Hallo meiden Ben al weken op zoek naar een leuk jurkje voor mijn verjaardag Ik kan alleen niks vinden. Ben de laatste tijd aardig wat aangekomen, en dit zit vooral op mn heupen en buik ... Welk jurkje is leuk, kleed af en verbergt mijn buik. Ik weet t echt niet meer..!!
Is het misschien een idee om corrigerend ondergoed te dragen als je voornamelijk rond je buik aan bent gekomen? Dan heb je gelijk een heel stuk meer keuze.
Spanx! Wel duur maar het zit echt goed en gaat lang mee. Ik heb ook een shapewear jurkje van Hema maar dat is echt troep. Ik zou van Spanx dan wel een 'jurkje' aanraden, ik heb een body en die kun je niet uitdoen met plassen dus moet je door het 'gat' wat eronder in zit plassen (een number 2 kan al helemaal niet). Best een geknoei soms En vooral geen jurkje dragen wat (te) strak zit zodat je alles juist alleen maar accentueert. Kies voor iets wat mooi past en bij je buik wat losser valt. Bijvoorbeeld een mooi overslag of wikkeljurkje of iets dat boven je buik wat wijder uitloopt.
Wat itakepictures indd zegt, Spanx is erg goed. Je hebt veel goedkopere merken die er ook een aantal hebben die het net niet zijn. Dan kan je beter één keer een duurdere aankoop doen, dan dat je uiteindelijk misschien duurder uit bent door steeds goedkopere te kopen.