@Aklina: wat een geweldig nieuws! Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontjes (toch twee jongetjes, want je dacht toch dat het een jongetje en meisje zou zijn?). Nu inderdaad bijkomen van alle emoties en van de keizersnee. Is toch een hele ingreep. Geniet van je jongens en van je kraamtijd. Knuffel voor jou en een kroel voor je zoontjes!
Aklina, gefeliciteerd met de geboorte van jullie mannetjes!!! Wat een geweldig bericht, geniet ervan en voor de aankomende dagen goed rusten en voor de mannetjes ook! Tevka, mooie score zeg, 11 eicellen. Denk dat wij elkaar vandaag hebben gezien? Wij hadden om 10.20 een afspraak bij dr S (liep nogal uit). Had jij een roze vestje aan en je dochtertje 2 staartjes/knotjes? Of ben jij blonde slanke vrouw met kale man?? haha...... Ik wist niet dat er vandaag iemand ook daar in de wachtkamer zou zitten. We hebben echt een heel fijn gesprek gehad! De vooruitzichten zijn nog niet zo positief en het zal een wonder worden als het ons wel lukt maar we gaan er voor 100% voor. dr S lijkt ons echt super kundig en dat hebben we wel eens anders ervaren. Nu wachten op bloeduitslag van manlief en ook heeft hij meteen zaad ingeleverd wat wordt bekeken door middel van imci. Omdat ik low responder ben moeten ze wel weten of de zaadcellen optimaal zijn omdat mijn man ook last heeft van wisselende resultaten en heeft antistoffen in zijn "goedje" zitten waardoor de bewegelijkheid niet zo goed is. Dus al met al nogal wat mankementjes maar we gaan er voor en zijn met een goed gevoel naar huis vertrokken. Al met al hadden we ruim 2 uur binnen gezeten dus toch wel weer blij dat we naar huis mochten .
@aklina: van harte met jullie 2 boys!! Zo'n keizersnee lijkt me idd geen kattenpis, dus logisch dat je pijn hebt. Maar wauw, 2 wondertjes geboren! @sneeuwmees: ook goed nieuws. Fijn hoor. En nu iedereen vertellen! @tevka: goede opbrengst. Nu duimen voor veel bevruchtingen! @mikka: fijn dat je er een goed gevoel bij hebt. Daarmee begint het op een positieve manier. Natuurlijk heeft niemand garanties, maar je hebt zo wel het idee dat je er alles aan gaat doen wat in je mogelijkheden ligt. @rest: zwaai!
Aklina : proficiat meid! En wat een leuke namen!!! Mikka: ja ik was degene met het roze vestje en met mn dochtertje erbij ja. Wie was jij? Waar zat je? Fijn dat je een goed gesprek heb gehad.
Aklina: Gefeliciteerd met je zoontjes!! Leuke namen!!! Geniet v je kraamtijd!! Tevka: Wauw super score! Duim voor mooie bevruchtingen!! Sneeuwmees: Jeeh super!! En nu genieten hoor!!!! Xx
@Mikka: fijn dat je een goed gesprek hebt gehad. Ik vond dr. S. bij ons toen ook wel realistisch. Dat hij wel gelijk dingen voor verbetering zag in mijn behandeling, maar ook eerlijk de dingen opsomde die 'tegen' mij werkten om zwanger te raken. Bij ons liep het toen ook vreselijk uit en door de spanning die ik had vanwege dat gesprek toen, was ik ook helemaal total loss toen we daar weggingen. Bedankt voor jullie lieve woorden. Ja, we genieten en zijn blij. Druk bezig het goede nieuws te verspreiden. Ontroerend om de blije reacties van mensen te mogen aanhoren. Heb overigens nog wel steeds het idee dat het over iemand anders gaat dan mezelf.
Lieve Aklina, gefeliciteerd meissie! Wat een stoere namen hebben jullie uitgekozen! Sneeuwmees, bij jou ook al zulk goed nieuws.. Wat fijn! Heerlijke reactie van je zoon ook! Tevka, mooie opbrengst!
Hey heel even tussendoor... Ik heb morgen een afspraak bij de huisarts over mijn keuze, om ze even op de hoogte te brengen en om te vragen of ze nog tips heeft ofzo. Hebben jullie nog tips over vragen die ik aan de huisarts kan stellen? Iets waar ik aan moet denken voordat ik naar dusseldorf ga of zo? Alvast bedankt!
@aklina wauwwww wat een geweldig nieuws!! Proficiat meis! Fijn dat het goed met jullie gaat! Balen dat flo.ris een beetje achter blijft maar hopelijk komt dat gauw goed met de bijvoeding via de sonde! Lekker van je kereltjes genieten! Enne we zien Graag gauw fotootjes via fb! Leukleuk! @mikka fijn dat je het gesprek als zo positief hebt ervaren! Want is de reden dat ze bij jullie denken dat het niet makkelijk gaat lukken als ik vragen mag? Alleen omdat je low responder bent? @ lets hmm lastig, hier ook geen tips! Mijn huisarts wilde niet meewerken ( moeilijke vent!) maar gelukkig de gynaecoloog wel ( ondanks dat zij eigenlijk een verwijzing wan de concurrent gaven) hihi Maar hij begreep het toen ik vertelde over mijn inmuunproblemen! Dus gelukkig kreeg ik de verwijzing meteen! Succes morgen!
@Lets: ik heb een jonge vrouwelijke huisarts die erg begaan is met ons traject en kinderwens. Ze is daar ook volledig van op de hoogte, maar merk dat ze zich niet wil bemoeien met zaken die op het terrein van de gyn liggen. Dus dat is wel eens lastig, als je dan een beetje van het kastje naar de muur gestuurd wordt als je met een vraag naar haar toe gaat. Dus tips heb ik ook niet. Denk dat het wel scheelt dat de huisarts weet dat je zo'n traject in gaat (en wie weet komt de ha zelf nog wel met tips).
Thanx! Ja denk dat het scheelt dat de gynaecoloog ons geval alleen kan doorverwijzen omdat ze geen icsi doen in ons ziekenhus. Dus het is niet dat we niet naar de gynaecoloog luisteren ofzo...maar idd wel fijn dat ze er van af weet, dat is ook vooral mijn reden om te gaan..
En toen was ik anderhalve maand geleden ineens weg. Sorry meiden maar hoopte zo dat er een roze golf zou komen hier. Toen dat uitbleef en er bijna alleen maar sombere berichten waren hier werd het mij even teveel. Was namelijk zelf een beetje down. Zwaar met de laatste dagen werken voor mijn verlof. Liep een beetje op mijn tandvlees. Maar vooral nog omdat de tijd van het jaar weer naderde waarin ik het altijd wat moeilijk heb. De verjaardag van mijn overleden man. De datum waarop hij verongelukt is, gevolgd door de datum waarop hij gestorven is en de datum van zijn uitvaart. Gelukkig heb ik die allemaal weer achter de rug. Zit nu alleen nog tegen onze trouwdag aan te hikken op 1 oktober. In combinatie met mijn ENORME buik met de ongemakken die daarbij komen kijken maakt het dat ik nog steeds in ego modus sta. Sorry daarvoor. Inmiddels is er zoveel geschreven dat ik het onmogelijk terug kan lezen. Ben heel benieuwd of er belangrijke ontwikkelingen zijn. Zag op FB dat aklina de tweeling heeft en dat sneeuwmees inmiddels in de "veilige" zone zit. Super joh! Hopelijk gaat alles goed!
Aklina: gefeliciteerd ook via hier met de geboorte van je 2 mannetjes!! Leuke namen idd. Past super leuk bij elkaar! Sneeuwmees: gefeliciteerd met de goede nekplooimeting!!! En nu wel gaan genieten hè! Dreamer: heftige tijd voor jou dan zo ja... Jeetje... Sterkte meid!!
@Dreamer: logisch dat je even in een ego-modus zit. Zelfs ik moest even een brok wegslikken toen je al die moeilijke dagen zo opsomde. Naast dat het normaal al moeilijk voor je is, maken de hormonen het er ook niet altijd makkelijker op. Dikke knuffel en even een digitale arm om je schouders! @Anja: ja, sinds gisteren is het genieten pas echt begonnen. Moet wel zeggen toen ik het gisteren zo tegen anderen vertelde, dat ik nog wel vaak het idee had dat het over iemand anders ging. Nu alleen mijn collega's nog, voor de rest weet iedereen het ongeveer wel.
Goedemorgen. Dreamer jeetje wat een schrik. Ik ken jouw verhaal niet. Zit met tranen in m'n ogen je bericht te lezen. Heeeele dikke knuffel meis en succes met die laatse loodjes. Zal best zwaar zijn alleen... Hopelijk heb je genoeg hulp.
Jee, dreamer, ook ik ken je verhaal niet, maar wat een heftig verhaal zeg! Hopelijk gaat alles god met je kindje en kun je er straks lekker van gaan genieten....met alle moeilijke momenten..
Owh Dreamer wat verschrikkelijk zeg! Jeetje ook ik kende je vehaal niet *knuf*... Moet je nu alles alleen doen? of begrijp ik het verkeerd en ben je zwanger van je huidige man? Wat verschrikkelijk dat je zo jong dit hebt moeten mee maken! logisch ook dat je het moeilijk hebt in die dagen en af en toe afstand neemt van ZP... doe rustig aan en klets maar mee wanneer jezelf de behoefte voelt *knuf*