wolfje wat balen!! dikke knuf meis!! ik moet zeggen dat het mij best een beetje tegen valt als je ziet met hoeveel we hier aan de icsi begonnen en alleen kahlan, espoir en Elize zijn zwanger. Hopelijk komt Snippie daar nog bij en voor ons allemaal is het hopelijk de volgende ronde raak. Maar had wel gehoopt dat we met meer op het zwangere bankje zouden zitten. Snippie, mooie score 7 eitjes!!
Goede score snippie! Och wat jammer wolffje, had je ook nog iets in de vriezer of niet? Het ging in het begin inderdaad snel met de zwangeren sterre. Hopelijk komen we er snel allemaal bij.
Snippie, naar dat je pijn had, goede score en nu uit rusten.. sorry had er wel aan gedacht maarja mn kat weer zieker...xxx Oh nee wolffje shittt zeg meis knuffel.. Had dat idd ook gehoopt Sterre, valt zeker tegen qua aantal. hier dus weer dierenarts, ze was nu benauwd en bellen uit der neus, rcht griep en keelpijn zei arts , weer spuit gehad en pillen door geven en antibiotica mee, daar vertrouw ik meer op. Uitzieken zei ze.. weekend bezoekje was 98 euro pff maarja alles voor mn zieke diertje!!
@snippie dan gaan we heel hard hopen en duimen voor dinsdag!! @sterre nou he wel jammer hopelijk sluiten er wel snel meer bij aan, hier moeten we 2 maand wachten tot we 2e poging mogen gaan doen @ivy nee niks in gevroren helaas @tess alles voor je diertje maar wel veel geld hoor poehey hopelijk knapt ze vandaag goed op met deze antibiotica, nog wel weg op visite geweest?
Ahh tess wat naar zeg!!Hopelijk knapt ze nu sneller op meis! ! Sterre ja ik vind het aantal ook tegen vallen. Dat maakt me ook wel weer bang hoor. Maar eerst maandag tel maar afwachten. Wollfje hoezo twee maanden?!
Tess, wat balen van je kat, ik hoop dat hij snel weer opknapt, altijd zo sneu als je diertjes ziek zijn...nou ja, hopelijk slaat de antibiotica snel aan!! Mijn honden "presteren" het ook altijd in het weekend om wat te krijgen...fijn altijd die hoge rekeningen, maar goed, mijn oudste hond heeft een vergroot hart, als hij een mens was, moest hij een transplantatie zeg maar. Hiervoor heeft hij giga veel medicijnen. Dit heeft hij 3 jaar terug, toen hij 9 was, gekregen. Door die medicijnen zou hij het nog een half jaartje kunnen rekken. Kosten van de medicijnen zijn 160 eur in de maand. Ach..voor een half jaartje wel te doen dachten we toen nog. Maar inmiddels is hij bijna 12! en betalen we dat dus al bijna 3 jaar. Maar ach...ik ben blij dat hij er nog is, je doet het toch voor je dieren. Snippie, balen dat de punctie dit keer pijnlijker was dan de vorige keren. Ik knijp hem daar ook voor hoor mocht er weer een punctie komen. Mijn eerste punctie was echt zo peanuts, het kan alleen maar tegen vallen een volgende keer Wolfje, ja dat is volgens mij protocol, klote is dat he! ik had toen paar weken terug ook toen ik ongesteld werd dat ik de eerste dag echt stuk was maar een dag verder had ik al zoiets van ik wil nu meteen door. Maar ik moest dus ook een maand overslaan. Ik heb trouwens iets raars... ik ben toch vorige week zaterdag ongesteld geworden? ik vond het al raar! na 19 dagen, plus mijn temp bleef gewoon hoog en ongesteldheid duurde maar 2,5 dag. Nu ben ik dus vanmorgen weer! ongesteld geworden. Alleen is dit nu denk ik mijn echte ongesteldheid. Mijn temp is vanmorgen ook van 37 naar 36.5 gezakt en en ik zit nu op een cyclus van 26 dagen, 2 dagen korter dan normaal. Dat klinkt normaler dan 19 dagen. Ook heb ik nu de krampjes die ik normaal heb voor het echt goed begint. De "ongesteldheid" van vorige week is dus denk ik toch een tussentijdse bloeding geweest. Lekker f*cked up lichaam dus door de hormonen die ik heb gespoten. Hoop nu dat het vanaf deze cyclus weer gewoon normaal is. Denk het wel. Maandag dus maar even het ziekenhuis bellen om mijn echo die maandag staat, af te zeggen en een nieuwe te plannen op CD10, gerekend vanaf vandaag.
Gezegend, hoe gaat het nu met jou? ben je al iets over de eerste teleurstelling heen? En Wolfje, nog hoop? of echt het gevoel dat het over is? Ik vind het heel erg, toen je een paar dagen terug even dat klein beetje bloed had, hoopte ik echt dat het een innestelingsbloedinkje was en dat het voor jullie raak was.
Sterre wat stom zeg.Hopelijk gaat het snel beter en wordt aankomende ronde de ronde!! Nou rechts aan prikken was zo gepiept en voelde ik ook niet! Maar links werkte niet mee.ze moest hem dus echt op zijn plaats houden. Gezegend meis hoe is het?!
ja snippie, ik word er ook niet blij van, maar zonder zijn medicijnen is hij met een dag dood!, dat wil ik ook niet, hij mag nog jaren blijven!! (hoewel hij is al bijna twaalf, dus langer dan een jaar gaat hem echt niet worden), maar ik ga wel geld overhouden als hij er niet meer is balen dat je linkereierstok niet mee werkte, maar je hebt het weer gehad gelukkig en mooi 7 eitjes. Hoeveel procent was er bij jou vorige icsi's bevrucht?
@Wolfje ik had je vraag over het hoofd gezien. Eigenlijk heb ik dat niet gevraagd. Maar als ik kijk naar de agenda van Dr. Sutter in UZ Gent zal eerder niet eens lukken. Ze zit echt altijd overvol qua agenda eigenlijk. Mja tis dubbel van mij zou het nu al mogen hoor, ik ben nu een jaar bezig met afvallen en 13 kilo kwijt. Begin dit jaar bij Dr. Sutter geweest en ze wilde met mijn overgewicht gewoon niet behandelen. Risico's voor mij en het kind e.d... 1,5 maand terug laatste afspraak gehad en toen wilde ze ineens wel gaan behandelen, als ik die -7 kilo haal dus. Ik heb er zelf ook aan gedacht om ze eerder te contacten mocht ik voor die tijd -7 kilo halen. We zullen zien, volgens mij zit ik nu op een plateau dus misschien ergens wel goed dat ik nog een paar maanden heb. Ik lees met jullie mee en leef mee, en vindt het erg voor diegene waar het niet loopt zoals jullie zouden hopen. Knuffel daarvoor!
Vorige icsi was bijna alles bevrucht 7 van 7. Ze Hadden 9eitjes geprikt waarvan 7 goed en 7 bevrucht. Nu waren ze alle 7 goed die ze geoogst hadden.
Sterren nog wel een beetje down maar beter dan gister..pff. Afwachten tot dinsdag dan krijg ik te horen of er nog eitjes zijn ingevroren.