hallo, ik ben nu 26 weken zwanger van onze 2de. ik weet nog dat ik alles bij nr1 al rond 22 weken klaar had staan. direct aan de slag na de goede echo. heerlijk was dat, met de kleertjes spelen en alles mooi maken. nacht lampje aan snachts maar dit maal werkt mn man (weer) niet mee en ik wil toch graag dat hij het deze keer zelf doet (hij ook maar dan op zijn tijd.. ofterwijl: "dat komt wel") en ik kan dit maal zelf ook niet veel meer. ik weet dat hij het uiteindelijk allemaal uitstekend zal doen. vanaf wanneer vinden jullie dat alles klaar MOET zijn? voor mij zou het zooo veel rust geven als ik elke avond even op de baby kamer kan banjeren en het bedje kan opmaken. en de grote broer ook iets meer inzicht krijgt ipv alleen mama's dikke buik en mijn verhalen over wat komen gaat. alvast bedankt groetjes marieken
Bij de eerste direct na de 20 wk echo. Als ik nu zwanger wordt is alles in orde want de baby zal weer een 6 mnd bij ons op de kamer komen en daarna samen op 1 kamer dus kast en commode enz is allemaal klaar. Alleen een bedje voor 1 vd 2 erbij
Bij de 1e met 30 weken. Nu is alles alleen nog geverfd begint nu wel te kriebelen dus denk dat we van de week lamp en gordijnen ook ophangen. Onze meubels worden pas na de geboorte geleverd (ik wil persee een kamer die nog niet uit is) in het begin wordt baby dus aangekleed op de commode van zus en daar delen ze ook tijdelijk de kast. De wieg ga ik denk ik binnenkort eens opspeuren en bij elkaar zoeken. De box doe ik zo laat mogelijk!
Er moet natuurlijk helemaal niets, maar ik was blij dat ons kamertje met 30 weken af was. Het had mij erg veel onrust gegeven als ik daarna nog veel had moeten doen. Al besloten we dat de rolgordijnen niet afdoende waren en zijn vorige week nog overgordijnen geplaatst dus met 35 weken was het pas echt af. edit: speelde wel mee dat ik alles zelf wilde doen . Ik ben met 23 weken begonnen met behangen.
wachtende, vind je dat niet vreselijk dan? de baby kan elk moment komen.. lijkt me echt een naar onrustig gevoel geven..
ik heb een man die meent dat alles met 20 weken af moet zijn bij wijze van spreken. Ik ben zelf nogal makkelijk wat dat betreft..ik vind het ook allemaal wel leuk om te doen, maar spreid het liever uit. Het kamertje is in principe klaar, maar wil nog sterren op de muur tamponeren, maar dat is geen must natuurlijk. Kleertjes ben ik toevallig vandaag aan begonnen, heb een gedeelte gewassen en opgehangen. Er moeten nog meer kleertjes gewassen worden en alle hydrofielen en wikkeldoeken enz.
Hier hadden we het rond week 27 af, wel zo fijn om niet met 37 weken nog alles klaar te moeten maken.
Bij me dochter was rond 20 weken alles al af. Nu zijn we nog niet eens begonnen. Dit komt omdat we eerst onze eigen kamer moesten doen En het geld is even op. Dus in januari gaan we beginnen hoop ik. Moeten nog een muur plaatsen behangen en schilderen. Dan nog overgordijnen en aankleden. Kleertjes heb ik nu wel genoeg en bij ons heeft het geen haast omdat de kleine toch eerst bij ons op de kamer in de wieg slaapt. En die staat wel al
Ik had het liefst het kamertje nu al af gehad! Maar helaas, wij gaan last-minute nog verhuizen! Mag blij zijn als het met 36 weken helemaal klaar is!
Bij beide kindjes was het kamertje en alle spullen ergens rond de 37e week klaar. Het belangrijkste vond ik dan dus de commode, linnenkast en de wieg op onze slaapkamer. Bij mn dochter is haar babykamer nooit gebruikt, ze is vanaf onze slaapkamer met 18 maanden naar haar peuter kamer gegaan. Mn zoon slaapt voorlopig ook niet in zn babykamer maar lekker naast mij. Een babykamer is hier niet meer als een plek om te verschonen en aankleden. Niet te druk om maken dus!
Ik merk dat ik nu veel laconieker ben haha. Het wiegje staat per toeval al boven en op zich is de babykamer qua verven (hoefde niet te gebeuren want de kleuren waren wit en grijs van broerlief) en meubels al af (wiegje komt bij ons te staan), de decoratie wordt op dit moment gemaakt door een vriendin en de aankleding door schoonmoeder. Eigenlijk is het dan een kwestie van opmaken, ophangen en klaar. We gaan in de eerste 2 weken van januari eerst de badkamer nog verbouwen en dan kan ik daarna mijn nesteldrang gooien op alles schoonmaken, wassen en inrichten Slim he!
Rond de 30 weken moest alles wel redelijk gereed zijn, vond ik.... hier waren de laatste details nog niet klaar toen onze vent geboren werd met 39wk
Ik wil hier alles af hebben met +- 33 weken... zodat ik de laatste weken gewoon wat kan aanrommelen.. misschien her en der een decoratietje etc.. Wij zitten nu ook midden in een verbouwing... en hoop dat het tegen die tijd ook exht af is.
Ik vond het zelf fijn om met 26 weken de grote dingen af te hebben (behangen/verven/meubels in elkaar/beddengoed klaar) en uiterlijk rond de 35 weken alles af. Mocht je kindje met 26 weken komen, dan heb je het al zo druk, dat je echt geen puf heb om de kamer nog in orde te maken. Kleine dingetjes zal dan misschien wel te doen zijn. En met 35 weken alles af, aangezien als je kindje dan geboren wordt de kans redelijk aanwezig is dat het snel naar huis mag.
Heel snel al een 2e hands kamertje gekocht en dat opgeknapt. Maar, nu met 23 weken is daar eigenlijk ook alles wel mee gezegd. We hebben wel de basics (matras, aankleedkussen, badje + toebehoren) maar de aankleding hebben we nog niet. Daar ga ik lekker op mijn gemak naar kijken en aanbiedingen aflopen . Eigenlijk wil ik dat met een leuke actie op de 9 maandenbeurs halen. Zal dan zo rond de 34 weken zitten.
Dit keer wil ik het zelf doen en daarom begin ik nu na de 20 weken echo. Dan hoop ik met 25 weken alles klaar te hebben en hoop vervolgens dat ik het nog 15 weken kan bewonderen, alvorens het gebruikt wordt .
Lol, ik kan niets aanvinken.. Ik wilde voor 37 weken.. Nu ben ik 37 weken en 4 dagen en er moeten nog een aantal dingetjes gedaan worden haha. Het meeste is nu gelukkig klaar!
Bij de eerste na de 20 weken echo begonnen en echt helemaal klaar met 27 weken. Ik wil nu weer na de 20 weken echo gaan beginnen alleen moet er nu veel meer gebeuren muurtje moet geplaatst worden enzo dus maar eens kijken hoe of wat.