Ik zeg heidebos, maar dat komt vooral omdat wij bij de huttenheugte waren geweest vorig jaar en dat vond ik mwah qua park en aankleding.
Ik vind het HEijderbos ook erg leuk. Alhoewel..... voor je oudste is Huttenheugte ook erg gaaf, omdat Plopsa Indoor ernaast ligt! Zorg dat je combikaartjes koopt bij het boeken: scheelt een hoop!
Bedankt voor jullie tips alvast.. Huttenheugte is wel helemaal gerenoveerd, de huisjes dan. Maar heiderbos heb weer een leuker zwembad geloof ik!! Iemand anders nog tips?
ik vind het Heiderbos leuker. Zwembad was leuker er de jungle dome is erg mooi! Ook leuke speeltuinen en het pannenkoekenhuisje staat naast een speeltuin en is niet in de market dome, vond ik ook leuker.
Wij gaan in Januari naar het Heijderbos, Hutteheugte zijn we 2x geweest vondt ik ook erg leuk. Maar hoor om me heen (o.a. van mijn zusje) dat Heijderbos leuker is.
Wij zijn van de zomer naar de huttenheugte geweest. Vroeger ben ik daar ook geweest, maar vond het erg opgeknapt. Wel zijn de standaard huisjes erg ouderwets en aan vernieuwing toe. Maar het zwembad vond ik erg leuk (super wildwaterbaan!) En ook een leuke kinderboerderij. Het heiderbos, daar hebben we niet in een huisje gezeten, maar zijn we laatst wel wezen zwemmen. Ook leuk, maar vond het zwembad van huttenheugte zelf echt wel leuker. En voor de kleintjes ook trouwens. Op zoover.nl kun je ook recensies lezen over de huisjes ed.