Ik heb ook goed nieuws trouwens, ik krijg een contractverlenging voor het komende half jaar. Wel nog via het W&S bureau, daar baal ik wel van, ivm de secundaire arbeidsvoorwaarden..
Hoi meiden, Terugplaatsing is helemaal goed gegaan. er zit en 8-cellige embryo in mijn buik... spannend weer..... De andere 2 embryo's waren 5 cellig en hadden al wat fragmentatie, dus ze beoordelen morgen of die worden ingevroren. Daar wordt ik voor 12 uur voor gebeld. Maar daar verwacht ik dus niks van......en dat is prima. Deze Emmy moet gewoon blijven plakken Daarna even naar een dorpje in de buurt van dordrecht voor een bruiloftsreceptie van mijn kamergenootje op het werk. Ze dacht dat ik niet zou komen, dus was zeer blij verrast, erg leuk!! Ik kon met een andere collega meerijden, dus dat was wel erg fijn. (het is een uur heen en een uur terug rijden en dan hadden we nu ook veel files) Nu volledig uitgeteld op de bank naar the voice kijken en dan vast lekker slapen vannacht. Morgen ga ik met een zwangere vriendin naar de joolz fabriek om haar kinderwagen uit te zoeken. dus erg leuk!(als ik me goed voel) Sorry, morgen reageer ik verder, lekker ego berichtje
Didder knap hoor . En leuk en inderdaad soms ook wel lastig lijkt me. Ik werk in op een bso. Ik kan gelukkig erg genieten van me werk. En kan het normaal ook gescheiden houden. Maar toen kon ik het echt even niet aan na me vmk.
Gefeliciteerd met je contract verlenging Espoir!! Elise, broed maar goed op je emmy en veel plezier morgen ,hoop dat je je goed voelt. Didder, mooi werk heb je!! Wij kijken ook lekker de voice , vriendlief is net thuis.. (mooi podium he voice , heeft vriendlief met zn collega's opgebouwd) hahaha...
espoir gefeliciteerd met je contract verlening toch altijd wel weer fijn beetje zekerheid elise das is zeker een hele mooie terug plaatsing!! je weet maar nooit misschien kunnen ze met de andere 2 ook nog wel wat maar deze moet gewoon blijven plakken. lekker even na alle stress ontspanning met de meiden heerlijk, succes met de wacht weken tess echt waar heeft hij gebouwd? wij gaan ook zeker weer kijken, niet echt de behoefte om weg te gaan veel te zenuwachtig haha fijne avond allemaal!!
Haha ja Wolffje, ben altijd trots als ik t zie , ze doen ook altijd vrienden van amstel live ,dat leverde ons al 2 jaar vip kaartjes op en dat op mn verjaardag in januari Idd lekker kalm aan doen Wolffje.. snap je zenuwen..
gezellige boel hier lekker tvoh aan het kijken manlief geef over en bij mij werken de darmen super goed. leuk he die spanning haha
Succes Wolfje, komt vast goed!!! leuk Tess, dat jou mannetje dat doet, snap dat je trots bent! Ik heb overigens ook lekker the voice gekeken... Ik ga ff lekker naar mijn paard toe...pfff...met dit weer is het nooit zo leuk, maar goed moet vanmiddag ook nog lopen, dus nat ga ik toch wel worden vandaag... Fijn weekend allemaal!
dankjulliewel dames!!! hier een opgeluchte dame haha, de grootste waren nu 16 en 16+ maandag nog 1x een echo en bloed prikken en dan woensdag de punctie khad mn eigen arts dat vond ik wel heeeeel erg fijn. ze adviseerde me ook gewoon zo rustig aan door te gaan, ik deed het allemaal heel goed had alleen met mn slaperige hoofd vanmorgen voor de echo de gonal al gezet haha was gelukkig niet erg, @sterre geniet er lekker van, na het rijden en rennen een heerlijke warme douch en dan lekker met een kopthee warm op de bank hihi
thanx wolfje! paardje is longeren geworden, de bak was nat (wij hebben alleen een buitenbak en heel klein binnenbakje) En voor de niet paardenmeisjes longeren is je paard aan een touw rondjes laten lopen ff simpel uitgelegd... Dat is in ieder geval droog gelukt! nu nog hardlopen, maar ik ga mijn nieuwe hardloopjack uittesten, dus kom maar op met die regen! Wauw Wolfje!! toppie! op naar de punctie woensdag! voel je ze al zitten? ik had vanaf ongeveer 2 dagen voor mijn punctie dat ik mijn eitjes voelde zitten..