Hoi allemaal, Ik slik al een tijdje de puur mama zwangerschapsvitaminen, maar de laatste tijd krijg ik altijd een vlaag van misselijkheid na het slikken van een tablet. Het kan toeval zijn, maar het is wel steeds nadat ik een tablet genomen heb. Hebben meer mensen hier last van gehad?
Ok maar ik weet dus niet of ik nu zwanger ben. Zal wel niet, want zit nog maar in de 1e ronde, maar voorheen werd ik er dus niet misselijk van, maar de laatste dagen ineens wel. Vind dat dus een beetje raar..
Als je de zwangerschapsvitamines niet meer wil slikken, zou ik gewoon over stappen naar alleen foliumzuur, als je geen andere merken wil proberen.
ja maar het punt is dus dat ik hiervoor er nooit last van had en nu een paar dagen al wel dus wacht het nog wel even af. Misschien gaat t wel weer over.
Ik wordt van gewone vitaminepillen ook niet misselijk maar Puur Mama, Dagravit voor vrouwen die zwanger willen worden, Femme Natal, etc.... Ik wordt van allemaal misselijk. Van sommige zelfs behoorlijk. Ik denk dat er een stofje in zit waar ik niet tegen kan. Wie weet heb jij hetzelfde. Ik ben er mee gestopt en denk er idd over alleen foliumzuur te gaan slikken, maar ik weet niet zeker of dat het juist is waar ik misselijk van wordt. Oh ja ik ben niet zwanger dus daar heeft de misselijkheid (helaas) niets mee te maken.