Er word op twitter geschreven dat de jongen (19 jaar oud) zijn ouders is verloren met de MH17 ramp. Maar als ik de pasagierslijst bekijk, dan zie ik nergens dezelfde achternaam als de jongen. Vreemd...
Nee, ik begreep je niet. Net alsof het de natte droom van iedere nieuwslezer is om overvallen te worden door iemand met een wapen puur voor de kijkcijfers.
Vast niet, de satellieten worden natuurlijk allemaal bestuurd door de overheden die ons zo lang mogelijk onder de duim willen houden zodat zij de tijd hebben om op tijd naar mars te vluchten zodra de 119e planeet zich op de onze stort.
Hmm okay, wist ik niet, ik kan niets zien natuurlijk. Maar dan nog.. Het is niet mijn aanpak zegmaar..
Ah, dat verklaart je reageerde niet meer dus nu begreep ik jou verkeerd. Nee, lijkt me niet iemands hobby nee. Oké, behalve die van mijn oud docent die vaak "dader" speelde voor oefeningen van het arrestatieteam en z'n vrouw vervolgens niks vertelde, die naast hem in de auto zat maar dat is wel echt een oefening haha
De verdachte is geboren in Zoetermeer en woonachtig in Pijnacker. Meer wil officier Bac niet over hem zeggen Uh.. Dat hoeft ondertussen ook al niet meer.. Ik denk dat die jongen zijn Facebook pagina het aantal bezoekers niet meer aan kan..
Hihi nee klopt, maar er werd in de persconferentie gezegd en nu op het nieuws exact wat op de jongemsn zijn Facebook staat. Daarvoor was het inderdaad gissen (ik vond hem er niet eens op lijken joh)
Tja, weer zo'n te snelle persconferentie, waarbij ze op elke vraag reageren dat ze het nog niet weten. Waarom dan een persconferentie houden?
Ik heb antwoord op mijn vraag, al die presentatoren achter de politie aan en Martijn Brink rennend met de telefoon. ..
Was er vandaag niet een oefening in Eindhoven? Ook iets met een aanslag? Sorry, maar hoe meer ik zie/hoor/leed hoe minder ik er van geloof