@Sass25 Hoi. Het gaat tot nu toe goed. Vandaag ben ik 3 dagen post transfer net als jij zie ik! Lichte krampjes af en toe maar verder merk ik niks. Moet mezelf ook echt tegenhouden om niet nu al te testen… merk dat ik het wachten echt heel vervelend vind. Want je wilt ZO graag, maar bent toch ook bang dat het niet gelukt is.. Spannend hoor. Heb jij de 14e een bloedtest? Ik weet alleen dat ik de 11e mag testen en daarna moet bellen. Hopelijk krijgen we beide een positieve test!!
Oh echt super spannend hoor. Ja het valt precies in het weekend dus hebben ze het voor de maandag 14 maart gezegd. Maar denk dat ik gewoon die vrijdag de 11e al bloed ga prikken. Heb ik vorige keer ook gedaan ben ik ook een dag eerder geweest omdat de plastest toen posi was. zo spannend. Ik heb twee dagen lang menstruatie achtige pijn gehad en gister ook lage rugpijn. Nu krijg ik geen hap door me keel, soms vlagen van misselijk zijn en gevoelige tepels… hoop het zo.. Maarja omdat je er zo mee bezig bent ga je ook van alles voelen.. en dan is t misschien niet zo dat weet ik nog wel van de vorige keer.. hoop echt op twee streepjes op de test binnenkort ook voor jou! Ga je eerder testen dan de 11e? Of houd je dat wel vol. Nog 8 dagen…..
Ik doe mijn best om de 11e pas te testen. Maar we gaan het zien Ik heb ook last van hele gevoelige borsten maar ik denk dat dat door de Utrogestan capsules komt, is een veelvoorkomend bijwerking. Of misschien komt het wel niet daardoor, ik probeer mezelf ervan te overtuigen dat deze kwaaltjes niks betekenen hahaha. Erg zenuwslopend!
Oh je doet het in kunstmatige cyclus? Ja ik weet niet meer zo goed wat ik wel of niet voelde van de utrogestan , alleen gebruikt bij de verse terugplaatsing toen. Knap als je kan volhouden!
Ik moet de capsules blijven gebruiken tot en met 1 dag voor de testdag. De behandeling vond wel plaats in mijn eigen cyclus, dus ik weet dan niet of het nu een kunstmatige cyclus is?
Als je net een punctie hebt gehad is dat een kunstmatige cyclus en na de punctie moet je altijd met utrogestan in de weer.. helaas . Spannend zeg, ik duim voor je!
Oh zo, op die manier! Ja alles is nog best nieuw voor mij haha. Thanks. Ja utrogestan is echt een zooitje zeg!! Blij als ik daarvan af ben haha.
Ja snap ik! Weet nog wel hoe vies het was idd. Dat vergeet je niet meer haha. Ik wil denk ik zondag een testje wagen.. vind het zo lastig om te wachten… hoop t zo ❤️
Pff hoe langer ik erover nadenk hoe eerder een test ik wil doen… was net ookal filmpjes aan het kijken waarbij ze testen op 4 en 5 dagen na transfer, dag 4 is morgen al maar dat is wel echt heel vroeg denk ik. Moeilijk!!
Das 9 dpo. Het kan maar als je ovitrelle hebt gebruikt kan je streepje ook daar van komen. Persoonlijk zou ik wachten hoe moeilijk ook. Op 11-12 dpo zou he wel wat moeten zien dus 6-7 dagen na TP. Maar zelfs dan kun je nog restjes ovitrelle hebben. Ovitrelle 250 blijft gemiddeld 10 dagen traceerbaar in je urine. Bij mij tot nu toe 7-8 dagen, wij oud gediend testen die eruit zodat je weet dat je streep van eigen HCG komt. Maar raad het niet aan als je nog beginnend bent, sterker nog ik hoop dat je/jullie gelijk een plakker te pakken hebben ❤️
Ik heb zelf pregnyl 5000 gehad en las dat die na 7 dagen uit het lichaam is dacht ik.. bij mij is het nu 11 dagen geleden dat ik die gespoten heb. Ja ze raden vroeg testen af maar oh wat is het lastig morgen zou ik dan 10 dpo zijn. Misschien dat ik dan een gokje waag Het beste is natuurlijk 11 maart afwachten maar of ik dat volhoud is maar de vraag..
Ik test ook altijd vroeg haha, super fijn als je het wel tot de testdatum vol kan houden maar is mij nog niet eerder gelukt. Ik duim voor jullie allebei!
Ik heb de Sensitest HCG stripjes, de etos early test en 1 clearblue digitale test. Ben helemaal voorbereid hahah
Ik denk echt dat ik morgenochtend ga testen zit nu mezelf te forceren om het niet vandaag al te doen haha
Ik trok het niet meer. Vandaag 9dpo nog super vroeg… maandag tp gehad van blasto. Heb net (met middagurine) een test gedaan. Ik denk wat te zien. Ik heb zo vreselijk hard gehuild. ❤️❤️❤️ hoop het zo!!! Ik weet niet goed wat ik moet doen, vertellen aan partner of als verassing nog even wachten met een duidelijkere test. wat denken jullie van het resultaat?! ik krijg het niet niet goed op de foto - wel filmpje, maar een filmpje kan ik niet uploaden.
Wat spannend! Heel duidelijk te zien inderdaad, ik zou het sowieso aan mijn partner vertellen hoor, hij is vast net zo nieuwsgierig als jij! Ik zou elke dag met dezelfde urine blijven testen en als de test oploopt dan is het sowieso eigen hcg. Edit: even teruggelezen maar het is mij niet duidelijk of je ovitrelle of pregnyl hebt gebruikt of zonder trigger? Bij mij duurt het altijd lang voordat ovitrelle uit m'n lijf is namelijk.
Ohh je maakt me blij dat je dat zegt. Ik heb 21 februari 5000 pregnyl gespoten alleen. Hoop zo dat die oploopt!!! ❤️