Wij zitten zo rond de 80 per week voor 5 personen incl alles, ook eten voor 2 poezen, 2 konijnen en 1 hond.
ruim 100 euro per week, wel incl verzorgingsprodukten, wasmiddel, hondenvoer enz. Tanken doen we zo'n 4 keer per maand a 50 euro.
2 personen, meestal tussen de 65 en 75 euro per week aan eten. als het aan mn vriend ligt eten wel elke week biefstuk en zalm, dus daar probeer ik een stokje voor te steken. Benzine is 40 euro per 2-3 weken (als ik veel in de file sta gaat het harder,hahahh)
Wij zijn met 4 personen en geven 150 Euro per week uit, boodschappen, verzorgingsproducten, luiers, benzine. Gemiddeld 20 Euro per dag. Soms eten we recepten van internet uit de low-budget keuken, dit is een msn groep waar gemiddeld maar 20 Euro voor een hele week boodschappen kwijt bent (wat avond eten betreft). Wij eten dit geen hele week, want dat is niet zo lekker, maar wel regelmatig, dat scheelt best.
ja op een pak pampers is dat 5 verschil in duitsland kost een groot pak dash van 80 wasbeurten 15 in belgie een klein pak van 50 ook 15 dat gaat dus echt wel tellen he.
Dat is idd wel de moeite, mag je eens heens en weer rijden voor dat geld. Even off topic, Kirby, ik zie dat je in Roeselare woont. Niet heel ver van Lichtervelde. Leuk om hier een streekgenootje te zien.
Nee idd, is maar een kwartiertje rijden Ben je al in Auchan in Roncq (Frankrijk, net over de grens aan Kortrijk)geweest? Daar scheelt het ook wel wat hoor!
Daar gaan we altijd ons water gaan halen. Maar heb er eigenlijk een hekel aan om naar ginder te gaan, heb het niet zo voor die drukte.
Wij geven tussen de 60 en 100 euro per week uit aan boodschappen, 2 volwassenen en twee dagen in de week een jongen van 7. Het hangt er een beetje vanaf of we nog waspoeder nodig hebben bijvoorbeeld. Vandaar de schommeling tussen 60 en 100 euro. Creme en shampoo enzo zit hier ook bij, benzine en make-up niet, maar aan make up geef ik niet zoveel geld uit. Hondenvoer zit er trouwens ook niet bij, maar dat is 35 euro voor een achtkilo zak. Daar doet die kleine twee maanden mee dus dat komt neer op zo'n 4,50 per week. Tot vorig jaar waren we zo'n 125,00 gemiddeld kwijt, maar we kwamen er achter dat we bijvoorbeeld afbakbroodjes van de euroshopper (17 ct) net zo lekker vinden als die van 1,89. En evengoed halen we nog veel Amerken. Het zou dus nog goedkoper kunnen.