@Klaasje; och, meis, het is ook best heel spannend, een soort van examen voor de baby. Ik hoop voor jullie dat jullie heel goed nieuws krijgen. Horen jullie ook het geslacht of weten jullie al of het een jongen of meisje is? Nogmaals heel veel succes. Ik denk aan je!
Klaasje, succes vandaag! Bedankt voor jullie medeleven Het gaat opzich wel nu. Net even gebeld met dd en ze gaat even overleggen met dr C of ik gelijk door kan met de cryos. Ivm mijn endo is een extra menstruatie niet goed. Maar ze zitten ook met de sluiting.. wordt zo even terug gebeld. Hoop dat we snel door kunnen want dat geeft mij ook weer kracht om door te gaan. Dr S is er helaas dit jaar niet meer.. maar hopelijk kom ik er met dr C uit
Dank meiden! Wat ben je dapper Willeke. Ik hoop ook voor jou dat je meteen door mag. Stilstaan/wachtstand vond ik ook vreselijk tijdens de MM.
Goed gesprek met dr. C gehad net. Hij gaf idd aan dat er een wachtmaand zou moeten plaatsvinden. Maar in mijn geval kan ik dan zodra ik helderrood bloedverlies heb beginnen met een pilstrip. Dus 3 weken pil en op die laatste dag (begin januari) krijg ik dan een scratching. Daarna krijg ik dan een bloeding en begin ik met de cryo tp met progynova schema. Scratching hoeft natuurlijk niet, want ik zou ook anders 2 weken pil kunnen nemen en dán beginnen met progrynova schema zodra ik weer een bloeding krijg. Feitelijk zou ik daarmee 1 week eerder kunnen beginnen en maar nu pak ik dat onderzoek dan ook mee. Dat heb ik toch liever want als er immunologische afwijkingen gevonden worden, dan weten we dat maar en kunnen we daar wat mee mits dat noodzakelijk is. Die week maakt dan ook niet meer uit natuurlijk Zit er nu wel sterk over te denken om over te stappen naar PNO omdat ze daar 200% vergoeden toch?
PNO vergoed nog steeds die 200%, ook in de 2 goedkoopste paketten. Hier was de echo goed, we zijn super blij!
Klaasje; wat fijn nu lekker genieten! Willeke; gelukkig heb je een goed gesprek gehad en mag je snel weer door want wachten is zo frusterend!
@Klaasje; pfff, heerlijk nieuws! @Willeke; Wat fijn dat je een prettig gesprek hebt gehad met dr. C. Je hebt helemaal gelijk om te veranderen van zorgverzekering.
Willeke sterkte Klaasje mogen wij het weten ? ? ? Fijn dat alles goed is. Tassie & Gein lekker aan het broeden. . . .
@Klaasje: fijn dat de echo goed was. Blijft toch altijd een spannend moment. Ik kon zelf na deze echo pas echt opgelucht ademhalen en genieten. En ik ben gelukkig ook helemaal niet nieuwsgierig... @Willeke: fijn dat je een goed gesprek hebt gehad en het nieuwe jaar weer vol goede moed in gaat! Ook fijn dat je niet langer hoef te wachten. Dat doen vrouwen al genoeg in de mmm!
@Gein; hoi! Het gaat goed. Even rust in huis.....m'n meisje ligt in bed. Heb jij eigenlijk last van bijwerkingen van de hormonen die je nog gebruikt? Jij gebruikt waarschijnlijk Utrogestan? Ik gebruik Pregnyl 3x 1500 ml en ik heb elke keer weer allerlei zwangerschapssymptomen daardoor. Opgezette, pijnlijke borsten, steekjes en krampen in mijn onderbuik, soms ook wat hoofdpijn. Het blijft zo spannend. Morgenavond de laatste spuit en dan wachten en wachten......tot 2e Kerstdag.
Oh spannend! Nee ik heb nog niet zoveel klachten alleen als ik de utrogestan heb ingebracht wat krampjes maar dat had ik eerder ook altijd. Volgens mij heb ik vandaag ook pas de innesteling. Hoop zo dat hij/zij lekker innesteld en uitgroeit tot een mooi kindje. Duim voor ons allebei!
Tot nu toe is het dus elke keer geëindigd in een menstruatie ondanks de hele zooi aan symptomen. Dus eigenlijk geloof ik daar niet meer in. In Pregnyl zit het HCG-hormoon. Ik hoop het ook voor jou en mij dat wij straks (met Kerst) een mooie positieve test mogen hebben. We gaan ervoor!