Ik heb een prepaid kaart van T-Mobile, waar ik elke maand netjes 10 euro btg op stort om zo mijn 300 gratis smsjes te krijgen. Tot mijn verbazing verdwenen er smsjes vorige maand. Deze maand was dat ook het geval. Wanneer ik mijn nieuwe bundel van 300 smsjes krijg zet ik de berichtenteller op 0. Zo weet ik precies hoeveel smsjes ik nog tegoed heb. Mijn teller staat nu op 202 verzonden smsjes. Volgens My T-Mobile heb ik nog maar 26 smsjes tegoed. Waar zijn die andere 72 smsjes gebleven?? Vorige maand waren er ook een stuk of 20 spoorloos verdwenen. Gister heb ik met T-Mobile gebeld, en volgens hun zijn ze gewoon verzonden. Met andere woorden, ik kan niet tellen! Een overzicht met verzonden smsjes willen ze niet versturen. De beste man had notabene de hele lijst met verzonden smsjes in zijn scherm staan. Op de vraag of we ze ter plekke konden doorlopen zei hij dat dat niet nodig was. Nee natuurlijk niet, stel je voor dat ik vreemde nummers tegenkom of andere dingen die niet kloppen. Ik zou gister al terug gebeld worden door de technische dienst, maar heb helaas niks van hun gehoord. Ook mijn vriend heeft dit probleem met de verdwenen smsjes. Oja, ik heb geen enkele verzonden sms verwijderd uit mijn telefoon. Wie heeft hier nog meer last van?
Maar vaak als je een lang sms'je stuurt (dus 2 in 1) dan slaat je telefoon dit op als 1 smsje. Is dat het niet? Wel vervelend zeg..,
Nee, dat is het ook niet. @Devil....ik kan eisen wat ik wil, maar krijg het niet:S Ga nu een aangetekende brief sturen met nogmaals de eis om de lijst.
Dit probleem had ik daar altijd met een abbonement. Ik belde echt zelden had en had een bundel van 3 uur. Als ik in de maand belde was dat hooguit 1 uur! maar op de 1 of andere manier had ik bij hun altijd rekeningen van 60/70 euro ben nu overgestapt van Provider en heb nu ineens geen problemen ermee en betaal gewoon wat ik echt bel zo raar. Ik heb dat van meerdere mensen gehoord. Succes ermee ze moeten je gewoon die specificatie opsturen ook al moet je ervoor betalen.
je zegt 300 smsjes maar je beltegoed dan? vroeger ging dat toch allemaal van 1 te goed af? of is het tegen woordig apart sms en bellen bij prepaid?