Hoihoi, Ik zie dat mijn kraamzorg Borstkolven te huur en tevens te koop aanbiedt. Heeft iemand ervaring met de ARDO Carum kolf? En welke variant heb je gehad? Voor mijn gevoel heb ik liever een medela, bij m'n zoontje heb ik daarvan een tijdje een gehuurd. Maar ik weet nog niet of ik er nu een nodig ga hebben, ook zonde om zo'n duur ding te kopen en je bent nog niet zeker!
Ik zou wachten met kopen tot je hem nodig hebt. Zelf had ik de medela freestyle. Ik vond hem super, kon er beter mee kolven dan met de professionele medela kolven van het zkh. Hoefde hem maar eens in de paar weken op te laden, echt ideaal!
Ik heb na de geboorte van mijn zoontje een paar weken full time gekolfd met met de ARDO calypso, dit is de enkelzijdige versie van de Carum, ik kon er alleen dubbelzijdig mee kolven doordat ik hier een speciaal koppelstukje voor had en er zo 2 slangetjes op kon plaatsen. Maar hier erg tevreden over de Ardo, al ben ik het er wel mee eens dat ik van tevoren geen kolf aan zou schaffen, maar even zou afwachten hoe de borstvoeding verloopt en of je er dan 1 nodig hebt.