nee dat weet ik.. maar als hij uit de schuldsanering is, begint hij met een schone lei.. of heeft dat daar niks mee te maken?
Renate, ik zou als ik jou was buiten Ede gaan kijken. Qua kopen en huren is Ede ontzettend duur, kun je niet iets verder uit de buurt wat gaan zoeken? Mijn zus woont in een huis met 4 slaapkamers en grote tuin op een mooie locatie in Arnhem, voor datzelfde bedrag kon ze enkel een klein appartementje kopen zonder cv en enkele beglazing in Ede.
Nee dat staat er helemaal buiten BKR is heel lastig ik sta er ook voor 100 euro..!! Ik heb die 100 euro 3 jaar terug al betaald en sta nu nog steeds bij bkr nog 2 jaartjes ben ik er pas vanaf
Schone lei of niet, je staat nog 5 jaar geregisteerd bij BKR waardoor je geen hypotheek krijgt. Ik zou op zoek gaan naar niet sociale woningbouw, maar andere woningcoorperaties die particulier verhuren. Als je onder de huursubsidiegrens blijft hoef je niet duurder uit te zijn.
Er zijn geen domme vragen, alleen domme antwoorden Ik bedoelde, je zei zelf dat via de woningbouwvereniging 4 jaar wachttijd is. Je hebt ook coorperaties & makelaars die buiten de sociale woningbouw verhuren. Zoals: Huur uw woning bij Rots-Vast Groep Huurwoningen die overeenkomen met uw woonwensen - Direct Wonen! En misschien zijn er wel lokale verhuurders. Ik zou ook in de omgeving kijken, zoals arnhem, veenendaal, scherpenzeel, leersum. Misschien scheelt dat weer in het aanbod. Indien je onder de huurtoeslaggrens huurt ( 647,53 ), heb je recht op huursubsidie en hoeft het niet duurder te zijn dan je huidige flat.
@mora27 ja daar ben ik ook al sinds gisteren de hele dag naar aan het kijken, maar dat is nog veel duurder! zo makkelijk is dat niet..
jeetje meid, Wat een rotsituatie. Fijn dat de schuldsanering bijna over is. Weet niet of je het al kunt sparen nu, maar anders het bedrag gaan sparen als de schuldsanering over is. Dan heb je strax iig geld voor eventuele borg voor een huurwoning. Want kopen zal er voorlopig helaas niet inzitten voor jullie. Ik vind het trouwens raar dat een maatschappelijk werker jullie hier niet mee helpt/kan helpen. Die zijn toch voor zulke dingen dacht ik. En misschien toch een tijdje bij jullie schoonmoeder inwonen. Als je haar minder vergoeding voor inwonen geeft dan jullie lasten van nu, dan kun je ook extra sparen. En heel hard blijven zoeken naar een goedkope huurwoning. iig heel veel sterkte meid!
Op de site van Patrimonium Bouwvereniging in Veenendaal kan je je slaagkans berekenen weet niet hoelang je al ingeschreven staat.. en wat dacht je van woning ruil? http://www.patrimonium-veenendaal.nl dan - ik zoek een woning- woningruil
nou weet je wat het is met woningruil, er zijn weinig mensen die een woning willen met maar 1 slaapkamer.. heb al eens op zulke sites gekeken..
toevallig nu dus wel hihihih heb op drie mensen gereageerd in ede die minimaal 2 kamers willen, waarvan dus 1 slaapkamer.. nou maar hopen dat er eentje bij zit die ermee door wilt gaan!
2 van de drie bieden een 4 kamer appartement aan.. 3 slaapkamers.. wel in een andere buurt, maar vlakbij me ma, en vlakbij een winkelcentrum en speeltuin/kinderboerderij.. en 1 bied een 4 kamer appartement aan, ook 3 slaapkamers, in dezelfde soort flat als waar we nu zitten, alleen dan eentje naast die van ons! nou echt maar heeeeeel hard hopen en duimen dat er eentje reageert.. en dan het liefst die ene vlakbij me ma.. pfff... ben nou al zenuwachtig hahaaha
5 jaar voor een persoonlijke lening en zelfs 15 jaar voor een hypotheek. Bovendien kan TS niet met een uitkering (Wajong of niet) lenen, nog geen 1000 euro. De banken beginnen daar simpelweg niet aan. Risico is veel te groot en er is geen of weinig afdrachtmogelijkheid. Daarbij kan ik mij herinneren dat er niet zolang geleden door TS een ander topic is gestart waarin ook gevraagd werd naar advies ivm nieuwe schuld en heb toen ook TS advies gegeven. Met name over lenen is door meerdere mensen gezegd dat dit niet handig was om te doen. Dus begrijp niet zo heel goed waarom er nu een ander topic wordt geopend met daarin een zelfde soort vraag (wel eens waar in een ander jasje gegoten). TS waarom leg je je niet bij de situatie neer zoals hij is? Hoe je het ook went of keert, veranderen doet het niet. Je kunt wel allerlei constructies bedenken waarop je onder dingen uit probeerd te komen, maar dan kom je op mij niet over alsof je geleerd hebben van de regels die gelden in een WSNP. En als mensen je dan aanspreken dan reageer je er niet op of je wordt geirriteerd en gaat in de aanval. Sorry als dit overkomt als vervelend, zo bedoel ik het niet....ik probeer jouw juist te helpen. Heb jouw niet voor niets mijn persoonlijke msn adres gegeven (bij HOGE uitzondering), maar daar heb je (nog) niets mee gedaan. Maakt mij verder niet uit hoor, daar niet van...das jouw eigen keuze. Hoop toch dat je een goede keuze maakt die het niet erger gaat maken dan het al voor je is. Want dat het een rot situatie is, daar zijn we het allemaal wel over eens. Succes met alles! Liefs Verrassingsei
@verrassingsei: ik ben op dit moment al helemaal niet meer bezig met hypotheken of leningen, maar met huren.. kijk maar bij de afgelopen berichten.. bovendien, ik zit niet in de wsnp dus hoef ik er ook niet van te leren en nee, ik reageer niet altijd nee, dat is ook niet verplicht, en het is toch wel een beetje logisch dat ik in de aanval schiet als mensen hier dingen plaatsen die of niet waar zijn, of niet op mij van toepassing zijn? niemand weet hoe ik ben en hoe wij moeten leven! ik heb liever berichtjes van mensen die meedenken en die bijvoorbeeld zoeken op internet (zoals dat is gedaan) dan dit soort berichtjes, want hier word ik alleen maar chagrijnig van.. en dit is niet aanvallend bedoeld, maar ik geef gewoon mijn mening
ja misschien denk ik er ook wel te makkelijk over.. heb ook helemaal geen ervaringen op dit gebied.. maar een ander huurhuis heeft wel een oplossing, mits het niet de duur is natuurlijk..