Help! Hoeveel moet een zieke baby van 7,5 maand drinken. Evy is al dagen ziek en we zijn al naar de ha geweest. Gewoon griep. Maar nu heb ik vandaag haar drinken bij elkaar opgeteld en ze heeft nog maar 250 cc + 1 bv aan vocht binnen. Een paar hapjes fruit en groenten en pap. Ze wil helmaal niets. Ik heb niet meer zoveel bv, dus dat kan niet zo veel zijn. Moet ik, als ze straks weer wijgert, de huisarts bellen? Ik ben zo bang dat ze uitdroogt omdat ze al dagen koorts heeft. Woensdag heeft ze krap 600 cc op en gisteren rond de 500 cc. Alvast bedankt!
Ik weet dat ze minimaal 500cc vocht nodig hebben per dag en daar zit ze wel ver onder. Ook omdat ze koorts heeft zou ik persoonlijk even overleggen met de huisarts. Dan slaap je vannacht zelf misschien ook wat lekkerder. Veel beterschap voor je meisje en wat een leuke naam heeft ze
Dankejwel Vruchtje, Ik denk dat wij haar straks nog even wakker maken voor1 voeding en als ze die niet wil, dan idd toch maar even bellen met de hapost.
Ja zo zou ik het doen. Als ze straks de voeding wel goed drinkt is inderdaad misschien niet nodig om te bellen. Lastig soms hé dat soort dingen
Het is zo lastig idd. Van die cc's is 100 cc sinaasappelsap. Dus melk heeft ze nauwelijks op. Ze wil ook niet uit tuitbeker, gewone beker en ook geen water oid. Terwijl ze alles altijd prachtig vind. Arm meisje.
nikki had met die warmte toen ze ziek was maar 120 cc gedronken. was ook veel te weinig. hoe lang drinkt ze al zo weinig? zijn haar luiers nog nat? tegen mij zei de HA dat ik nikki alles moest geven wat ze wilde. al wou ze bijv een slok cola moest ik gewoon een slok geven. maar als ik jou was zou ik morgen sowieso even de HA bellen. dan kunnen gelijk checken op uitdroging. anders zit je er misschien in het weekend mee. succes in ieder geval en beterschap voor je meissie
Dankjewel Shenoby. Ik heb idd even met de huisartsenpost gebeld. Ze zei dat ze nog minimaal 1 keer moest drinken en 1 plasluier. Ook moet ik even checken of haar huidje nog terug veert. Ik heb net mijn borsten leeg gekolfd en had nog niet eens 30 cc, dus dat kan ik nauwelijks meetellen. Dan heeft ze nog minder dus. Ik ga haar zo wakker maken en even kijken hoe het gaat.
ik hoop dat het snel beter gaat. ik was zelf toen ook zo bang dat ze uitdroogde. nikki was haar zelf ook helemaal niet meer. ik had de wieg inmiddels al opgeruimd maar weer van boven gehaald omdat ze toen alleen in de wieg wou. ze wou niet in bed,box of op de arm. ze wou alleen in de wieg. en de hele dag zowat slapen. heb haar zelfs nog een paar keer in een lauw bad moeten zetten omdat de koorts boven de 41 graden kwam. en toen ik bij de HA post kwam deed die ha alsof ik een overbezorgde moeder was. kreeg letterlijk de opmerking: tis zeker je eerste kindje! dus misschien fijn als je morgen even je eigen ha kan bezoeken. al is het alleen voor je gemoedsrust
Oh wat moet jij je ook naar hebben gevoeld. Ik ben gisteren met Evy naar de ha geweest en die zei ook van oh het is een griepje. Maar ja, je wilt geen risico's nemen toch? Ik bel desnoods 10 x vannacht als het moet. Evy heeft gelukkig geen 41 graden, maar gisteren wel 39,7 en ze heeft normaal een lage temp (onder de 37).
nikki haar temp zit normaal ook onder de 37. savonds loopt de temp sowieso vaak op he? lekker he? dat ze zo lackonieck (schrijf je het zo?) doen terwijl jij je helemaal zorgen maakt om je kleintje en ze nog helemaal niet aan kunnen geven wat ze voelen. gelukkig was de ha in onze eigen praktijk wel heel vriendelijk. en je hebt gelijk. gewoon bellen als je het niet vertrouwd.
Vruchtje,..lief dat je het vraagt! We zijn gisteren toch naar de huisartsenpost gegaan. We maakten haar wakker en had opeens 36.0. Dus ruim 3 graden minder en ze wilde weer niet drinken. Dus ze is even gecheckt, maar alles was goed zo ver ze konden beoordelen. Was een hele lieve arts. Hij nam ons heel serieus. Om 1:00 vannacht lagen we erin. Gelukkig toen we thuis waren wilde Evy nog 100 cc drinken. Vandaag houdt het niet ovet wat eten en drinken, maar het gaat een stuk beter. Ze heeft nu rond de 400 cc gedronken en ze krijgt nog 1 voeding straks. Ze heeft zelfs banaan en brood op. Ze had toch weer 39 graden koorts, maar dat was net einde van de dag. vanmorgen was het 38.3.