Ja Gepke, wahaahahahah, al twee dagen heeft ze niets gepost, dus je kon wel eens gelijk hebben. Ik miste haar gisteren ook al. Ik ben heel benieuwd!!!
hoi meiden, Ook ik heb HG en ben al vanaf week 8 thuis. Absoluut geen gezeur gehad van het UWV. Eerst telefonisch contact toen 1x op consult om na 4 minuten weer weg te zijn en daarna nooit meer wat gehoord. Heb in het begin anderhalve week in het ziekenhuis gelegen en nu steeds als ik voor iets naar het zkh moet dan wil mijn zoontje van 3 perse mee want hij wil mij niet meer achterlaten. Door de Hg ben ik nu zo verzwakt dat ik bang was dat ik de bevalling niet ga trekken als ze mijn door laten lopen dus vorige week bij Gynaecoloog geweest en nu wordt ik eerder ingeleid. Zo happy. Dan ben ik eindelijk van de misselijkheid af en kan ik weer normaal eten en proberen om alles langzaam aan weer op te bouwen. dikke knuffel voor jullie allemaal en ik duim voor jullie dat jullie niet net zoals ik last blijven houden tot het einde.
Roos, zo herkenbaar van je zoontje. Hier een dchter van bijna drie. Vanochtend naar het ziekenhuis geweest en zij ging bij opa spelen. Nou mamma moest maar niet vertellen van het overgeven, want mamma moest haar weer komen ophalen. ze heeft het er vreselijk moeilijk mee (gehad) Ze is erg leif voor mij en komt met flesjes water aanzetten als ik aan het spugen ben. Jij bent bijn aan bevaalen toe. Hier ook alvast geregeld dat ik ingeeld mag worden met 38 weken. Zie het nu al niet meer zitten en heb nog een week of 14 voor d eboeg. Succes met bevallen en hoop dat je er snel weer boevnop bent. gr Gaby ps deelight hoe is het daar?
Pfff ik ben als ik jullie verhalen lees toch wel blij dat het met mij nu redelijk goed gaat... Niet meer overgegeven, wel nog wat misselijk maar dat is goed te houden, heb ook al een dag geen emasafene gehad die pak ik alleen als ik me echt enorm beroerd voel... Verder nog wel heeellll erg moe maar ja dat hoort er ook bij zullen we maar denken... uwv heeft vandaag gebeld en die man was heel makkelijk hij zei: Ik bel je over een paar weken wel weer... Als je dan weer aan het werk bent dan bel ik je niet en anders wel... Dus ik dacht ow nou lekker makkelijk zo? Ik hoef mijn werkgever nu ook pas maandag weer te bellen hoe het gaat....
Nou kleintje hou het zo! We gunnen het je hoor. Hee Roos, wat een verhaal zeg. Ik ben blij dat je er snel vanaf bent, gelukkig kun je gaan aftellen en hoef je niet bang te zijn dat het kindje langer blijft zitten enzo. Heel veel succes he! Gepke/Gaby, ik voel met je mee hoor meid. Zeker nu ik me ietsje beter ga voelen, besef ik dat ik er goed vanaf ga komen (waarschijnlijk, moet ook niet te vroeg gaan juichen natuurlijk). Wat een schatje is je dochter, dat ze met water aankomt als je moet spugen. Wat zou je het graag hebben willen verstoppen voor haar zeker?
gepke wat een schatje is je meisje!!! van die momentjes om heel eventjes van te genieten. Sooner fijn dat je je beter voelt. Heb je inmiddels al een buikje of moet je eerst nog wat aankomen? Hier gaat het goed. Ik merk dat ik zo goed als alles weer kan eten ( behalve prei uien en gefrituurde dingen, chocolade ) ik drink inmiddels alweer wat koffie. Dat had ik echt 19 wk niet gedaan en nu dus weer wel en ik geniet er zo van! Ik ben nu op vakantie in nl dus gemakkelijk wat eten betreft. Ook met mijn bekken gaat het erg goed, ik weet niet wat ik meemaak! ik beweeg hier meer dan thuis, en wellicht is dat toch beter voor mij. Veel liefs voor jullie en heel veel succes vandaag!
ik heb het bij de eerst gehad. ben eerste x met 7 weken al opgenomen en daarna weer met 11, daar stopte het ook niet bij helaas. paar daagjes oppeppen in het zh en dan moet je weer naar huis. sterkte dames!
beby fijn dat het nu een stuk beter gaat Liet ik gisteren nog weten dat ik maandag pas mijn werkgever hoef te bellen krijgt het verhaal nu een heel andere wending :S ik werd net gebeld door de manager over hoe het gaat (ik zei: steeds een klein beetje beter maar nog niet super goed) en dat ik misschien van het weekend toch maar gewoon moest komen werken want ze zaten krap met het personeel.... Dan zou ik alleen maar medicatie hoeven te delen, aanwezig moeten zijn en een beetje in de huiskamer mensen helpen met eten etc. Alleen weet ik dat er in de praktijk anders mee omgegaan wordt en ik waarschijnlijk gewoon mee aan het wassen ben :S Ik baal als een stekker en kon op de een of andere manier geen nee zeggen (pff en dat voor iemand die altijd zeg dat je in zulke situaties je poot stijf moet houden ) ik ben ook niet de beroerste en zou graag willen werken toch voel ik me eigenlijk niet fit genoeg om te werken als ik alleen al de was heb opgeruimd ben ik helemaal kapot! Maar goed we zullen het maar gewoon gaan proberen en ik zie het dan wel :S Zegt ze ook nog zo leuk "zwangerschap is geen ziekte, nou ja het is een gezonde ziekte" Ja maar je kan je er toch behoorlijk beroerd door voelen :S En daar kan ik dus niet goed tegen!! Dan stel je je eigen in op nog een paar dagen rustig aandoen en dan ineens moet ik toch maar weer komen werken.... Managers hebben ook nergens geen begrip voor lijkt wel :S
Kleintje, niet intrappen. gewoon de dag ervoor belen, dat het weer slechter gaat. En je neit te goed voordoen dan je bent. Gaat weer een betje niet meer zeggen, gaat gwoon niet zolang je nog misselijk bent en nauwelijks wt binnen kan houden. bel anders arboarts zelf op dat het niet gaat, maar je baas je weer terug wil zien. Sterkte! Gaby
Nou ik hou nu eigenlijk alles goed binnen en de misselijkheid is ook zo goed als over (behalve als ik veel heb gedaan) ben alleen nog erg moe..... Ach ik kijk gewoon even aan de komende dagen en zal het ook nog even met de gynaceoloog overleggen, daar moet ik zowiezo toch vrijdag heen!
Beby, wat fijn dat het zo lekker gaat! Lekkere vakantie? Best goed weer he? Kon slechter voor een Nederlandse vakantie. Hee Gepke, goed advies voor Kleintje. Kleintje, jet moet het maar ff aankijken, maar pas ajb goed op. Enne dat van die ziekte. HG is wél een foute ziekte. Weet niet of het officieel een ziekte is, maar het is bepaald niet gezond. Laat je manager maar 'ns zichzelf op de hoogte stellen. wat een vreselijk domme opmerking. Er zijn vrouwen die verplicht een abortus moeten ondergaan, omdat ze anders doodgaan aan de HG. Vertel haar dat maar. (ok ik ben nu weer rustig )
Hoi mensen, wil even laten weten dat ik de 27e bevallen ben om 21.56 van een prachtige dochter. 4120 gram en 55 cm (dus maak je geen zorgen met HG om je kind... hollands glorie hier). bevalling was wel zwaar, duurde 20 uren, plaats later mijn verhaal nog bij bevallingsverhalen. En nog iets, na de eerste nacht ben je echt van al je kwaaltjes af!!!! Buiten het herstel van de bevalling natuurlijk. En dat is HEERLIJK. Veel sterkte de komende tijd, heb nu niet zoveel tijd meer om jullie even te steunen, want m'n meisje heeft me nodig... Veel liefs, DeeLighT
hg (hollands glorie) hahahahahaa dat is nog eens een leuke woordspeling. Van harte gefeliciteerd met jullie kleintje!!! heerlijk dat je hg nu helemaal weg is, geniet van elkaar!
Hoera, gefeliciteerd! Ik hoop dat je een geweldige kraamtijd hebt. Geniet van je meisje. Enne: eet smakelijk!
Jaaah thanks, eindelijk kan ik ook af gaan tellen!! En jij gaat al hard richting de 23 dan he? Hoe gaat het vandaag beby? Bij mij best o.k., alleen die vreselijke maag speelt de hele tijd op. Maar voor de rest heb ik echt niet te klagen. Hoe is het met kleintje en gepke en chantal en de rest?
Nou dames, ik heb zelf nergens last van, zelfs niet van misselijkheid. Maar ik wil jullie wel heel veel sterkte toewensen. Het lijkt me echt VERSCHRIKKELIJK! En als ik het hier zo lees, word ik boos om de laconieke reacties van anderen. Dit wens je niemand toe. Sterkte!
Hey meiden! 2 wkn geleden is er ook bij mij HG geconstateerd en ben ik 5 dgn opgenomen geweest in het ziekenhuis. Hier heb ik 5 dgn infuus met vocht en zantac gehad. Inmiddels ben ik een week thuis (nog wel ziekgemeld) en heb ik vandaag contact gehad met mijn manager. Ik heb haar voorgesteld dat ik evt. vanaf volgende week wel wil proberen om halve dagen te gaan werken. Dus enkel de middagen. De ochtenden en avonden zijn bij mij namelijk het ergst. Op het moment dat ik s'ochtends plat blijf liggen en dan op bed doe ontbijten en langszaam omhoog kom gaat het wel redelijk. Op het moment dat ik dat niet doe is mijn hele dag verschrikkelijk en moet ik de hele dag overgeven en voel ik me een wrak. Nu wil ze de ARBO erop zetten om die mij te laten beoordelen. Heeft iemand van jullie hier ervaring mee???