Meubels die ik al heb gaan mee, hij maakt hier gebruik van. Moeten tzt nog iets laten opstellen in samenlevingscontract voor nieuwe woning maar doe ik wel als hypotheek geregeld is.
Daar kan ze wel gelijk in hebben. Meetekenen als partner is wel noodzakelijk dat de partner op de hoogte is van de aangegane financiële verplichting. Ik kan een lening afsluiten op mijn eigen naam, mijn man moet toch echt meetekenen.
Ja lijkt wel of ze het me niet gunt. Ook mailen pas vrijdagavond laat dat ze geen koopovereenkomst heeft ontvangen terwijl makelaar die al woensdag had toegemaild met mij in cc. Ik had hem wel ontvangen de mail gek he.
Nou idd pfffffffff. Werkt die tussenpersoon zelfstandig of vanuit een firma? Zou anders echt om iemand anders vragen. Je betaalt voor hun advies.
Volgens m'n notariskantoor kon ik gewoon alleen tekenen voor hypotheek en koopakte. Is nu ook gebeurt.
Hij tekents niet mee op de aktes (logisch het huis en hypotheek zijn van jou), hij tekent mee op de offerte (wss). Of niet in jullie geval, maar het zou mij niet vreemd overkomen iig.
Nee, huwelijkse voorwaarden, maar je hebt wel een gezamenlijk duurzaam huishouden en daarom is zijn handtekening wel noodzakelijk. Niet op aktes uiteraard, maar wel op offertes e.d. Geldt als dat de andere partij wetenschap heeft van de aangegane financiële verplichting
Dit geldt alleen bij huwelijken, zowel op huwelijksvoorwaarden als gemeenschap van goederen en geregistreerd partnerschap. Niet bij een samenlevingscontract dus je wat je notaris zegt klopt. Verder staat fiscaal partnerschap inderdaad los van vermogen.
Nee ben niet getrouwd, ook geen geregistreerd partnerschap, alleen samenlevingscontract maar geen gemeenschap van goederen.
Ze heeft al eerder gedreigd met de dienstverlening stop te zetten, dus ben bang als ik over haar klaag dat ze echt stekker eruit trekt en dan is het huis weg wat ik niet echt graag wil pff.
Vervelend zo'n tussenpersoon. Hebben jullie al veel kosten gemaakt bij haar? Anders zou ik overstappen naar een ander.
Wat een rare gang van zaken. Zou ik dus echt niet vertrouwen en overstappen naar een ander. Mij als klant bedreigen de dienstverlening stop te zetten? Prima tabee, dit kan je toch geen dienstverlening noemen.
Ehhh .. voor haar 10 anderen toch? als jij gewoon op jou salaris een hypotheek kan krijgen, dan moet je gewoon naar een andere tussenpersoon gaan en daar je hypotheek regelen.
Het vervelende is dat als wij er vanaf zien we behoorlijk wat geld kwijt zijn en de koopakte verloopt al 28 november dus weinig tijd pff hopelijk komt alles nog op tijd rond.
Ze kan best gelijk hebben! Ze kijken naar een totaalplaatje checken meerdere dingen en aangezien jij samenwoont met een "wanbetaler" kunnen ze dit ook "verdacht" vinden.