Ik heb bij allebei een account maar ik vind hyves steeds kinderachtiger worden eigenlijk, de kinderen die er een account hebben worden ook steeds jonger. Dus ik ben voor een groot deel overgestapt en zodra een aantal mensen ook is overgestapt stop ik met hyves.
Hyves : kinderlijk, traag, nationaal, overzichtelijk, grote naamsbekendheid FB : snel, internationaal, Linkedin/Twitter combi met Iphone/Ipad app fantastisch Voor beiden valt wat te zeggen, professioneel werk ik met beide, de online marketing mogelijkheden voor FB zijn uitgebreider en werken beter (relatief) (FB personeel komt van google ) Voor mij Facebook.
Ik ben helemaal vertrouwd met Hyves, dus ik heb totaal behoefte om me nu ineens te gaan verdiepen in Facebook.
Maar ligt dat kinderlijke dan ook niet aan de vrienden die je hebt? Ik heb daar namelijk helemaal geen last van omdat ik bijna geen kinderen in mijn lijst heb staan. De jongste is mn oude buurjongen en die is nu 9 geloof ik. Heb er 2 pubers in staan, waarvan 1 het broertje van mijn vriend is, maar die is niet zo actief.
Dat zou kunnen, maar het is ook de hele opmaak die mij gewoon wat kinderachtig aandoet. Maar misschien ben ik wel een ouwe zeikerd, dat kan natuurlijk ook.