Ik ga vanmiddag de ballen etc.. eruit halen. Daarna zetten we de boom denk ik ook maar in de tuin. Lijkt me wel leuk. Maar ik weet niet of mijn vriend dat wel wil.
Hoi hoi, Ik wil hem ook vanmidaag/vanavond leeg halen en dan gaat ie voorlopig naar buiten. Succes allemaal, Bibu !
Heerlijk hier is hij de deur uit. Ik zou het liefst nu gelijk allemaal voorjaarsbloemen in huis halen maar daar wacht ik nog even mee anders duurt het erg lang voor dat het voorjaar er is.
Ik denk dat ik hem van de week pas weg haald, want hij staat er nog mooi bij. En hij staat niet in de weg dus misschien wel volgende week.
Bij ons stond hij ook nog mooi, maar wij kunnen hem niet in de tuin zetten... is namelijk zonder kluit. Toen ik gisteren beneden kwam nadat ik lekker uitgeslapen had, was heel de woonkamer al kaal! Mijn vriend had alles al opgeruimd, want al die verplichtingen zijn allemaal voorbij, dus ook die boom gaat eruit.. lekker is dat, ik had nog wel ff van die versieringen willen genieten... mja, helaas dan.
hoi Ik doe het morgen de rest is al we lopgeruimd en de ramen zijn weer schoon er zat versiering op van de kinderen. De boom wouden ze graag nog even laten staan maar morgen gaat ie er echt uit
Mijn vriend wilde hem 's avonds op 2e kerstdag al weghalen, ik heb dat nog kunnen rekken tot '3e' kerstdag.. Hij is van huis uit gewend dat die boom er gelijk uitgaat als de kerst voorbij is
Gister al gedaan en de boom weer in de schuur ( kunstboom) tis nu wel heel kaal in huis..haast ongezellig haha.
Heb net de ballen en slingers eruit gehaald. Ik moet zo weg (werken) dus de rest doe ik morgen wel. Kan mijn vriend even helpen met de lichtjes, heb er 2 keer 100 lichtjes in dus is wel handig om dat even samen te doen. Heb verder al een paar kerstdingetjes opgeruimd, maar moet er ook nog een aantal en ook de kerststukjes staan er nog, vind het altijd zo gezellig. Groetjes Miep
Heb ik net gedaan hahahaha Omdat dit een rotdag is voor mij heb ik gelijk alles opgeruimd. We gaan weer opnieuw beginnen op naar ronde 10 Lover