Weet je... ik heb écht géén flauw idee! Wij kopen wat we nodig hebben (en dan letten we wel op de centen). Ik koop veel in de aanbieding (pampers, kontendoekjes, eten, drinken, verzorgingsproducten, schoonmaakmiddelen) maar heb ook 4 katten die ook wel wat lusten! We rijden allebei auto (hij moet vanwege werk en ik kan niet te ver lopen en fietsen kan nog niet met m'n kereltje) en dat is ook duur zat. 'k Wil het stiekem ook niet weten hoor, ben bang dat ik daar depri van word . Alles is zo duur!
Als ik het zo lees zijn wij toe aan een cursus 'hoe ga ik om met mijn budget''. Ik was normaal gewend boodschappen te doen bij Dirk vd Broek, mar sinds we verhuisd zijn is dat niet meer mogelijk. We kunnen alleen bij AH boodschappen halen Lidl en Aldi ben ik zelf geen fan van.
Boodschappen ongeveer 40.- p/wk. Incl. luiers en kleine verzorgingsproducten. 11 kippen en 4 konijnen --> Voer: ongeveer 10,- per maand Brandstof; ongeveer 50 euro per week, omdat mijn man 80 km per dag reist voor zijn werk.
we zijn nu met zijn 3e en geven z'n 150 ero per week uit. we gaan wel altijd naar de albert heijn dus als we naar jumbo zouden gaan 125 dit is exclusief benzine want dat is ook minimaal 70 per week
Hier een gezin met 2 volwassen en 2 kids. Denk dat wij ongeveer 100 euro per week uitgeven aan boodschappen. Dus etenswaren, maar ook wasmiddel, shampoo, zeep, e.d. Benzinekosten hebben we nu niet want mijn man heeft een auto van de zaak. Alleen dat kan wel eens gaan veranderen aangezien mijn man bezig is met een andere baan en dus zelf een auto moet gaan kopen.
hier altijd rond de 45euro bij de liddle 10tje kruitvat {ligt eraaan of ik luiers nodig heb maar meestal koop ik die in d aanbieding op voorraad} en 10tje voor brood en dan nog als ik zo naar de winkel ga... of als we iets anders willen eten dan we in huis hebben! denk zo rond de 80euro per week ongeveer dan he! wij hebben 1 kindje zijn zelf met ze tweeën... 2 cavia's en nog een grote hond... die eet per maand 30euro geloof ik weg ben voor de beeste meestal per maand rond de 45 euro kwijt
Wij halen eens per week boodschappen, en zijn meestal zo een 80 euro kwijt. Daar zit melkvoeding voor Tijn, verzorgingsproducten en kattenvoer al bij. Luiers 5 euro per week, en benzine..geen idee! Laten we het maar op 120 euro per maand houden voor voeding, luiers, verzorgingsproducten en benzine/diezel kus miek
wij zijn voor ons twee 50 euro per week kwijt voor boodschappen dat is alles wat we dan wij de supermarkt kopen he en bij de bakker als ik onze dieren mee moet tellen dan loopt het helemaal hoog op, onze hond zo'n 15 euro per maand 3 katten 50 euro per maand voer en kattengrind, 3 cavia's 20 euro per maand groente, vlas en hooi, en onze 55 chinchilla's uhm 45 euro voer per maand, 20 zand per maand als we gewoon zuinig doen, 30 euro zaagsel per maand en dan nog een pak hooi maar dat is maar 5 euro per maand dus voor onze dieren geven wij het meeste van ons huishoud geld uit!
wij geven per week ongeveer 80 euro uit aan levensmiddelen allebei tanken we iedere week a 60 euro en dan hebben we een hond die iedere maand 65 euro op eet! best veel als ik dit zo lees hahahaha
Kan ik bij jou in de leer van 'hoe doe ik boodschappen'? Jeetje, zit daar alles bij? Vlees groente etc etc, koekje bij de koffie etc etc? Gr. Brez
Wij zijn per maand ongeveer 350 euro aan boodschappen kwijt (2 personen) inclusief schoonmaakmiddelen, verzorgingsproducten, drank, wasmiddel, etc.
@ Brezjika; hihi ja hoor dat mag. Ja daar zit idd alles bij. Wel eet mijn man 5 dagen per week op de zaak (horeca) maar toch 2 dagen per week thuis. Ik kook gewoon iedere avond voor mezelf. Ik maak een lijstje thuis waar ik precies op wat ik nodig heb, en een lijstje waarop ik zet wat ik iedere dag vd week ga eten. En met wat puzzelen, vogelen en creativiteit kom ik dan prima uit. En ja, we hebben ook gewoon chippies en koekjes enzo in huis hoor Eerst naar de aldi, wat ze daar niet hebben bij de C1000. Ik doe ook bewust maar 1 x per week boodschappen, dan geef je een stuk minder uit. Ook vlees in grootverpakking die flink afgeprijsd zijn is handig, gewoon thuis portioneren en invriezen...
wij geven elke 10 dagen zon 60 euro uit.... dat is wel excl benzine en luiers luiers is zon 15 per maand.. we zijn met zn 3en 2 volwassene en dochtertje van 16 maand
Wij geven per week max. 70 euro uit, dit is inclusief verzorgingsproducten, exclusief benzine. Dit is voor 2 volwassenen. Ik maak net als Female een lijstje met wat ik de hele week wil eten en ga dan met een boodschappenlijstje de supermakt in. Balen dat ik in een dorp woon waar maar 1 supermarkt is, anders zou ik zeker weten naar een goedkopere supermarkt gaan.
Ik schat dat we zo rond de 65 euro per week kwijt zijn, soms iets meer. Dit is voor 2 volwassenen incl verzorgingsproducten etc. en voor een kat: voer en kattenbakvulling, en voor de hond: vlees, kip, pens, karkassen, nekken, magen etc.
Lekker om te lezen wat jij je hond geeft om 7 uur s`morgens Ik ben ongeveer 100 euro per week kwijt aan boodschappen enzo. Incl.benzine,wasmiddel en eten voor de honden.