@Ddees: heeeel veel succes morgen! Ik hoop op een mooie opbrengst met eitjes! @Elize: ik moet zeggen dat ik de eerste paar dagen niet zoveel terugloop had. Blijkbaar neem je het dan wat beter op en loopt er dus minder terug. En zelfs als het terugloopt heeft je lichaam blijkbaar toch voldoende tot zich genomen. @Mona: jij ook weer succes met de fm morgen! Ik hoop dat er al wat moois in het verschiet ligt.
Dan zie ik jou misschien wel Monatoetje! Want wij moeten er om 12:00 zijn, ben waarsch wel pas half 1 aan de beurt. Het hangt er even vanaf hoe snel de dames vd punctie opknappen .
Elisa! Dan denk ik dat ik jou daar ga zien!! Papaver naw ook!! Iedereen een roos in het knoopsgat????
En Dees! En monatoetje!!! Ehh ik ben nu wel heel optimistisch... Eerst nog te horen krijgen of m'n Emmy het nog doet... Nog 11 en 3/4 uur geduld..... Aaahhhhh!!!
@Iedereen die morgen naar DD moet: veel succes! En hopelijk kunnen jullie het daar met elkaar een beetje gezellig maken!!
Hoe laat moet jij dan Maartje? Komt vast helemaal goed met je emmy. Grappig dat onze kinders nu naast elkaar liggen te broeden
Meiden, allemaal heeel veel succes morgen in DD. Grappig dat er straks een paar van ons clubje daar zijn en elkaar zeer waarschijnlijk gaan ontmoeten. Alleen had ik iemand van een ander topic leren kennen en we zouden een half uur na elkaar de tp hebben. En dan presteerden we het nog elkaar mis te lopen. Maar ik hoop dat jullie elkaar morgen wel zullen ontmoeten. Ik zal aan jullie allemaal denken!
Elize, succes met het infuus! Mona, succes met de fm. Wel grappig inderdaad dat jullie er alledrie moeten zijn.
Succes allemaal in DD vandaag! Elize, je bent geen aanstelster, echt niet! Mijn ervaring is dat het lijkt alsof ik meer pijn heb na elke punctie. Na de eerste punctie begreep ik ook niet waar anderen het over hadden, maar de 2 werd pijnlijker, de 3e, 4-7 nog pijnlijker, dus echt, je stelt je niet aan! Maartje, vorige keren deed ik het zoals jij, bloedprikken bij de HA etc, maar vorige keer bleken mijn waardes toch behoorlijk verhoogd en toen naar DD moeten sjezen om mijn Reg T cells te checken en bleek toch dat mijn lichaam flink aan het afstoten was. Door eerst HA en daarna pas DD zaten er 3 cruciale dagen tussen, dus we gaan volgende keer direct voor de check in DD, even wat minder kilometers, maar de stress van vorige keer ineens a la minute die kant op te hebben gemoeten, hoop ik dat het op deze manier toch iets minder stressvol is. Ik ben toen 25 mg moeten gaan slikken, maar dat mocht niet meer baten. (En nee, ik had nog geen echte afstotingsverschijnselen)
@Dolfijntje; Jeetje, wat een schok, eiceldonatie! Zeker omdat je had verwacht dat ze in DD nog wel positief tegenover jullie situatie zouden staan.. Ik wens jullie heel veel sterkte toe! @Sneeuwmees; Ik hoop nog steeds dat jouw gevoel er ontzettend naast zit.. Hoe is het nu? @Elize; Succes met je infuus! Je bent zeer zeker geen aansteller! Pijn is pijn, en als jij dat voelt kun je daar weinig aan doen! @Mona; Succes met je FM! @DDees; Misschien zit je punctie er inmiddels al op, maar toch nog heel veel succes gewenst! @Miss; Ik moet nog steeds jouw e-mail beantwoorden.. Sorry! @Hier; Tijdje niet in het topic geweest, maar de hele MMM even aan de kant geschoven. Voor een weekje was dat ook wel eens lekker. Nu begin ik inmiddels wel weer een beetje zenuwachtig te worden voor de uitslag van morgen.. Heb me de meest stomme situaties al voorgesteld. Dat ze net bellen als ik op het schoolplein sta o.i.d. Maar goed, afwachten maar..
@Shadixx: altijd spannend als je op een telefoontje wacht (en niet weet wanneer ze bellen). Ik zat in overleg op mijn werk toen ineens mijn telefoon ging. Dat was dus DD ivm het aantal bevruchtingen. Daar sta je dan half op een gang met knikkende knietjes aan te horen hoeveel bevruchtingen er zijn. Gelukkig was het toen goed nieuws. Had me geen raad geweten als ik een slecht nieuws gesprek had gehad en nog weer terug had gemoeten na het overleg. 's Middags zouden ze me weer terugbellen en ik had gevraagd of dat in ieder geval na 15.00 uur kon omdat ik weer overleg zou hebben. Was geen probleem, maar of de duvel er mee speelde, werd ik voor de tweede keer middenin een overleg gebeld. Ik hoop dat ze voor jou op een gunstig tijdstip gaan bellen (en in ieder geval met goed nieuws).
Heeej meiden Ik ben weer terug! Nog niet zo heel veel activiteit te zien in mijn buik ! Re had ik er 1 van ong 10mm en 2-3 kleintjes die hij niet gemeten heeft en li had ik er 1 van 9mm en 3-4 kleintjes die hij niet gemeten heeft! Moet nu verder gaan met 150 menopur en toch weer 150 puregon ipv 75E, hij zei wel dat je het vaker ziet met dit schema dat het wat later op gang komt! Hopelijk gaan ze wel allemaal mee doen.. Beetje teleurgesteld nu.... Ging ook allemaal een beetje vluchtig vond ik, stond binnen 5 min weer buiten... maar hij zag natuurlijk meteen dat ze nog te klein zijn om te meten... Donderdag 9.20 moet ik weer terug!! En Ddees heb ik zeker gezien ! En denk dat ik Elize ook gezien heb maar dat weet ik niet helemaal zeker ! Ddees, sorry had pas heel laat in de gaten dat jij het was... Ik had in mijn hoofd zitten dat jij om 10.30 punctiie had..... dus had helemaal niet verwacht je buiten te zien.. Pas toen mijn man zei, dat meisje keek wel heel lang onze kant uit en dat je instapte in de Fiat 500 dacht ik owwww das Ddees hihihi! Als ik beter had opgelet hadden we f kunnen kletsen sorry :-S x
DD-Meisjes: Aklina - ICSI 3 - cryo cyclus A1981 Cozzen Ddees70 - ICSI 5 - 1e kindje Desire vd Beek Djuuzie - ICSI 3 Dreamer82 - ICSI 2 Druufke - ICSI 3 Elize84 - ICSI 3 - 1e kindje Elles11 FSK - IVF/ICSI 1 - 1e kindje Jolanda1971 - ICSI 8 Karin75 - ICSI 7 Kitty17 - ICSI 5 - 1e kindje Linbabylin - ICSI 3 Maartje84 Marija - ICSI 7 - 1e kindje Majo - ICSI 6 - 2e kindje Miss76 - IVF/ICSI 1 - 1e kindje MissGin - ICSI 3 - 2e kindje Monatoetje84 - ICSI 4 - 1e kindje NinaD - ICSI 2 Shaddixxx - ICSI 2 (1e in DD) - 2e kindje Sneeuwmees - IVF 3 - 2e kindje Stiertje73 - eerste IVF (hiervoor 1x ICSI gehad) - 1e kindje Tevka -ICSI 1 - 2e kindje Yj81 Wishfulthinking - ICSI 2 Juffie26 Agenda: Juni: 03: Ddees70 - 2e FM 03: aklina - 20 weken echo 04: NinaD - Testdag! 06: Ddees70 - 3e FM 07: Elize84 - Punctie 08: Ddees70 - 4e FM 10: Monatoetje - 1ste FM in DD 10: Ddees70 - Punctie 11: Shaddixxx - Telefonisch consult / Uitslag AMH 12: Miss76 - uitgangsecho en uitleg behandelplan 13: Monatoetje - 2e FM om 9.20u 14: Stiertje - verloskundige 19: A1981 - Intakegesprek Dr. S Juli: 18: Stiertje - extra echo met 28 weken voor controle niertje, met kindernefroloog erbij ZWANGER en uitgerekend op: 08-10: Stiertje 14-10: Dreamer 15-10: Desire vd beek 16-10: Yj81 18-10: Aklina (tweeling) 06-11: Kitty17 20-11: Djuuzie Geboren: 20-12-2012 Meisje - Fireangel (met 39w3d, 3e icsi-imsi poging, 4e tp) 21-12-2012 Meisje i.sa - Juffie26 (met 37en3d, 1e icsi poging) 22-12-2012 Jongen T.ygo - Loontje85 (met 37w3d, 3e icsi-cryo tp) 07-02-2013 Meisje & Jongen Mila & Luka - AnjaV 13-02-2013 Meisje Nina - Kippetjuh
@ Elize: wat SUPER dat er 5 bevruchtingen zijn!!! Hoe laat moet jij er woensdag zijn? Ik om 9.20u. Rustig aan doen jij, he? Je bent zeker geen aansteller. Dat zijn mensen die niks voelen, maar om de aandacht zielig doen. Val jij daaronder? Nee, dat dacht ik al Dank je wel voor het delen van jouw ervaringen. De reistijd lijkt mij ook heftig hoor, zo vaak in 2 weken die kant op . Ik ben benieuwd wat Dr. S ervan gaat zeggen woensdag. Toen ik hem ernaar vroeg tijdens ons intakegesprek, gaf hij al aan dat ik geen standaard IVF patient ben met mijn AMH van 0,19, dus dat het zou kunnen dat hij beslist dat hij me toch zelf in de gaten wil houden. Nou ja, als dat zo is, dan moet het maar! Alles voor het goede doel Misschien helpt het qua gewichtstoename inderdaad dat ik zo gezond eet. Zou fijn zijn als het bij mij ook niet gebeurt, het is allemaal al vervelend genoeg! En ja, ik denk ook dat het Menopur wordt met eventueel iets anders erbij. Het verschil tussen Cetrotide, Synarel en Suprefact begrijp ik nog niet goed. Weet 1 van jullie waarom er voor het 1 of voor het ander wordt gekozen? Wat vervelend dat je woorden had met je man. Ik begrijp je helemaal! En ik denk vele dames met mij. Ik baalde gister ook van de mijne. Iedere keer als we ergens zijn waar we normaal gesproken een wijntje of biertje zouden drinken, vindt hij dat hij best 1 of 2 drankjes kan drinken. Maar tegenwoordig zijn dat wel 2 of 3 gelegenheden per week, nu het weer lekker weer is. Ik vind dat we allebei niet zouden moeten drinken, of alleen bij hele speciale gelegenheden. Om iedere keer weer die discussie met hem aan te gaan, vind ik zoooooo vermoeiend! En ik word er eerlijk gezegd ook een beetje verdrietig van. Hoe graag wil je dit nou? Ik moet er zoveel meer voor doen en laten, waar haal je het lef vandaan om dan nog te zeuren over jouw deel? Het IS ook niet leuk, dat staat buiten kijf. Maar het is nu eenmaal niet anders, dus neem je verantwoordelijkheid! Zo moet ik ook iedere dag zijn vitaminepillen voor hem klaarleggen (ik lijk zijn moeder wel, bah) en dan neemt hij ze ook nog eens niet. Grrr... Zo, dat is er ook weer even uit Ik heb trouwens het idee dat hij overmoedig is omdat zijn zaad iedere keer zo fantastisch is, dus dan kan hij toch wel een drankje drinken? Herkennen jullie (degenen met goed zaad in huis) dat ook? Mijn theorie is dat we beter kunnen zorgen dat we beiden in perfecte gezondheid verkeren voor de eerste IVF behandeling, des te sneller zal het (hopelijk!) raak zijn en des te eerder kan hij weer doen waar hij zin in heeft. Als je zo gezond eet als wij doen, maar er toch (ook al is het minimaal) bij blijft drinken, dan doe je straks alles misschien voor niets en dat is pas echt zonde, toch? Wel super dat het opgelost is en dat hij erbij kan zijn! En goed dat jullie er daarna weer om kunnen lachen. Wij ook wel hoor, alleen herhaalt dit soort gedrag zich helaas op korte termijn altijd weer. En logisch dat je man zijn baan niet op het spel wil zetten. Ik zit zelf in de WW en zou niet weten hoe ik aan een baan moet komen, terwijl ik in dit traject zit. Gelukkig heeft zijn collega begrip voor de situatie! @ Aklina: jij ook onwijs bedankt voor de uitleg! Het is me nu helemaal duidelijk. Fijn Ik wil trouwens ook wel behandeld worden in die kamer van Dr. H! Klinkt heel sereen en rustgevend! Jammer dat Dr. S blijkbaar een minder prettig 'hokje' (?) heeft.. @ Sneeuwmees: hoe gaat het meis???? @ Ddees: wat een spannende dag voor jou vandaag!!! Ik ben keihard voor je aan het duimen! jij ook ontzettend bedankt voor jouw bericht. Super om van jullie te horen wat me te wachten staat. Lang leve het forum! Ik hoop het op een dag ook door te kunnen geven aan de generatie na mij, als jullie allang zwanger en/of bevallen zijn afgehaakt Het is duidelijk dat follikelmetingen in NL prettiger zijn, alleen dus even afwachten of Dr. S hiermee akkoord gaat. Vreemd dat hij er bij jou steeds niet was! Maar goed, dan is alle info in ieder geval wel onder 1 dak gebleven, misschien was dat zijn achterliggende gedachte destijds? Het is zeker fijn dat hij zo op maat werkt, dat geeft mij zo'n goed gevoel! In het VUmc volgen ze protocollen zonder naar je persoonlijke situatie te kijken. Eerst standaard 6 keer IUI, dan pas IVF. Een lage dosis hormonen geven, ook al blijkt al na 1 keer dat je follikels niet reageren. Geen AMH testen, want we wijzigen het beleid toch niet als de uitslag slecht is. Kortom: niets anders doen dan anders, ook al gaan alle alarmbellen af dat je eicelvoorraad bijna op is. Goh, wat kan ik me daar toch over blijven opwinden! Sorry dat ik mijn woede nog steeds af en toe hier van me af schrijf hoor, jullie kennen het verhaal inmiddels wel Jouw uitleg over de dag 5 tp is ook erg duidelijk, thanks! Een hotel pakken is ook een goede tip. In welk hotel hebben jullie vannacht geslapen? Ik heb verder al een lijstje vragen gemaakt voor Dr. S inderdaad. Ik begin langzamerhand wel een beetje gezonde zenuwen te voelen hoor. Ik ga gewoon aan mijn eerste IVF poging beginnen volgende week! Aaaaahhh!!! @ Loontje: zwaai terug!!! @ Monatoetje: thanks, ik doe het graag Balen dat het langzaam gaat bij je, maar hopelijk komt de groei nu snel op gang bij de kleinere follikels! @ Dreamer: ja, de MMM kan wel op je relatie drukken he? Bij ons gebeurt dat gelukkig alleen op het gebied van 'wat heb je er voor over' (toch dat biertje willen drinken en zijn pillen niet slikken) maar verder komen we gelukkig alleen maar dichter tot elkaar. Super voor jullie dat het achteraf gezien allemaal de moeite waard is geweest! @ Dolfijntje: wij kletsen al met elkaar bij ons andere topic, maar hier natuurlijk ook nog even een knuffel voor het slechte nieuws! Ik vind het overigens ook prettig om te horen dat Dr. S niet door blijft gaan uit commercieel oogpunt. Maar voor jullie hoop ik dat de laatste poging door het slikken van de hoge dosis DHEA toch nog een succesvolle poging gaat zijn. Fijn dat Dr. S daar in ieder geval nog wel in mee wil gaan! @ Stiertje: hear hear wat betreft de mannenkwestie Ook de mijne wilde in eerste instantie niet naar DD. Hij dacht dat ik gek aan het worden was, volgens mij! Echt super dat jij zo stellig bent geweest. Ik hoop daar ook met hetzelfde resultaat vandaan te komen. En zo niet, weet ik dat ik er alles aan heb gedaan! @ Maartje: wat een stress met dat infuus! Super dat je huisarts dit kon en wilde doen! Maar vertel: hoe ging het met je emmy??? @ Shaddixxx: don't worry, ik spaar ook altijd mailtjes en berichten op het forum op en reageer dan in 1 keer op iedereen (met een boekwerk ). Spannend voor jou, morgen de uitslag! Ik hoop dat het meevalt! @ acupunctuur: moeilijk om daarover te beslissen, vind ik! Ik neem zo aan van degenen met een goede ervaring, dat ze het zo weer zouden doen. Alleen vind ik het een beetje hocus pocus en dan doe ik het misschien om de verkeerde redenen. Namelijk omdat anderen erin geloven, terwijl ik dat zelf niet doe. En wat Aklina zegt, heb ik ook: ik heb meer stress van de verplichte bezoekjes (heb het ooit 3 maanden gedaan) dan dat het iets voor me doet. Ik ga er dus nog even over nadenken! Dr. S zei hier trouwens het volgende op, toen we hem ernaar vroegen tijdens ons intakegesprek: 'ik zou van dat geld lekker uit eten gaan, daar zul je meer van ontspannen'. Hij is dus duidelijk een non believer
@Miss: heel herkenbaar van die drankjes. Daar hebben wij ook heel wat discussies over gevoerd (en heb ik me in stilte aan geërgerd). En mijn vriend is nu weer begonnen met het roken van sigaartjes. Tsja, daar kan ik natuurlijk nu niet zoveel over zeggen (hij rookt ze niet in huis, en we zijn natuurlijk nu niet met behandelingen bezig). Maar smerig vind ik het wel! Wat betreft acupunctuur: volg gewoon lekker je eigen gevoel. Bij onze laatste behandeling heb ik alleen vlak voor en na de tp een behandeling gehad in DD. Verder niet. Want ik was ook wel klaar met heen en weer vliegen naar jan en alleman. En wat betreft naar DD gaan: mijn gevoel dat we dat moesten doen was gewoon heel sterk. En ik dacht: dat moeten we dan maar gaan doen. Inderdaad ook in het kader van 'alles eraan gedaan willen hebben'. Want een garantie heb je natuurlijk nooit ...
Monatoetje Dus toch. . . Jammer dat ik niet bij jullie ben gaan vragen. Een volgende keer misschien. Dus jij moest nog naar binnen. En eerder thuis dan wij, dan woon je wel dichter bij? Ego 11 eitjes gevonden. Nou duimen voor een boel rijpe. . . en bevruchtingen. Morgen tussen 10 en 12 gaan ze bellen. Het was wel druk er stonden vandaag 9 puncties op het programma. Miss76: Het verschil tussen Cetrotide, Synarel en Suprefact ? Wat ik ervan begrijp zijn synarel en suprefact een cyclus stil legger van af de 1e of 3e dag van je cyclus, maar lichter dan decapeptyl. En Cetrotide wordt vanaf dag 8 tot aan de pregneyl gebruikt, vaak maar 4 dagen om de eigen cyclus/eisprong tegen te houden. Suprefact heeft hij de vorige keer bij mij na de tp laten gebruiken zodat mijn lichaam zelf zich er niet mee ging bemoeien. Niet gewerkt helaas. Ik krijg nu 3x 1500IE pregneyl en utrogestan Mercure Hotel Düsseldorf Hafen. Dit is niet heel goedkoop maar zit wel om de hoek bij de kliniek. We zaten vanmorgen met mensen uit Drente in de wachtkamer voor de punctie en ook die man vond het toch wel vermoeiend om steeds heen en weer te rijden. Ik moet zeggen dat de FM in NL wel fijn was. Tip: Milieu sticker. Veel nemen hem niet maar de kliniek zit net binnen de zone. Tip: neem voor na de punctie wat te eten mee. Daar hebben ze alleen mini koekjes en koffie/thee/water. Ik heb elke keer een paar beschuitjes in een trommeltje en wat suiker voor erop. Tip De 1e benzine pomp vlak voordat je voor het tunneltje naar rechts gaat is een goedkope pomp
Heeej Ja Ddees ik was het haha! Ik had het zelf echt veel te laat in de gaten, tis dat manlief het opviel dat je zo aan het kijken was ! Ik zat verdiept in mijn boek en had je helemaal nog niet verwacht omdat ik de verkeerde tijd in mijn hoofd had van je punctie haha! Pas toen je zwaaiend voorbij reed zag ik het... Manlief zei nog moet je niet f uitstappen haha, maar jullie reden al door.... Maaaaaar 11 eicellen dat is super zeg! Ik duim voor mooie rijpe eicellen en mooie bevuchtingen!!! Nu lekker uitrusten! En ja ik woon heel dichtbij.. waren te vroeg daar omdat we de vorige keer zo'n file gehad hadden zijn we vroeg weggegaan maar we konden overal gewoon doorrijden... Wonen maar 45min van Dusseldorf af... Dus we hadden fijn een boekje meegenomen... Was idd super druk daar, bijna geen parkeerplaats te krijgen! Rust lekker uit meis! X