Hypoallergene voeding en honger

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Delayla, 14 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Delayla

    Delayla Actief lid

    5 jun 2007
    303
    0
    0
    Hallo,

    Ik heb een dochter van 6 weken die sinds een week fles voeding krijgt.
    Ze krijgt hypoallergeen omdat ik borstvoeding heb gegeven en wat allergische factoren in de familie hebben.
    Nou is het probleem dat ze vaak om de 2 a 2,5 uur al weer komt voor een voeding.
    Gemiddeld zit ik op 8 voedingen en de hoeveelheid die ze drinkt zit tussen de 90 en 130 cc.
    Er zit dus totaal geen regelmaat in.
    Iemand een idee waardoor ze zo snel weer honger heeft en wat een oplossing zou kunnen zijn?
    Met de borstvoeding kon ze rustig 4 uur wachten op voeding en s'nachts zelfs 7 uur maar nu niet meer.

    Groetjes
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Welk merk voeding heb je? Wij hadden eerst de hypo-allergene voeding van Nutrilon. Ik merkte dat Lianne tussen de voedingen door steeds honger leek te hebben. Tussen de voedingen bleven ook 2,5-3 uurtjes zitten en niet langer. Het leek net of de voeding niet verzadigde. Dus toen zijn we overgestapt naar Kruidvat Extra Care (ook hypo-allergeen) en dat ging meteen een stuk beter! Er zaten vrijwel gelijk vier uren tussen de voedingen en ze had tussendoor geen honger meer!
     
  3. Robijntje82

    5 nov 2008
    64
    0
    0
    Ik gaf mijn zoon de eerste week ook Nutrilon HA en ik kreeg er niet eens 2 uur tussen toen ben ik overgestapt op Nestle Nan HA. en dat ging meteen heel erg goed. Hij was veel meer tevreden en kwam netjes om de 3 en half a vier uur voor zijn voeding. Nestle smaakt trouwens ook lekkerder dan Nutrilon het is niet zp bitter en proeft zoeter net als moedermelk.
     
  4. JennyS

    JennyS VIP lid

    14 dec 2007
    6.001
    0
    0
    Analist
    Hay

    wat geef je vaak wel 8 keer lees ik en dat bij 2 maanden. wil ze niet meer, per keer?
    ik geef 5 keer HA van 200cc per dag.
    dus misschien hoeveelheid per keer omhoog, dan worden de aantallen per dag ook minder.

    succes
     
  5. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Jenny Dit topic is van drie weken geleden en toen was haar dochtertje 6 weken en geen 2 maanden oud! Dus die acht voedingen gaat nu niet meer op, neem ik aan... De ticker geeft de huidige leeftijd aan, niet die van toen het berichtje gepost werd! ;)
     
  6. JennyS

    JennyS VIP lid

    14 dec 2007
    6.001
    0
    0
    Analist
    zo snugger was ik nog niet haha bedankt
     
  7. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    Maar bij ons kregen ze na anderhalve week ook al 7 voedingen en dat waren nog prematuurtjes ook...
    ik zou zelf ook denken, meer per fles en minder voedingen per etmaal, maar ja das wel ff omschakelen...
     

Deel Deze Pagina