helemaal toppie dat ze er zijn! =D> ik heb ook een paar keer een vraag gesteld en die worden altijd netjes behandeld, en als je geen geduld heb bel je je vk! meiden een dikke pluim in je... hoedje
Ik vind het geweldig wat de verloskundigen hier op het forum doen! Het verlaagt de drempel om wat te vragen heel erg! Bedankt meiden voor jullie inzet en goede werk :-D.
sluit me hier helemaal bij aan.........verwijten schieten we niets mee op, met ongeduld ook niet! er worden een heleboel meiden enorm geholpen in een toch behoorlijk onzekere en onbekende periode van hun leven! ik ben blij dat jullie er zijn, en nog vrijwillig ook, daar kunnen veel mensen een voorbeeld aan nemen..............in plaats van klagen!
ik heb al paar keer een vraag aan de verloskundigen hier gesteld en werd altijd netjes een antwoord gegeven en ja soms duurt het wat langer maar ze hebben het ook stervensdruk met hun werk buiten dat ze hier vrijwillig vragen beantwoorden. vind het super dat jullie hier tijd voor maken echt in 1 woord geweldig groetjes
=D> helemaal top! Voor mij een gevoel dat ik makkelijker de stap durf te nemen om het de VK te vragen! Jullie doen erg goed werk! Ik heb daar veel respect voor!
Ook ik vind jullie werk top! En ik begrijp het prima als antwoord even op zich laat wachten. Ik heb liever dat jullie dan bezig zijn met jullie cliëntjes van vlees en bloed. Keep up the good work!
Ik heb nog nooit een vraag gesteld maar lees wel regelmatig mee. Ik ben ook erg blij met het feit dat jullie zoveel onzekere vrouwen helpen/bijstaan/adviseren! Groot applaus hiervoor.. en dat nog eens in jullie vrije tijd! =D> Liefs Manuela
Ik lees ook regelmatig mee en wordt zo ook heel erg gerustgesteld als ik ongeveer hetzelfde heb. HEEEEEEEEEEEEL erg bedankt!
Ik heb enorm veel bewondering en respect voor het feit dat jullie naast jullie ongetwijfeld drukke werkweek toch tijd weten vrij te maken om de vragen van al de ongeruste, onzekere, twijfelende etc. meiden te beantwoorden. Lijkt me niet altijd makkelijk, alleen al omdat er ook vaak dezelfde vragen de revue passeren. Jullie geven kort en krachtig, deskundig advies. Petje af dames!