Heeft er iemand ervaring met de banken van Goossens, en de daarbij behorende vlekgarantie/impregneren? Wij hebben de elementen bank Jim op het oog. Is microvezel, wij hebben microvezel stoelen en ik ben daar zo blij mee. Het impregneren kost ons 400 euro extra maar ik ben erg benieuwd naar de service daar van. En wij hebben nog nooit een bank van Goossens gekocht, en ik ken ook niemand die daar iets koopt want het zit niet echt in de buurt.
Nou wij hebben een Montel, dus dat is niet wat je vraagt....maar ik moet zeggen dat ze 100 eisen hebben als je een vlek hebt. Het impregneren werkt bij Montel niet zo heel super en ze zien het meteen als je perongeluk hebt zitten wrijven ipv deppen. Dan trekken ze direct hun handen er vanaf en zijn ze weer weg. Bij de 2e vlek hadden we de handdoek maar in de ring gegooid. Voortaan alleen maar goedkope bankjes voor ons....kids....huisdieren.... kleinkids... er komen nooit meer dure meubels in dus
Heb leerstoelen gehad super en we hebben een boxspring is al 11jaar oud en nog niks mis mee goede ervaring
Oei haha. Hier zit er dan ook direct 7 jaar garantie op inzakken etc. Dus dat vind ik ook wel interessant. Maar vooral die vlekken met huisdieren, de kinderen, en vooral ikzelf
Ja ik had duidelijk gezegd een Teckel met epilepsie en 3 Dochters....plus een man die de bank als zakdoek gebruikt als ik niet kijk of zo Ik lees mee voor de volgende bank!
Ja wij! We zijn er heel blij mee! Hebben de bank nu een half jaar ongeveer. Laten impregneren, en krijg tot nu toe alles eruit. Er is al een bak koffie overheen gegaan en een glas yoki. Doekje erover en we zien er niks meer van. Ze hebben toen gezegd dat we echt moeten bellen als we er een vlek niet uit krijgen, dan sturen hun een bedrijf langs. Hij zei juist dat veel mensen het niet doen, maar dat het zonde van de garantie is. Dus ik vertrouw daar wel op
Top! Klinkt goed. Ben ook zo verliefd op die bank, maar geen idee hoe ‘ie zit. Hoop dat we snel kunnen proef zitten.
Hier van een andere zaak maar ook voor 60 euro per zitvlak laten impregneren. Zou het nooit meer weer doen, vlekken doen ze moeilijk over. Hier gaan ze kussen hoesen 1x in de zoveel tijd in de wasmachine dat werkt veel beter.
Wij hebben nu een jaar een bank (2 banken) van Goossens en deze laten impregneren. Ondanks onze drie kinderen en huisdieren kan ik geen ervaring delen over het vlek verwijderen. Wel heel blij met de banken.
Onze bank komt van een andere winkel maar ook laten impregneren. Staat nu al 5 jaar en heeft amper vlekken ondanks dat ik echt smeerpoetsen in huis heb