Haha, nou Bibi dan had ze bij jou een heeeeel slechte dag! Ik val accuut flauw als ik een naald mn lijf in zie verdwijnen. Bikkel ben je hoor! Wat vervelend dat je diabetes hebt Loontje. Kun je er een beetje mee leven ( prikken of echt een pomp aan je lijf). Pittig! Mona, lekker hoor, misselijk zijn. Aan de ene kant voel je lichamelijk kats beroerd en geestelijk krijg je alleen maar van die jippie-zwanger signalen.
@Nina: wat een botte hurk, zeg! Een cursus communicatie en tact zou geen overbodige luxe zijn. Ik had het bij mijn eerste ivf-poging ook. Ik vol goede moed aan het spuiten en vol gezonde spanning naar de eerste fm. Toen waren er maar 2 follikels te zien en kon merken dat dat niet was wat de arts wilde zien. Ik liep mee met de verpleegkundige en ik stelde nog voor om evt. meer te spuiten (of iets anders). Toen zei ze ook dat dit niet best was en dat dit waarschijnlijk consequenties had voor mijn verdere ivf, omdat het waarschijnlijk hier zou stoppen voor mij. Je snapt het al, dikke tranen op weg naar huis. Mijn man schrok zich rot toen ik thuiskwam. Had het idee al 'uitbehandeld' en onvruchtbaar verklaard te worden, voordat ik uberhaupt tot een punctie was gekomen. Kostte me toen wel moeite om de kracht en moed weer te verzamelen om toch door te gaan met spuiten. En dat alleen maar omdat een verpleegkundige het zo nodig vond zelf een artsenoordeel te geven. Die arts van jou moet zich schamen! :x Je hebt toch maar mooi 2 mooie follikels en een kleintje en dat is voor jou een topprestatie! En van die follikels ga jij gewoon zwanger raken. Dus ja, hopelijk hoef je nooit meer terug bij hem voor echo's, omdat je gewoon zwanger gaat worden!! @Bbibi: fijn dat jij en je man dichter tot elkaar gekomen zijn. Meestal gaat dat in de mmm toch wat anders. @Mona: bij ieder kwaaltje denk ik ook, maar dat het weer een bevestiging is van de kleine. Jammer dat het bij jou misselijkheid is, want dat is niet prettig. Jij mag over 2 weekjes al naar de vk! Spannend, hoor! @Loontje: heftig dat je diabetes hebt. Ken veel mensen om me heen die het hebben en die redden zich er over het algemeen aardig mee, al blijft het continue opletten. @Klaasje: woensdag liggen er gewoon 2 op jou te wachten, hoor!! Heb vertrouwen in je mooie emmies!
Lieve dames, DANK JE WEL voor jullie medeleven!!! Doet me heel goed! Xxx Ik was zo rustig en positief, nu voel ik me echt belabberd. Ik baal ervan dat ik weer zit te huilen om zijn woorden. Elke keer als ik hem spreek, geeft hij me een vreselijk gevoel mee. Klaasje, Je hebt gelijk hoor...het is niet voor niets dat ik in DD zit! Sneeuwmees, Je weet precies wat ik bedoel. Probleem is dat deze arts het blijkbaar heel nodig vind elke keer te laten weten dat hij er ook wat vanaf weet... Sorry...ik ben volledig vergeten iets over de echo te zeggen. 2 follikels hebben de race gewonnen, zijn 18-19 mm. De kleintjes zijn nu te klein om mee te kunnen doen. DD moet nog bevestigen dat punctie woensdag wordt.
@Nina: begrijpelijk! Dat is ook de reden dat ik in mijn NL zkh altijd liever de ene ferti-arts had dan de andere. Woorden doen zoveel met iemand. Maar je bent in DD in goede handen en je hebt een mooie opbrengst (na al die dominante follikels van de afgelopen tijd). En die twee follikels gaan hem gewoon worden!!
Sneeuwmees, Je bent een schat! Dank je wel! Deze 2 eitjes gaan onze tweeling worden, zodat ik dr w nooit meer voor een echo hoef te zien....
Nina, jij gaat dr w gewoon ff een tweeling poepje laten ruiken! Ik denk dat hij in zijn ogen alleen maar realistisch wilt zijn, terwijl twee follies bij jou al TOP resultaat is. In DD weten ze wel raad! Ook al zijn het maar 2 eitjes... De embryoscoop doet wonderen! Woensdag de punctie?
Bibi, ik ben te snel weer aan het werk gegaan met als gevolg verergering van de overstimulatie. Ik zou me zeker ziek melden als ik jou was en pas weer gaan werken als je zonder buikpijn kunt lopen.
@NinaD: Bah wat naar, ik kan me zo voorstellen hoe je dan echt met een naar gevoel bent vertrokken. Probeer je maar vast te houden aan wat dr S gezegd heeft en lees eens wat succesverhalen met een laag amh... Ook met 2 is er heel wat mogelijk!!! @Bbibi: Ik herken wel dat je weer dichter bij elkaar komt. Wij hebben het traject in DD voor mijn gevoel ook echt meer samen gedaan, ook door al die lange ritten, 3 uur heen en weer terug. Dus heel wat tijd samen doorgebracht . Vond dat heel fijn. Wat deed die anesthesiste raar tegen jou! Bij mij deed ze niet heel onaardig hoor, ze probeerde zelfs heel lief te doen af en toe. Maar op de een of andere manier had ik zelf gewoon niet zoveel met haar. Ook omdat ik het zo stom vond hoe het met mijn 1e infuus ging. Veel succes in ieder geval! Hopelijk krijg je ook een foto mee, kun je die ook plaatsen . @Miss76: Hoe voel jij je? Heb jij geen fotootje mee gekregen ? @Monatoetje: Wat vervelend dat je je nog zo belabberd voelt. Ik kan je helaas de hand geven. Maar als je dan weer een goede echo hebt is dat het allemaal waard! @Klaasje:Wat naar een naaldenfobie, niet handig met de MMM! Ik duim voor jou a.s. woensdag! @Sneeuwmees: Je klachten klinken goed! Al 2 kg erbij, is het niet vocht ofzo? Ik dacht dat ik al wat was aangekomen, maar vanmorgen was ik eigenlijk hetzelfde als aan t begin haha. Het wisselt per dag soms een halve kilo. @Loontje: Vervelend diabetes, al vanaf jongs af aan? @all: Hier gaat t zijn gangetje. De misselijkheid is best wel aanwezig, dan de hele dag door en gister ook eens overgegeven. En heeuul moe. Het zit nu natuurlijk op zijn toppunt met hcg en dergelijke denk ik dan maar. Gelukkig vandaag niet zo misselijk, als afgelopen weekend, toch handiger als je moet werken. Kijk ontzeeeeettend uit naar de echo a.s. vrijdag. Als dan alles maar goed is...dan maakt de rest me niks uit!!!
Oh en nog even met die buikpijn. Ik had dus niet echt overstimulatie denk ik, gezien ze er niets over zei met de echo. Maar ik verging wel vd buikpijn zodra ik opstond en liep. Nu had ik al vrij genomen, maar anders was ik zeker een week thuis gebleven. Vorige punctie ook een week ziek gemeld. Na 1 week kon ik dan weer normaal lopen en ging het vrij snel beter, beide keren. 1e punctie minder lang last gehad.
Nog even over buikpijn na punctie: ik was de dag na de punctie vrij van m'n werk en de tweede dag na de punctie ben ik weer aan het werk gegaan. Die 2 eerste dagen liep ik toch wel een beetje krom van de buikpijn. Toch had ik geen overstimulatie (heb dan ook beide emmy's in 1x teruggeplaatst gekregen). Maar het is niet gek dat je buikpijn hebt, ze zitten toch behoorlijk in je binnenste te rommelen. Bij mij hadden ze 17 eitjes geoogst, geen wonder dat je daar pijn van hebt. En wat ik ook denk: volgens mij is dr. S. ook niet echt zachtzinnig tijdens puncties. Hij zal wel denken: ze is toch onder narcose. Als ik me nog herinner hoe hardhandig hij bij mij met de tp te werk ging, toen heeft hij mij echt pijn gedaan. Het is bij mij altijd heel moeilijk om de eendenbek goed te krijgen (was in UMCG ook altijd een heel gemier). Maar hij was echt een beetje narrig, kon het niet goed zien met zijn bril, en zat te mopperen en deed allesbehalve zachtzinnig. Maar, surprise, toen die eendenbek eenmaal goed zat, zat het slangetje er ook binnen een minuut in. En daar deden ze dan in het UMCG minstens een half uur over (niet fijn met volle blaas).
Alkina, Dr S kan ook negtief doen, maar hij blijft positief over mogelijkheden! Wij krijgen trouwens geen embryoscoop, alleen als wij dat zelf heel graag hadden gewild. Dr Y adviseerde zelf tp op dag 2 na punctie ipv dg 3. Elize, Wat verelend voor je al die misselijkheid! Gelukkig vandaag iets beter. Wel erg positief! Ik begin me iets beter te voelen door jullie Ik heb even mijn man kunnen spreken.....gelukkig kan hij altijd rustig en positief blijven. Wij gaan er gewoon voor!
@nina dikke knuf en kus voor jou! Echt een eik-ol !!! Ik wil ook dat jij hem zijn ogen uitsteekt en lekker met een tweeling zwangerschap je komt melden op de poli je cerdient het meid! @ sneeuwmees wooow wat een verhaal. Dat mensen zo kunnen reageren zeg! Pffff echt belachelijk gewoon!! Gelukkig kun ook jij laten zien dat alles mogelijk is! En zelfs nog wel spontaan!! Ik vind het nog steeds een wonder ... Kan er niet over uit hihi @ aklina owh schik... Bij jou werd het dus ook erger? Dus beter toch een weekje thuis blijven? Laten we eerlijk zijn alles voor het goede doel natuurlijk <3 maar wel schrikken! Ik denk toch ook maar dat ik straks mijn baas bel dan ik niet kom! Collega gaf uberhaupt al aan dat ze wel een dag extra kon komen werken deze week gelukkig! Dus hoef ik me minder schuldig te voelen! @ loontje hoe was het in het ziekenhuis meid? @elize jij dus ook zon buikpijn? Heeft dat bij jou ook lang aangehouden? Jij had overigens intralipid he? Ik omegaven! Maar wat is precies het verschil? Moest jij ook 90euro per keer betalen? En logisch dat je zo misselijk bent met zoveel HCG ... Jou beide toppertjes produceren ook zoveel hormoon samen !! Vrijdag heb je dus echo? Is dat sie je zelf geboekt hebt? Leuk weer hoor meid! En precies het gevoel wat jij omschrijft! Mijn man en ik werden helemaal uit elkaar gedreven sinds de MMM. Ik deed alles alleen, hij ging nooit mee naar fm of iui. Alleen als we een belangrijk gesprek hadden nam hij vrij! Nu gaat hij steeds mee, is heel zodgzaam, suuuuper enthousiast! Hij moest er net zelfs can slikken bij de tp, 100x gezegd hoe bijzonder hij het wel niet vond. Echt zo lief. Wij dien dit echt samen dit traject en dat voelt goed @klaasje dat denk ik ook ja! Hihihi Jij ook bijna je tp ben je al een beetje zenuwachtig meid?'het is wel bijzonder hoor!! Nou we beginnen met het slechte nieuws! Ze vertelde meteen dat 1 kindje "kapoet" was... dus een kindje heeft het helaas niet overleefd sniksnik... De 2e wordt hopelijk ingevroren, ik moest morgen bellen of het gelukt was! De 3e topper is terug geplaatst !!!! De assistente was helemaal enthousiast over de kwaliteit, toen kwam Dr H ( die had ik voor het eerst echt idd een kei lieve vrouw) en die was ook super enthousiast! En zei meteen das kwaliteit is sehr sehr gutte!!! En ze was helemaal blij. Toen kwam de laborant helemaal lachend en die zei ook hoe geweldig mijn blasto eruit zag! Dat hij echt super was! En staks gelijk haar duim op! Dus mijn man en ik zijn ongelooflijk blij en trots <3' Ik had overigens idd lichte overstimulatie... Eierstokken waren wat vergroot en heel mijn onderbuik zat vol grote follikels/cystes! Echt ontzettend veel grote zwarte bollen in beeld.. Dus moet rustig aan doen! Maar het was niet meer gevaarlijk zo erg gelukkig, dus de rust en drinken doen wonderen Nu lekker genieten van deze fijne dag! Ik hooo dat hij of zij 9 maanden bij ons wil blijven, zo raar maar we houden nu al van ons embryo
@stiertje ik heb gelukkig altijd na een half uur al een volle blaas dus dat was fijn! Onderweg nog geplast dacht direct lopen ze miss super veel uit! Maar niks was minder waar! Eigenlijk 11.45'tp maar we stapte 10.50 binnen en werden eigenlijk meteen geholpen super dus! Ik heb ook altijd onwijs pijn van die eendenbek. Maar gelukkig dit keer niet. Dr H was heel zachtaardig dus dat was fijn. Jij geen overstimulatie? Ik wel had dan ook wel 19 eitjes maar dat scheelt bijna niets met die 17 van jou. Jij zult gewoon geluk hebben gehad! @aklina hoekaat moet jij vandaag weer meid?
Hoe je het omschrijft spat de trots en blijdschap van het scherm. Heerlijk Bibi, de mini is aan boord! Mooi dat jullie weer meer samen zijn gekomen! Ik moet zeggen, mijn lief is altijd erg betrokken geweest maar zeker niet van de afdeling onderzoek en speuren. Toen ik kwam met DD ging hij dan ook flink in de ankers. Hij wilde bij ons streekziekenhuis blijven in combi met een wat groter verderop. Eenmaal op intake bij Scholtes geweest was hij volledig om en snapte hij eindelijk wat mijn indicatie nu betekende. In Nederland zei men nl telkens dat ik gewoon eicellen heb en een eisprong en normale hormonale waardes. Getallen kreeg ik nauwelijks maar altijd van 'alles is goed' 'alles is normaal' verhalen en mijn vriend was wat langer naief als ik zullen we maar zeggen . Ik zat thuis altijd te brullen van frustratie en ellende na een afspraak in ons ziekenhuis en dan kwam hij weer met: joh dokter X ziet dat alles goed is blabla.
Bibbi: Wat super dat je een topper hebt terug geplaatst gekregen! Bij mij zeiden ze dat hij erg mooi was, maar waren niet zo super enthousiast als bij jou hoor! Dus dat moet gewoon goed komen! Zeiden ze nog iets over welk stadium je blasto zat? Elize: Ik vind het ook niet erg hoor, ik denk elke keer maar dat het een teken is dat mijn kleintje goed aan het groeien is! Al hoop ik toch wel dat het met de 12w wat minder gaat worden ! Ik ben ook best moe, maar als ik 's avonds dan in bed lig kan ik niet echt gelijk in slaap komen, maar dat zal ook wel van de hitte komen.. X
@klaasje ja ik hoop dat ik daar niemand verdriet mee doe want uiteraard is het nog steeds geen garantie op een zwangerschap en sta ook ik nog steeds met lege handen. Maar voor ons is dit al zo een mijlpaal waar we samen zijn beland en daar zijn we zo trots op dat alle moeite en geduld zijn vruchten afwerpt daar zijn we gewoon zo blij om en zo trots op! ik kan niet omschrijven hoe gelukkig ik op dit moment ben Jou man dus een beetje naief? Hoor je toch van veel mannen. Gelukkig weet mijn man dat ik vrij veel medische kennis heb en daarbij ik veel informatie inwin op internet en bij jullie lieverds! dus die staat altijd wel 100% achter mij gelukkig en geloofd gelukkig alles meteen. Fijn dat je mannetje het nu toch prettig vind in DD. ik hoop voor jou woensdag net zulk goed nieuws maar dan 2x @mona nee hebben ze niet meer gezegd in welk stadium, maar door hun enorm happy faces en enthousiasme neem ik aan in een ver genoeg stadium hihihi... ik heb er wel vertrouwen in. Ik vind die van mij spreken op die van elize lijken (haar linker) dus het zou geweldig zijn als ik net zulk goed nieuws als jou en elize ga krijgen hihi .. wanneer heb jij weer je volgende echo meid? x
Bibbi: Ik hoop ook dat je zulk goed nieuws als mijn en elize krijgt en natuurlijk ook de rest van de meiden! Ik heb 13 aug de 1ste afspraak bij de verloskundige... Die van jou lijkt idd meer op de van elize.. Mijne was geloof ik al iets verder.. Bij mij zie je geen spikkelige rand meer om de embryo... X
Helemaal niet Bibi! Ik vind het juist krachtig en goed dat je zo trots bent! Hou het vast juist. Mijn vent is naïef op medisch gebied ja, ook wel omdat hij bang is voor slecht nieuws. Op andere vlakken is hij behoorlijk voortvarend en gelukkig nooit negatief.
Mijn man heeft dat ook hoor, die zei altijd: zij zijn de artsen, die weten het wel. Maar goed, hij laat het ook erg aan mij over, omdat ik verpleegkundige ben is het al gauw: ja dat weet jij beter. Hij vond DD ook prima. Soms jammer omdat hij zich er dan niet meer in ging verdiepen. Andersom had ik waarsch alle bijsluiters van a tot z gelezen om maar een voorbeeld te noemen, maar mijn man heeft er nooit iets van gelezen. Daarom verbaasd het mij nu dat hij wel dingen over zwangerschap leest, komt ie thuis en zegt ie: ja het is nu een postzegel! of dat hij heeft gelezen over kinderwagens en dergelijke. Haha. Maar goed, gister kreeg ik alsnog het geweldige advies om maar een paracetamol tegen mijn misselijkheid te nemen. 'Dat helpt vast wel tegen je buikpijn' Zucht.. 'Ik heb geen buikpijn..ik ben gewoon misselijk!!' Haha. Die linker van mij was de beste Bibi! Het komt vast goed bij jou. Ik had toen zo'n site gevonden en daar vond ik ook exact zo'n blasto met een foto van een kindje ernaast '9 months later'. Daar werd ik toen zo blij van . Ook omdat ik het gevoel had dat ze nu eindelijk een kans kregen met de Suprefact, supplementen en infuzen erbij. Blastocyst Culture, Day 5 IVF Embryo Transfer & In Vitro Fertilization