Ik heb sinds vandaag sinusitis en mag wegens zw. schap geen medicatie. Iemand huismiddeltjes die verlichting brengen? Bedankt!
Je kunt sprayen / druppelen met een zoutoplossing en stomen met een beetje eucaliptusolie. Sterkte! Sandy
Zout in water oplossen, water op lichaamstemperatuur brengen en via een rietje je neus insnuiven.. Dan via je mond uitspugen.. Onprettig en oncharmant maar werkt oh zo goed. Beide neusgaten een paar keer. Er zijn ook een soort kleine gietertjes voor verkrijgbaar bij de apotheek.
Huisarts om medicatie vragen. Bij eem echte sinusitis helpen (bij mij in elk geval) alleen AB. Om het niet zo ver te laten komen kun je vragen om iets in lage dosering wat je neus goed openzet zodat de troep er uit kan. Bij mij heeft geen enkele ui of zoutoplossing of eucalyptus ooit ook maar iets geholpen...sterkte, het voelt niet lekker!
er is antibiotica die je gewoon kan gebruiken tijdens de zwangerschap hoor, heb ik ook pas gehad, niets anders hielp.
Bij de drogist heb je ook wat van dr vogel.. En laatst las ik honing met kaneel... Tja.. Of dat helpt weet ik niet..