Denise ik moet zegen dat ik veel herken in wat jij zegt ik durf ook nog niks,te plannen ook door alles en veel mensen die van alles vragen masr wij deze poging stil houden dus allemaal heel moeilijk.ook ik kan geen druk meer zettenmet plassen echt heel vaag lijkt wel verdooft. En ik hmweet ( heb het idee) dat deze poging ook niet slaagd. Goed bezig met je fruitje inkopen. Zijn er echt speciale groentesof fruit die kunnen helpen?ml komt net binnen met een bak vol manderijnen tros bananen en kleine tomaatjes hihi Sterre mooie beoordeling hoor, ik bedoelde gefeliciteerd met je hondje zag dat ik niet goed had geschreven. Tess kzag de foto op fb wat een knap kindje heerlijk die toet.
Zooooo t spuiten zit erop!!!! Jeeeeeej! Zo juist mn laatste gezet: de pregnyl! En dan woensdag om 8 uur daar zijn en dan om 9 uur de punctie!! Had nu 17 eitjes waarvan er sowieso 15 al groot genoeg zijn zei ze.. Ohhh wat is dit een lekker gevoel!
Wow Denise wat goed!!! Heel spannend weer, zie je tegen punctie op?? wil dr ook zoveel joh, prikken ze bij jullie bloed? Had liever van niet haha.. maarja daar hangt bij ons dus alles van af.. Wollfje, oh dat is zo lief kereltje , Kyan heet ie , is van mn vriendin.. Lekker bol ding haha (alleen hij keek gek op die foto haha flitser in zn gezicht)
Jaaa vorige x hebben ze er 18 uitgehaald.. maar toen waren er maar 9 rijp! Ik heb alleen de eerste x bloed moeten prikken vanwege die studie bij ons ziekenhuis (het AZM) daaruit hebben ze toen zon loting gedaan en moet ik 450 spuiten.. de eerste x had ik 8 of 9 eitjes (geen bevruchting) dus toen hebben ze gezegd houd dit maar aan! Maar was niet gek dus dat ik t allemaal wel voelde in mijn buik
Goedemorgen jullie Nee Denise zeker niet gek, wow vooral de 1ste icsi had ik 11 grote en meer dan 20 kleintjes, wat een gek gevoel! Toen icsi afgebroken werd en alles 'vanzelf' weg moest gaan deed mn buik zelfs verschrikkelijk pijn.Hoop voor je dat je ook genoeg rijpe er tussen hebt zitten! Ik vraag me zo af bij mij hadden ze er 5 aangeprikt en zaten er maar 2 in, hoe kan dat eigenlijk, dus als ik meer stimuleer nu heb ik neem ik aan wel kans dat er ook meer in zit? Dat weet je natuurlijk pas na de punctie. Sterre , heel veel succes en vooral plezier met jullie echo! En intake!!!!
Ik haf bij mn eerste poging bijna,30 eitjes en.maar 5 bevrucht. Sterre wens je vandaag een fijne en leuke dag ben bebieuwd hoe alles is gegaan vanmiddag
sooooooo 30 eitjes?? tegen mij zeiden ze dat je er niet meer dan 20 mag hebben ivm overstimulatie?? Ohhh heb je je echo vandaag sterre!! Heel veel succes en geluk !!
Bij ons mag dat geloof ik ook niet hoor, vandaar die bloedtest want de 1ste keer had ik zooooo hoge bloedwaarde.
Denise, wat goed en fijn!! Op naar de punctie morgen. Heel veel sterkte en succes. Op naar een superei!!! Sterre, veel plezier vandaag!!!
mmmm gister lekker een aubergine schotel gemaakt in zelfgemaakte tomaten saus met mozzerella! zooooo lekker! vond meneer t niet lekker Vanavond gaan we lekker met zn 2tjes uit eten op de vrijthof in maastricht ff wat leuks nog voor de punctie !
Oh ziet er heeerlijk uit Denise!! Geniet er samen van vanavond , hebben wij ook gedaan om te vieren dat het zover kwam.. Toch leuk! Nou Sterre jij zal er bijna zitten! Suc6!
Wat fijn Denise! Nou daar moet wel genoeg tussen zitten lijkt me. Nou gisteren dus in Antwerpen geweest, ik moest om één uur. We waren er om half één, nog even gewacht want degenen van half één en kwart voor één waren nog voor ons. Gesprekje heeft misschien 5 minuten geduurd. (waren al voor één uur aan de beurt). Wachten op het bloedprikken (wow, wat doen ze dat daar prettig, met een slangetje, twee buisjes dus je voelt gewoon helemaal niks van het wisselen van de buisjes. Netjes een klein pleistertje erop, was ook wel anders dan hier waar die tape binnen twee uur gaat irriteren en je het eraf wil hebben haha) We stonden om vijf over één weer buiten . Nu wachten op de uitslag. Het is toch wel spannend weer. (ondanks het feit dat we laag risico zijn) Lekker gegeten in Antwerpen, nog wat geshopt en op de terugweg bij de zus van mn man langs (woont in Den Haag dus dat is wel op de route). Dus het was wel een gezellig dagje. Hoe was je echo Sterre?
Thanx meiden, ff snel zit in de wachtkamer en best zenuwachtig... Al hele ochtend opeens krampen. Denk van mijn darmen, die zijn bij mij nooit optimaal, maar toch...
Denise mooi aantal zeg. ik had de eerste keer meer dan 20eitjes. Waarvan 17goed en daarna 9 bevrucht. Eerste keer 3cruo,s niks goed ontdooid Tweede keer 9 eitjes 9goed en en 7 bevrucht. Geen cryo Nu 7eitjes 6goed waarvan 6 bevrucht.geen cryo. Sterre en hoe was het?
Denise, dat ziet er lekker uit!!! en vanavond lekker uit eten! hebben wij toen ook gedaan. Geniet ervan en niet teveel zenuwtjes voor morgen hoor! Ivy, wat snel!! nu wachten, is het bij jullie ook twee weken? Net terug van mijn echo, wauw hij bewoog en dat vond ik toch wel cool om te zien. Verder was alles goed, volgens de echo ben ik 11 weken! terwijl ik in het echt 10w2d ben en vorige keer nog 2 dagen was terug gezet. Hoop niet dat het een megababy wordt verder nu maar even genieten van mijn vrije middagje en vanavond lekker even naar stal!