@Juffie26: snap dat je graag iets anders had willen horen. Maar de ervaring hier is dat er al vele zwangerschappen zijn ontstaan van embryootjes die in eerste instantie van mindere kwaliteit waren en weinig vertrouwen in was. Dus hoop van harte dat jouw twee embryootjes je ook positief gaan verrassen volgende week. De overige embryo's hebben het niet gered? Ik had zelf ook wel eens wat kramperig gevoel na de tp. Hopelijk is het omdat je embryo's lekker aan het innestelen zijn. Ik ga voor je duimen.
Ja dat dagje achterlopen dat blijft Door mijn hoofd spoken..... 1 embryo is gestopt op 7 cellen en 2 embryo's zijn gestopt met 6 cellen en deze 2 waren op dag 5 (wel vroeg in de ochtend beoordeeld) nog morula. Ik denkt zoals ik zelf kan beoordelen dat het wel al bezig is compact te worden....maar goed ik ben geen arts natuurlijk dus of dat klopt. Goed iets anders doen dan wachten zit er niet in.....
Ik ben zwanger geworden van de embryo die s ochtends een vroege blasto was. Eerdere goede blasto's niet blijven zitten. Positief blijven meid, er zijn genoeg meiden zwanger geworden van een morula op dag 5. Kan nog weer een sprintje maken in je buik! Duim voor je!
@Juffie26: snap goed dat dat toch door je kop blijft spoken. Na mijn tp heb ik alle afbeeldingen van blasto's wel opgezocht en vergeleken met die van mij . Zo had ik in mijn nl ziekenhuis altijd b-kwaliteit embryo's. Vond dat zelf ook altijd zo negatief klinken, ondanks dat een b-kwaliteit nog steeds een goede kwaliteit embryo is. Dus hoop dat jij snel de andere dames hier mag volgen die zwanger zijn geworden van een embryo die iets achter lag. En je hebt twee embryootjes in je buik, dus die helpen elkaar ook nog bij het innestelen.
Ja dat heb ik dus ook al gedaan foto's vergeleken met die van mij.... Vandaar dat ik denk dat het compacte morulas zijn beide zonder fragmentatie, of dat ook klopt wat ik zeg geen idee.... Oh ja kunnen ze elkaar "helpen" met innestelen, dat had ik nog niet gevonden. Zou mooi zijn als ze elkaar gaan helpen. Ik heb ook nog steeds hcg in mijn bloed van de ovitrelle geen idee of dat nog iets bij kan dragen..... Ik ga proberen vol te houden tot de testdatum
@Juffie26 snap je "teleurstelling" maar probeer moed te houden!! (makkelijker gezegd dan gedaan). Ze plaatsen ze niet voor niks terug natuurlijk. Als ze er niet goed uitzagen of veel fragmentatie hadden, waren ze niet geschikt lijkt me. En er zijn genoeg voorbeelden van dames waarbij het positief is afgelopen, en het was vroeg op de ochtend. Weet wie hoe ze nu verder zijn ontwikkeld!! Wanneer mag je testen?
@Juffie26: ik heb dat wel eens gehoord dat twee embryootjes elkaar kunnen helpen. Hoe het precies zit, weet ik ook niet. Dacht dat het iets met hcg uitscheiden te maken had, wat het innestelen van de ander bevordert. En met jouw hoge zwangerschapsscores zou er toch minstens een van de twee moeten blijven plakken.
Ik duim met je mee @Juffie26 ! @Gein ik mag morgen testen en ga dat ook doen. Maar heb er zo geen zin in... Bah! Ik wil geen witte test zien... Eerst maar eens lekker slapen vannacht.
Ik duim voor je twee kleintjes Juffie!! Zeer benieuwd Animal! Herkenbaar dat je eigenlijk niet wilt testen... Ik duim voor twee prachtige streepjes!!
Wat een diepe teleurstelling Animal, wat doet het toch zeer als je hoop de grond ingeboord wordt. Uithuilen en opkrabbelen, mooier kunnen we het helaas niet maken en wat is dat hard. Juffie, probeer het een beetje te laten rusten voor nu. Je kunt nu geen invloed meer uitoefenen op deze embryo's, het is zoals het is. Ik heb zelf een tweeling uit 2 embryo's met achterstand. Probeer voor nu stress uit te bannen, dat is gewoon minder bevorderlijk voor zwangerschap. Zo Stiertje, kruipen we ineens naar die 18 juli toe, dat is fijn! Heel benieuwd naar je gesprek. Rinus, 23 weken, fantastisch! Ik heb een paar dagen geleden de nipt uitslagen ontvangen, zover alles goed. Steeds een stapje bij; het is echt zo!