Uit jouw rijtje vind ik Charlotte en Phileine het mooiste. (heb trouwens geen associatie met 'vilein'!)
Merci iedereen! Stilaan moeten wij gaan kiezen want de geboorte komt er aan (en we wilden buttons laten drukken met de naam erop en dat moet 2 weken vooraf zeker bij de producent binnen zijn)... Van Phileine zijn we echt wel afgestapt nu, Billie al een tijdje, blijft over: Isa, Marilou en Charlotte (in mindere mate toch). Ik houd jullie op de hoogte!
Ik ben heel erg benieuwd. Je hebt drie mooie namen over. Je kan wat mij betreft niet verkeerd kiezen Heel veel succes!
Dank je wel! Charlotte is een naam van de papa, Marilou is er één van de mama. Isa is eigenlijk pas de laatste weken het rijtje komen vervoegen maar mede door de positieve reacties hier is hij nu wel een echte kanshebber! Het is een naam die geen van ons zou genoemd hebben als men ons een jaar terug zou gevraagd hebben: "hoe zou je je dochter noemen?"
Ik heb op Charlotte gestemd: - mooie naam - op veel manieren af te korten, zo vind je altijd een naam die bij je dochter past (lief en keurig: Charlotte, stoer: Charlie, eigenwijs: Lot/Lotte) - mijn nichtje heet zo, en is een superleuke meid Isa vind ik ook een erg leuke en mooie naam, maar is mij te populair (dan zit ze straks met 2 Isa's in de klas, en dan nog een Iza, Lisa, Lize.... mij te veel van hetzelfde). Marilou vind ik wel bijzonder, hoor je niet vaak. 't Is niet mijn smaak, maar dat kan een kwestie van gewenning zijn.