wij hebben een ledikant geschilderd, en met alle spijltjes was dat echt werkelijk waar een rot klus, ik had me er enigszins op voorbereid, maar me er echt op verkeken. voor mij eens en nooit meer! (is donkerblauw geworden overigens)
heb die van ons ook ooit geverfd. maar geen felle kleur oid.ik heb hem gelakt maar was wel heel erg veel werk. schuren en schilderen ed.... maar hij heeft hier door wel een zoveelste leven gehad. ik had hem al derdehands en na onze 2 kids hebben er nog 2 kids van ene vriendin in gelegen.
Box niet, ledikantje wel. En zoals Jennsch zegt; wat een rot klus. Ik doe het ook nooit meer. Die spijltjes...resultaat was echt heel mooi, inmiddels twee jaar later is het niet mooi meer, heeft dochter hier en daar de verf eraf staan knagen.
Nou pfoe.... Eerste laag zit erop....en dat viel tegen zeg. Verschil zie je wel al goed. Morgen nog een 2e laag. En dan de lade roze verven!