Tassie, gefeliciteerd met de eerste verjaardag van jullie meisje!! En veel succes vandaag!! IkkeImke, jullie verhaal over Nijmegen komt me zo bekend voor! Wij zijn daar ook onder behandeling geweest en ook een punctie laten uitvoeren bij maar 2 follikels. 1 was leeg en in de andere zat een eicel die nog niet rijp wat. Weg poging 1. Volgens Nijmegen moesten we maar eens gaan denken aan eiceldonatie of adoptie . We hebben toen ook de overstap gemaakt naar DD en het resultaat was in ons geval top!! Inmiddels een gezonde zoon van 13 maanden en nog een blasto in de vriezer. Ik had ook 11 follikels en in Nijmegen iedere keer maar 2/3 bij stimulatie. Voor de rest even een digitale zwaai en knuffel, net terug van vakantie dus nog even alles op mijn gemak gaan teruglezen!!
Bij mij is het dus andersom: in Nederland ging het prima maar in DD was het belabberd. Wel protocol kreeg jij in DD? Misschien kunnen mijn eierstokken niet tegen hoge doses stims. In NL kreeg ik max 225 IE en in DD 375 IE.
Shit.... Heel verhaal getypt is het weer weg:x. Korte variant dan maar: In Nijmegen mocht ik ook maar maximaal 225 ie spuiten. 't was geen puregon maar ???? Je had nog 2 varianten meer maar kan niet meer op de naam komen. Resultaat dus tot 2 x toe maar 2/3 follikels. In DD mocht is 450 ie spuiten.... In de ochtend 225 en in de avond 225. Jeetje hoe heet dat hormoon nu.... Je moest zelf van die potjes mengen.... Ik kreeg ook aan het begin van de behandeling 1 x een decapeptildepot, een flinke dosis en daarna geen platlegger meer. Resultaat bij ons 11 follikels waarvan 8 bruikbare eicellen. Ik weet nog dat ik aan het begin van het traject met de iui's clomid heb geslikt en dat ik bij 2 pilletjes ook al 3/4 follikels had dus daar reageerde ik ook goed op, ik was er ook gewoon heilig van overtuigd dat het aan de hoeveelheid hormonen lag. Maar in Nijmegen hebben ze te maken met protocollen en resultaten en pas je daar niet binnen dan hebben ze je liever niet!
Jou verhaal raakt me. We gaan voor deze embryo meid! Mijn man en ik gaan voor onze vierde icsi naar DD (denk dat wij dan onder die 16% vallen) me leven lang kinderloos? Als ik daar aan denk word ik echt niet goed, boos, gefrustreerd, waarom..? Vandaag tel gehad uit DD en ze hebben de uitslag.. Ze mocht alleen niet vertellen morgen belafspraak met de vrouwelijke variant Cuypers Ik had gehoopt dat ze me de arts gelijk zo geven maar weer nachtje slapen. Rond 12.00 uitslag..... Stijf van de spanning!
Tassie, gefeliciteerd met je kleine meid!! alles goed gegaan vandaag? Ik hoop dat je een prachtige topper hebt binnengehaald!
@mikka: je bedoelt Menopur denk ik. En die protocollendrift, dat is typisch Nederlands. Ook de reden dat ik uit het UMCG ben weggegaan.
Meiden, even een egoberichtje..... Ik voelde mij gisteren best wel schuldig naar onze dochter toe, omdat we haar verjaardag heel snel en provisorisch gevierd hebben. 's Morgens wel gezongen voor haar bij het uit bed halen. Daarna snel eten, spullen pakken en wegwezen. In DD ging het heel goed, het was er erg druk toen we aankwamen....al gauw liep de wachtkamer leeg. Onze dochter heeft zich keurig gedragen, gegeten en gelopen/gekropen. Uiteindelijk was ik aan de beurt.....ik was best zenuwachtig. Ik heb een toppertje aan boord volgens dr. Cuypers. Dus nou ja, daar ga ik maar vanuit. Ditmaal geen fotootje. Al heel snel was ik goed wakker en kon om 12.30 ( om 11.30 uur vond de tp plaats) uur de kliniek verlaten, wel wat dizzy en natuurlijk nog erg moe. Toen zijn we naar NijGeertgen gereden om de Pregnyl op te halen, hebben daar nog wat gegeten. Onze dochter kon daar weer lekker spelen op de grond. En toen weer naar huis. Om 16.30 uur waren we thuis. Na het avondeten ben ik naar bed gegaan. Oh ja, bij thuiskomst hebben we de cadeautjes gegeven aan ons meisje. Nou ja, donderdag gaan we het echt vieren met visite en een taart!
@Lamaris: heb me nog vaak afgevraagd hoe het met je was. Inmiddels dus al weer het nodige meegemaakt. Ik was zelf ook altijd iemand die met moeite slechts 1 tp kon hebben per poging en nooit cryo's had. Dus dat maakte die wachtweken (en vooral de angst voor wat daarna kwam als je van die poging niet zwanger raakte) extra beladen. Het was dan echt alles of niets en dat voelde niet prettig. Wat geeft DD voor een verklaring? Alleen maar dat het toevallig net twee slechte cyclussen waren? Ik kan dat ook niet echt geloven. En dat terwijl DD meestal feilloos de vinger op de zere plek weet te leggen. Ik heb zelf ook een combi met Nijmegen gehad en was ook verbaasd dat ze zo star in hun protocollen waren (een academisch zkh notabene). Ze plakken zo snel het stempel uitbehandeld op iemand, omdat ze gewoon hun standaard protocol op iedereen knip/plak loslaten terwijl ieder vrouwen lichaam zo anders is en dus ook een andere aanpak vereist. Ondanks dat ik niet zwanger ben geraakt in DD, ben ik toch blij dat ik die stap toen wel gemaakt heb. Nou, meid, ik hoop van harte dat er toch nog een verrassing voor je in het vooruitzicht zit en dat je toch alsnog bij die 84% gaat horen. Dat kan nog steeds, hè? Heb vertrouwen! @Tassie: alsnog gefeliciteerd met je kleine meisje en met de mooie blasto in je buik! Kan me voorstellen dat je je schuldig voelt, ook al hoeft dat echt niet. Zo te horen hebben jullie al enorm jullie best gedaan, tussen alle bedrijven door, haar een feestelijk gevoel te geven met cadeautjes en zingen. En morgen dubbel en dwars nog een keer dunnetjes over doen met alle familie. Jullie meisje zal een geweldige dag morgen hebben! @Zowelkom: spannend die uitslagen! Ik heb ook zo'n assistente van de huisarts dat ze dan zegt dat er uitslagen zijn, maar dat de dokter je daar zelf even over zal bellen. Zit je helemaal in de stress, is er niets aan de hand. Denk dan ook wel eens, zeg dan niets. Hopelijk zijn alle uitslagen goed, zodat jullie gelijk van start kunnen!
Sorry meiden moet eventjes mij 'ei' kwijt.. Uitslag is binnen en alles was op orde behalve mijn bijnierschorshormoon... Het blijkt dat de bevruchtingen enzo wel goed gaan maar de omgeving niet goed is. De waarde is 1.2 maar dat moet 10 zijn.. Nu moet ik aan de DHEA tabletten.. Weet iemand wat dat precies inhoudt: bijnierschorshormoon? Volgende maand dus niet starten... En die maand erop de scratching en dan starten (die dag van de echo nog wel bloedprikken op DHEA en als het goed is mogen we door) Ik ga nergens meer vanuit
@Zowelkom: volgens mij is dat die lichaamseigen dhea of dheas-waarde, want dat blijkt in de bijnierschors aangemaakt te worden. Balen dat je nu eerst aan de dhea moet, maar dat blijkt met enkele weken toch snel op orde te kunnen zijn. Wel begreep ik dat het beter is als je de dhea uit de Duitse apotheek gebruikt ipv die je via internet kan bestellen. Die schijnen precies de goede samenstelling te hebben. Enorm balen dat je nu nog niet mag starten, maar je moet maar zien dat een poging waarschijnlijk nu ook minder (of geen) kans van slagen had gehad. Dus straks na de dhea en de scratching vol goede moed er tegenaan.
@Zowelkom: ik snap wel dat je baalt dat je nu niet meteen kunt beginnen. Maar ik zou vooral blij zijn dat een volgende poging meer kans van slagen heeft en dan een échte kans is. @Tassie: ja, dat was natuurlijk een gekke dag gister. Gelukkig heeft jullie meisje het besef nog niet. En fijn dat je nu een mooi toppertje aan boord hebt! Nu 10 dagen afzien en aftellen. @ego: vandaag de foto's voor het geboortekaartje verstuurd naar de ontwerper. Vorige keer had ik ook de fotografie zelf gedaan. Eigenlijk ook het ontwerp grotendeels bedacht, maar ik ben een oen met programma's als Photoshop en Indesign, dus heb altijd anderen nodig voor het uitvoerende werk. Gelukkig ken ik via mijn werk een ontwerper die dat voor mij kan doen. Een paar weken geleden heb ik op m'n buik in het gras gelegen (voor zover dat nog kon ) en mooie foto's van klompjes gemaakt. Wij wonen op een boerderij, vandaar. Ik heb mooie nieuwe klompen gekocht en foto's gemaakt van een papaklomp, een mamaklomp en twee kinderklompjes, allemaal in een verschillende kleur. Ben benieuwd naar het resultaat.
Ik ben ergens ook blij hoor maar hoop alleen dat dit ondertussen het laatste is. Mijn hele hormoonhuishouding klopt van geen kant. Aan vrijwel alles zit wel een probleem.. DD gaat het recept faxen naar Geertgen, dan krijgen wij factuur die we moeten betalen en dan sturen ze het op. Zegt iemand het iets dat doordat hormoon mijn omgeving niet goed is? Wie heeft er nog meer DHEA gebruikt?
@Zowelkom: ik weet ook te weinig over dhea. Maar heb net even zitten googlen. Wie weet helpt deze link e.e.a. te verduidelijken. DHEA een fantastisch hormoon | Mens en Gezondheid: Natuurgeneeswijze @Stiertje: wat een origineel idee van jullie geboortekaartje. Ben benieuwd naar het eindresultaat. Ik heb ook heel wat avonden zitten 'ontwerpen' in die kaartenprogramma's. Was best leuk om te doen. Mijn nan wilde perse een morris-auto op het kaartje en het had heel wat voeten in aarde om een morris op de foto te krijgen. Gelukkig bleek er een dag te zijn voor oude Engelse auto's waar we naar toe gegaan zijn en goed geslaagd zijn. Je moet er wat voor over hebben, hè?
Haha, ja! Ik heb inmiddels de eerste versie binnen en dat ziet er leuk uit. Ook bijzonder om voor het eerst de namen ergens op te zien staan.
@Lamaris, jeetje ik snap heel goed dat het soms erg moeilijk is om de moed er in te houden, ik weet eigenlijk niet zo heel goed wat ik moet zeggen maar zolang er nog een kans/poging bestaat geef het niet op.... @De rest (sorry ben er niet zo goed in om alle namen te onthouden )het doet me wel goed om te horen dat er meer mensen de zelfde ervaring hebben met Nijmegen en idd dan spreek je over een Academisch ziekenhuis..... Inmiddels de datum voor de intake ook gepland 1 september gaan we naar DD ik ben heel erg benieuwd... Ik hoop ook dat het financieel toch mee gaat vallen.
Spannend dat is over twee weken al! Dames, slikte bij jullie de mannen ook supplementen? Zo ja, welke?