Hallo Dames, Ik ben een beetje nieuwschierig. Als je een kleintje nou gewoon avond eten laat eten (doe ik al een tijdje) maar hoeveel heeft ze dan nodig. Ik ben altijd bang dat ik te weinig geef. Zoals aardappels met groente, ik doe er altijd een paar aardappeltjes op met groente, dan is het best een bordje vol, ze eet niet alles op, maar wat ik voor de kleintje van deze leeftijd nou eigenlijk normaal? Ook met een pannekoek of poffertjes, hoeveel is nou voldoende voor zo;n kleintje? Op dit moment is mijn schema als volgd: 09.00 uur fles Nutrilon omneo 180+6 12:00 uur broodje of fles 180+6 15:00 uur fles (als ze die niet om 12.00 uur heeft gehad) of fruitpotje, groot potje 8+. 18:00 uur warm eten + danoontje 21:00 uur pyama papje.
Ik gaf gewoon zoveel hij wilde. Dat was doorsnee ergens tussen de 150 en 250 gram.. beetje afhankelijk van het soort eten, wat hij verder die dag gehad had etc..
Nou die kleine van mij kan ik de hele dag door wel eten geven, alles gaat erin.. ook al drinkt ze nu een fles, en geef ik haar over 10 minuten brood en daarna een danoontje, er zit geen stop op. Ze is niet te dik ofzo ze zit precies op het gemiddelde. maar ze houd van eten haha.. maar hoeveel poffertjes zouden jullie geven?
Geen idee hoeveel poffertjes. Mijn dochtertje eet wel een pannenkoek op, gemiddelde grote. Dan zit ze vol. Dat zijn misschien 7 poffertjes?
hier is die niet zo dol op droge poffertjes, na 4/5 heeft die er genoeg van maar lust dan nog wel andere dingen. en hier eet die oog flink hoor. avond eten wel zeker 3 manderijntjes qua hoeveelheid. lovecouple, mijn mannetje eet wel meer maar is ook veel vroeger wakker dus heeft een extra eet moment. 5:30 fles 180 cc 8:30 fruit 2 stuks 11:30 brood 1,5 + limonade 14:30 koek en warme koe melk 17:00 avond eten + toetje 19:30 papfles 180 cc
hier is het ong 1 aardappel een schep groente en klein stukkie vlees. pannekoek ed krijgti e nog niet hij eet wel alles hoor heb nog niks gehad wat er niet inging hahaha. hier ook wel een bodemloos vatje maar vind dat ie daar genoeg aan heeft hij kan wel door blijven eten maar dat lijkt me op lange termijn niet goed dus vandaar maar gewoon ong die manderijn zodat zijn maagie ook niet groter word
Hoi, Mijn schema is wat anders: 08.00 papfles 180 cc 10.00 fruithapje 12.00 1 of 2 sneetjes brood 14.30 gewone fles 180 cc 17.00 warme maaltijd met een toetje Om 19.00 uur gaat ze naar bed en wordt ze rond 8 weer wakker. Die van mij eet ook veel. Tussendoor krijgt ze wat drinken en een biscuitje. Het avondeten is nu nog een potje, die eet ze helemaal op. Maar ik zou geven wat ze opkunnen. Het duurt niet lang meer of ze worden kieskeurig met het eten en dan eten ze al helemaal minder. Als ze honger hebben, dan merk je het wel . Hopelijk heb je er wat aan.