Hallo dames even jullie advies. Mijn dochter staat al een tijdje alleen ze staat alleen op zachte ondergronden zoals een Box matras of de bank ... Dan loopt ze ook overal langs. Ik heb het idee dat ze het eng/koud/glad vind op de gewone vloer of vloerkleed. Ik had namelijk geprobeerd om haar te laten staan op het boxmatras op de grond, dat ging goed... Tot dat ik haar er af wou laten stappen. Meteen voetjes in de lucht klaar. Nu had ik nog ergens antislip sokjes liggen. Die geprobeerd. En toen durfde ze het wel. Zoals jullie begrijpen trekt ze zich dus niet op aan de bank of tafel want dan is de ondergrond niet zacht. Nu dacht ik dus misschien kan ik haar zelfvertrouwen verbeteren door goeie anti slip sokjes/slofjes te kopen. (die sokken die ik heb zitten niet en zakken af). Ik dacht de nieuwe slofjes van shoesme. Ik wou morgen even langs de schoenenwinkel om te kijken of het wat is. Ze is trouwens 18 maanden. Wat denken jullie? Of zien jullie herkenning? Groetjes Cooks
Hier wel 1 die bang was voor lek nieuwe ondergrond zonder schoenen aan maar ook met handen, zandbak? Doodeng. Gras? Alsof ze vermoord werd. Is uiteindelijk vanzelf over gegaan 😁 Ze is wel wat jonger, 17 maanden en loopt al een maand of 4. Maar dat maakt volgens mij niet uit. Dus voor het lopen iets aan de voeten trekken als schoentjes of slofjes zou ik wel doen.
Waarom laat je haar binnen niet op blote voeten rondlopen? Vooral met dit weer is het prima te doen. Merk zelf dat de anti slip sokken die wij hebben ook niet zo fantastisch zijn en dl daar toch soms mee uitglijdt. Merk zelf dat mijn dochter zich ook beter optrekt als ze geen broekje aan heeft. Dan heeft ze ook meer grip met haar knieën om zich af te zetten op de gladde vloer. O en ben benieuwd wanneer dat gedoe met de verschillende ondergronden overgaat voor nu is het wel handig in de tuin dat madam haar kleed niet af durft door het gras
Ze heeft de hele dag blote voeten maar dan durft ze dus alleen maar in de box en op de bank te staan.. Voor de rest kruipt ze.
Wij hebben gewoon normale sokjes van de Hema met wat anti slip eronder. Blijven goed zitten en werken hier prima!
Wel herkenning met het niet durven staan. Mijn tip? Iets wat onorthodox.. Het was rond Sinterklaas en de pepernoten stonden in een grote schaal op tafel. Ik heb hem gelokt Hij was DOL op pepernoten en ik heb de schaal onder zijn neus gehouden en toen boven hem op tafel gezet. Brullen natuurlijk, maar hij ging ervoor. Daarna (na een aantal pepernoten) had hij door dat hij los stond en de angst was ondergeschikt aan het snoepgoed. Het was het enige snoepgoed dat hij at/eet. puur omkoperij dus. Meteen antislip sokken aangetrokken. Ze kwamen bij de AH xl vandaan, ik heb ze nog liggen, ze zijn wel blauw en rood. Die bleven als enige goed zitten. Sindsdien trok hij zich aan alles op. Hij was met een aantal dingen laat, dus ik had alles al geprobeerd, maar hij liet zich steeds door zijn benen zakken als ik hem liet staan. Qua schoenen heeft hij shoesme, babyflex zool. Erg fijn.
Ja mijn dochter is ook "laat" maar dat geeft niet natuurlijk! Maar het is wel frustrerend omdat ze het wel kan, je gaat nadenken waarom doet ze het niet hihi. Ik zal er de komende tijd helpen ermee kijken of ze wat zekerder kan worden