@Mona: dat zal inderdaad even schrikken zijn geweest. Fijn dat je gelijk terecht kon. Ik moet zeggen dat mijn stoelgang juist erg goed is, sinds ik zwanger ben, maar ik heb ook altijd movicolon binnen handbereik voor het geval dat... Knuffel voor de schrik! @Loontje: geen haast, doe rustig aan! @Ddees: heb je al een nieuwe telefonische afspraak ingepland, of wacht je nog even tot je zeker weet dat dr. S. echt beter is? Hier nog twee daagjes werken en dan heb ik vakantie. Volgende week zaterdag vertrekken we. Dinsdag weer de echo. Dus de spanning begint zich weer op te bouwen. Hopelijk weer wat meer rust als de echo dinsdag goed is. Merk dat ik met alle voorbereidingen voor de vakantie nog wat terughoudend ben in afwachting van die echo.
Lieve dames, Dank je wel voor alle knuffels en lieve woorden! De afgelopen dagen vond ik het erg fijn om mijn verdriet met jullie (ook de nieuwe dames) te kunnen delen. Jullie weten precies hoe voelt allemaal enz. Mentaal gaat het allemaal beter, lichamelijk nu even wat minder. Veel pijn en bloedverlies, blijkbaar was het dit keer even iets verder dan de vorige keer. Voel me erg uitgeput. Ik zal de komende wkn meer in de lees-modus hier op zp zijn, aangezien ik natuurlijk op de hoogte wil blijven van hoe het met jullie gaat. Na mijn vakantie ben vast wel weer zo ver om actief hier aanwezig te zijn. De komende 1,5 wkn ga ik me proberen op te laden, zodat ik begin september vrolijk op vakantie kan. Even uit mijn hoofd..... Sneeuwmees, Wat heerlijk....bijna vakantie! Gelukkig eerst een mooie echo morgen. Veel plezier met de echo en een super vakantie gewenst! Mona, Gelukkig dat er niets aan de hand was, wel leuk zo'n extra echo! Elize, Gefeliciteerd met 12 wkn! Mooie echo! Jullie ook alvast een heerlijk vakantie gewenst! Alkina, Wat fijn dat jouw echo ook zo goed is gegaan! Erg blij voor jullie! Shadixx, Fijn dat het beter gaat met jouw man. Bbibi, Blij voor je dat het zo goed gaat met jullie huisje! Jouw gevoel van geen hoop herken ik heel goed. Gelukkig zijn er heel veel vrouwen die na vele mislukte pogingen toch zwanger worden. Dat geeft mij een beetje hoop. Dikke knuffel Miss, Jij ook alvast een hele fijne vakantie! Zofie, Succes met jouw eigen business! Ennn ik hou me ook aanbevolen.... Nieuwe dames, Sorry dat ik niet op de hoogte ben van jullie situatie....succes met jullie behandelingen! Mocht ik iemand gemist hebben.....sorry! Veel liefs, xxx
Hoi meiden, Ik heb even een vraagje; 17 Okt. heb ik mijn intakegesprek in DD, moet ik voor die tijd akkoord hebben van Menzis, of kan dat nog wel even wachten? (i.v.m. het intakgesprek) Ik ben namelijk van plan om over te stappen naar PNO en wil in het nieuwe jaar dan ook ''echt'' beginnen.
@ Monatoetje; Wat een schrik zal dat geweest zijn en wat fijn dat je gelijk mocht komen voor een echo. Gelukkig is alles goed!!
@Imke: ik ben bij PNO en ik heb eerst de intake gehad en daar ter plekke het formulier voor toestemming buitenland door Dr. S. in laten vullen. De rekening voor de intake heb ik even bewaard tot ik officieel toestemming had en heb ik toen ingestuurd (en vergoed gekregen). Ik ga ervan uit dat Menzis daar ook niet al te moeilijk over zal doen.
@Zofie: Fijn dat je man toch nu een poging wil en kan doen. Het zou zo mooi zijn als het jullie nog lukt om samen een kindje te krijgen . @Shaddixx: Fijn dat het weer beter gaat met je mannetje. Niks aan zoveel pijn te hebben etc. Ga heel hard voor jullie duimen! @Sneeuwmees: Pff wat moet jij in onzekerheid zitten nu, vooral gezien de vorige keer. Maar goed, als je even heel verstandelijk beredeneerd, is het zeer zeer waarschijnlijk toen echt 'pech' geweest, want het gaat immers meestal juist goed als het hartje klopt! Probeer je aan die 90% dat het wel goed gaat vast te houden... (als het lukt). Knuffel! Vooral als je dan je zoontje zoiets hoort zeggen....dat gun je hem ook zoo graag dan! @Monatoetje: Jeetje schrikken meis! Gelukkig was de echo goed. Hopelijk krijg je gauw verlichting met Lactulose of Movicolon. Ik mag geloof ik in mijn handjes knijpen want ik heb totaal geen problemen, ook nog niet nu ik een ijzertabletje slik, ik eet dan ook veel brood en appels en ander fruit omdat ik anders misselijk ben. Ik ga gauw je echo bekijken! @Nina: neem je tijd..logisch dat je even minder actief bent. Ik weet nog precies hoe ik echt een paar weekjes nodig had om mezelf weer op te laden. Het vergt behoorlijk wat van je. Dikke knuffel! @Imke: je hebt geen toestemming nodig voor een intakegesprek. Maar Menzis zal dan niet je intakegesprek en bloedonderzoek -wat dan vaak gedaan wordt- vergoeden denk ik. Dat kost niet heel veel, dus dat kun je incalculeren natuurlijk. Zolang je dan volgend jaar maar wel toestemming hebt van PNO voor de behandeling. Nou dit was weer eens een wat langere reactie. Ik ben een beetje afwezig. Zo voel ik me ook trouwens haha. Ben ook nog steeds moe en misselijk, dit vooral op vrije dagen, dus ik moet ook dan meer eten, zoals ik wel doe als ik werk. Echt elke drie kwartier moet ik of een sneetje brood of een appel of iets anders eten. Alles stinkt ook zo erg . Dus ook al ben ik nu de 12 weken voorbij, de beloofde verbetering van de tweede termijn is er nog niet hihi. Ik mocht wel stoppen met utrogestan en dat vind ik best eng. Nu haal ik me toch ineens weer gekke dingen in mijn hoofd. Terwijl de placenta en de navelstreng al werkten op de echo (bloeddoorstroming te zien). En heel veel anderen moeten al veel eerder stoppen natuurlijk. Aan de andere kant is het heerlijk om dit niet meer 3 x daags te hoeven inbrengen. Verder zie ik nu toch echt een kleine verandering in mijn buik. Die foto die hier op ZP staat zie je al echt een buikje, maar dat zag je s ochtends niet hoor. Maar nu zie ik toch wat verschil komen. Heb afgelopen dagen ook wat pijn gehad en rommelende darmen, alsof er plek gemaakt wordt.
@Elize: kan me voorstellen dat het spannend is met de utro te stoppen, maar de kleintjes vermaken zich prima en hebben hun plekje wel gevonden. Maar het gevoel de 'hulplijn' van utro door te moeten knippen is even spannend. Daar kan ik me alles bij voorstellen. Jullie gingen toch ook bijna met vakantie? Hoop dat je je dan niet meer zo misselijk voelt. Bedankt ook voor je geruststelling. Ik probeer mezelf dat ook voor te houden dat je niet continue domme pech zal hebben. Neemt niet weg dat ik nu al weer maagpijn heb van de echo morgen. Voor de meeste vrouwen is dat juist een gelukkig moment om naar uit te kijken, maar voor mij dus steeds een enorme drempel. Mijn man wilde al een angelsound voor mij kopen, zodat ik bij twijfel even kan checken (ipv hem de hele dag mijn borsten te laten voelen en zien of ze nog wel donker en groter zijn). Maar dat is pas vanaf 10 weken hoorbaar en ik ben er zelf wat huiverig voor, omdat je ook erg in de stress kan raken als je even niets hoort, terwijl er niets aan de hand hoeft te zijn. Maar vond het wel lief dat hij zo met mijn onzekerheid te doen heeft, dat hij desnoods zo'n apparaat wilde kopen.
Ik heb ook een angelsound gekocht via MP! Ga t vanavond maar weer eens proberen. Tot nu toe wel wat gehoord (2 x geluisterd), maar heel zachtjes hoor en na langer zoeken. Hopelijk kun je je angst na morgen wat loslaten Sneeuwmees! Wanneer is daarna de volgende echo? Ik moet nu bijna 5 wk wachten, kon na 4 weken, maar dan zijn we nog weg.
@Elize: vervolgafspraken zijn nog niet gemaakt, maar we vertrekken zaterdag op vakantie, vandaar dat ik voor die tijd deze echo heb kunnen regelen. Misschien dat ik zelfs voor eind van de week nog een keer vraag of ik langs mag komen. Gewoon om helemaal gerust op vakantie te kunnen. De eerstvolgende afspraak zal dan na onze vakantie zijn en dan ben ik, als alles goed gaat bijna 11 weken en kunnen we langzaam aan wat meer ademhalen.
Heej meiden! Ik heb vandaag huisarts gebeld, heb zakjes gekregen voor de ontlastig.. hopelijk helpt het snel! Het heet Molaxole... 1x per dag 2 zakjes! Tis wel super ranzig! Gelukkig vandaag geen bloedverlies meer... Hopelijk blijft dat zo! Heb vandaag kraamzorg + kraampakket geregeld via mijn verzekering en heb gebeld voor de 20 weken echo.. 21 oktober 8.30 hebben we de afspraak! Enne: Collega van mij zegt via de nub theorie dat ze kan zien dat we een meisje krijgen! Maar ik moet haar als we de 12weken echo hebben gehad nog eens laten kijken, want dan is het schijnbaar pas echt goed te zien!.. Mijn gevoel zegt ook een meisje, dus we zullen zien! X
DD-Meisjes: Aklina - ICSI 3 - cryo cyclus A1981 Bbibi- IVF/PICSI 1 - 1e kindje Ddees70 - ICSI 6 - 1e kindje Dreamer82 - ICSI 2 Elize84 - ICSI 3 - 1e kindje Klaasje - IVF 1 klaproos Loontje85: ICSI 1 - 2e kindje Maartje84 Miss76 - ICSI 1 - 1e kindje Monatoetje84 - ICSI 4 - 1e kindje NinaD - ICSI 3 Ploon - (ik denk) IVF 1 - 2e kindje Shaddixxx - ICSI 2 (1e in DD) - 2e kindje Sneeuwmees - IVF 3 - 2e kindje Stiertje73 - eerste IVF (hiervoor 1x ICSI gehad) - 1e kindje Tevka -ICSI 1 - 2e kindje UVS - ICSI 4 Zofie - ICSI Agenda: Augustus: 16: Elize84- echo zkh 12 wk 19: UVS - intake September: 2: Monatoetje: Afspraak verloskundige (13weken) 2: Aklina - groei controle echo 33 weken 5: Shaddixxx - Behandelplan / Uitgangsecho 5: Ploontje - intake bij dr. S. 17: Loontje85: Gesprek Dr. S oktober: 21: Monatoetje - 20weken echo ZWANGER en uitgerekend op: 08-10: Stiertje 14-10: Dreamer 15-10: Desire vd beek 16-10: Yj81 18-10: Aklina (tweeling) 06-11: Kitty17 20-11: Djuuzie 28-02: Elize84 (tweeling) 10-03: Monatoetje84 Geboren: 20-12-2012 Meisje - Fireangel (met 39w3d, 3e icsi-imsi poging, 4e tp) 21-12-2012 Meisje i.sa - Juffie26 (met 37en3d, 1e icsi poging) 22-12-2012 Jongen T.ygo - Loontje85 (met 37w3d, 3e icsi-cryo tp) 07-02-2013 Meisje & Jongen M.ila & L.uka - Anjav (met 37w5d, 3e icsi-poging) 13-02-2013 Meisje Nina - Kippetjuh
Leuk zou dat zijn..een meisje Monatoetje! Volgens de nub theorie krijgen wij een jongen en meisje . Als ik het goed heb gezien bij de grootste, die bij de laatste echo helaas net op de rug draaide toen de gyn de foto afdrukte, is dat een meisje en bij de andere zie je t duidelijk volgens de nub theorie volgens mij dat t een jongetje is. Ik hoop het! Ik had dat gevoel ook vanaf het begin. Goed idee Sneeuwmees een echo voor de vakantie.. wou ik ook wel...
Kun jij dat ook zien dan via die theorie? Ik vond het bij onze echo erg lastig te zien maar mijn collega was zeer overtuigd en zag het meteen zegt ze... X
Ik krijg deze week een mail voor een nieuwe bel afspraak met dokter S dus nog even afwachten. Sneeuwmees op naar een mooie echo. Zwaai naar iedereen.
Hi meiden ik moest even iets van 4 paginas bijlezen. Er zijn best veel zwangere nu hier. En veel nieuwe! Spannend allemaal zeg.
@Mona: wat leuk een meisje! Ik heb bij mij sterk het idee dat het weer een jongetje gaat worden (wat ik helemaal prima zou vinden). @Ddees: hoop dat je snel antwoord hebt van dr. S. Is hij nog ziek?