Ja hoor, het gaat weer over piemels en daar heb je alle babyrinth-ladies weer! En nu weg hier en terug naar het rinth!!! Kssssssttttt!!
Hahaha Jo, het zal weer eens niet hè Vanmorgen had ik het met collega over chocolade-condooms. Vroeger eens uitgeprobeerd omdat het me zo grappig leek. Was ook zo, ik lag ontzettend in een deuk! Wat een gezicht zeg... zo'n choco-bruine piemel en verder helemaal wit hahahahaha! Van seks is het toen niet meer gekomen, ik kwam echt niet meer bij. Anyway, ik had het met die collega dus over die condooms. Zegt hij: lijkt me voor jullie niet zo handig om het met condoom te doen... wist je niet dat je dan niet zwanger kan raken? Geen wonder dat het nog niet raak is... Hahaha, we hebben er heel hard om gelachen
whahahahahha mijn man had weer mooie reactie hor!!!! ik lag helemaal vlak en dacht die ga ik delen! zitten we vrijdag op de bank en hebben t over de punctie van vandaag en hij vroeg wanneer hij zijn ding moest doen dus ik "nou schat je moet je maandag om 9uur melden" hij: "op maandag?!?!? 9uur!!?!?!?!!!! hallo.....! dan kan ik toch niet goed presteren!?!?! t is dan maandag morgen hor!!" nou ik lag helemaal vlak! maffe vent van me hahaha
Haha, mooie opmerkingen (als je ze zelf maakt idd ). Miepman twee weken terug - toen ik ongeduldig aan het wachten was tot we konden vertrekken: "Je weet toch dat ik een trage zaadschieter ben!"
Precies... Ik zelf mag grappen maken, en hele dierbare mensen mogen ook soms een grapje maken, maar o wee als een 'niet toegestaan iemand' bepaalde opmerkingen maakt!!
Haha, nee, daar kan ik ook enorm pissig om worden. Heb er een paar maanden geleden toppunt daarvan gehad; de vrouw van een vriend van mijn man (volg je 'm nog?) die zelf moeilijk zwanger werden maar besloten hadden niet de MMM in te gaan (OK, prima, dan vooral niet doen, maar veroordeel dan ook niet mensen die het wel doen!) en die mij toen ze na 1.5 jaar toch spontaan zwanger was doodleuk na hun vakantie mailde dat zwanger zijn een zwáár overschatte toestand was en het toch wel erg jammer was dat ze op hun all-inclusive vakantie geen gratis cocktails had kunnen drinken en adopteren (we hadden een paar weken ervoor een uitgebreid gesprek gehad over onze MMM én hoe ver we op dat moment waren in het adoptieproces) toch wel een stuk leuker en spannender was . Ctrl-Alt-Del..........
Wat een lompkutwijf zeg!!! Zo'n persoon snap je toch niet... vreselijk lomp om zoiets tegen een MMMeisje te zeggen. Blehhhh
Gadver! Krijg koknijgingen van z'n persoon!!! Haha, Ik zeg gisteren heel droog tegen me man: Hoop dat je zwemmertjes dit keer wel geluisterd hebben en eerst rechtsaf slaan, vervolgens linksaf, dan nogmaals rechtsaf en dan rechtdoor en dan het eitje tegemoet zwemmen. We moeten over op IVF, dus vandaar hihi. Maar soms moet je er de humor van inzien hoor . Leuk topic btw!
Echt, serieus, WTF?!?!?! Gek wijf!:x Hoe heb jij er op gereageerd vraag ik me af? Ze had van mij een scheld-serenade over dr heen gekregen, dat ze nooit meer over kinderen met me zou praten!:x:x Was ze bij mij aan het goede adres geweest denk ik.
Hihi, Miepman had weer een leuke. Doe nu cryo in eigen cyclus, en vandaag op dag 11 was het eitje al groot genoeg, dus maandag al TP ipv woensdag wat wij verwachtten. Hij heeft maandag veel afspraken die hij nu dus 'moet' afbellen. Zijn reactie (bloedserieus) "kan je niet gewoon een paar dagen heel rustig aan doen, zodat dat eitje wat later springt?"
Hallo allemaal, Z'n 14 maanden gelden ging ik naar de Apotheek om foliumzuur te halen. Ik vroeg alleen aan de medewerkster om valiumtabletten!! Mijn vader lag toen in het ziekenhuis en die kreeg die tabletten, kwam toen net er vandaan na een gesprek met de arts over de bijwerkingen. Je had haar gezicht moeten zien, ik schaam me nu nog steeds als ik weer pregnyl ga halen. En bij onze aller eerste IUI belde ik naar het ziekenhuis voor een FM ik vroeg alleen niet naar een follikelmeting maar naar een fokkelmeting. Echt dom.... Zeg nu maar dat ik een FM wil. Van die uitspraken heb ik er nog wel meer. Zo hebben we weer iets te lachen....... Liefs Lynn