Huurhuis: warmtepomp en zonnepanelen

Discussie in 'De lounge' gestart door Eenkadootje, 10 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    6 nov 2013
    5.019
    5.230
    113
    Als je toch zonnepanelen hebt zou ik ook een airco aanschaffen. Die kan je bijna gratis laten draaien in de zomer. En er zijn erbij die ook kunnen verwarmen volgens mij. Mijn ervaring is ook dat nieuwe huizen enorm warm kunnen worden en dat blijven. Gezien de veranderingen in het klimaat blijft de warmte wel.

    Ik zou al deze investeringen trouwens niet zo snel in een huurhuis doen. Of zit dit er standaard bij omdat het een nieuwbouwproject is?
     
  2. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Als je een warmtepomp hebt, die ook kan koelen, dan is een airco niet nodig natuurlijk. En passieve koeling verbruikt nauwelijks energie, dat is wel anders met een airco natuurlijk.
     
  3. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    De warmtepomp en zonnepanelen zitten al in het nieuwbouwhuis, ik krijg hier het idee dat nu alle nieuwbouw huurwoningen zo worden opgeleverd. Ze moeten nu aan gasloos voorwaarde gaan voldoen vermoed ik.
    Er worden zelfs 40 woningen verkocht door de woningstichting omdat ze deze niet kunnen aanpassen naar een beter energie label (deze staan op de monumentenlijst.
     
    Amberxx vindt dit leuk.
  4. Nietverwacht

    Nietverwacht Bekend lid

    9 okt 2013
    769
    116
    43
    Tiel
    De warmte niet kwijt kunnen heeft niets met de warmtepomp te maken? De huizen zijn dusdanig geïsoleerd dat je het er niet uit krijgt.

    Bij ons is het nooit warmer dan 21 graden in huis geweesr deze of vorige zomer. Wij letten in de zomer wel echt op dat we geen ramen en deuren open zetten. Wij hebben ook vloerkoeling dus ideaal
     
    MamavanLieverd vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina