinsdag en vrijdag Ik was op dinsdag, woensdag en 1 op zondag. Het bed verschoon ik elke week. Elke dag de kattenbak.. Ohja, de afwas, elke dag en de keuken gaat dan gelijk mee. De hondenbakken en kattenbakken worden ook elke dag afgewassen. En verder.. Wanneer ik me ergens aan stoor..
Ik doe iedere dag alle meubels beneden af met een vochtige en daarna met een droge doek, iedere dag minimaal 1x stofzuigen en dweilen. De boven verdieping 1x in de week. Wasmachine draait iedere dag, keuken doe ik na het koken af, en eens in de twee weken schrob ik die, en iedere week schrob ik de badkamer. Moet er wel bij zeggen dat ik ook een hond heb en 2 katten die nog al wat haren verliezen met zijn 3en
Hier ook geen schema...er ligt elke dag zoveel te wachten en ik begin gewoon maar ergens. Toch is het hier niet vies...maar ik ben wel meer aan mezelf gaan denken omdat ik elke dag alleen maar aan het schoonmaken was. Nu bijv. ligt Tim op bed, heb net de benedenverdieping gedweild, en dan ga ik echt ff lekker zitten hoor met een bakkie!