Loontje, wat??? Geweldig, zulk nieuws. Ik vind het zelf altijd hoopgevend dat ook dit soort wonderen nog steeds gebeuren, ook in een topic als dit. Wat fijn dat jullie deze keer zo'n lange weg bespaard lijkt te blijven. En je hebt groot gelijk: GENIET!!
Loontje, wat super gaaf dit nieuws!! Ik zag vanmorgen al je fb foto van je mannetje- 8 maanden!! En wat heerlijk dat je geen mmm nodig hebt gehad!! Waarom zouden we het je misgunnen?!! Verder ben ik hier niet vooruit te branden, heb wel alles teruggekregen van Menzis qua vergoeding dus wachten nu op telefoon van DD voor het vervolgtraject- nieuwe ICSI en Micro- TESE . Allemaal een zwaaiiii :-D
Wow Loontje gefeliciteerd zeg! ! Wat super!! Hoe voel je je? Zo denk ik altijd dat ik nooit aan de anticonceptie hoef ivm mijn man, maar spontane wondertjes bestaan dus ECHT!
@Loontje: niet schuldig voelen. Ik denk dat iedereen die in de mmm zit of heeft gezeten heel goed weet hoe geweldig zo'n spontane verrassing is. @Mona: ik voel me wel goed. Kwaaltjes vallen mee. Wel meer moe, meer honger, wat drukkend gevoel in mijn buik en gevoeliger borsten. Zo lang ik iedere dag iets blijf voelen, blijf ik gerustgesteld.
Loontje niet schuldig voelen hoor Geweldig dat je nu zwanger bent zonder de "ellende" van de MM. Ik hoop dat je over 9 mnd een mooi kindje mag hebben. Spannend hoor Stiertje rustig aan he die laatste weekjes. Op naar een mooie bevalling Hoe gaat het verder met iedereen. Heb het idee dat er nu niemand bezig is? Sorry als ik iemand over het hoofd zie. Klaasje heb je het lijstje van successen digitaal? Zou ik het mogen zien? Dikke knuffel voor iedereen
@Ddees: volgens mij is het nu even een behandelvrije periode. Volgens mij zijn er begin september de eerste intakes weer en Shadixx is volgens mij de eerste die begin september haar afspraak heeft, maar dan ook vrij snel gaat beginnen. Heb jij al zicht op een nieuwe tel. afspraak of is dr. S. nog ziek?
Vanmorgen gebeld naar DD, schrik niet, op 23-01-2014 pas plaats!!! Echt zo lang . Kunnen bij een duitse arts eerder terecht maar denk dat het taalverschil toch wel een obstakel gaat worden. Heb hem in elk geval maar vast vastgezet. Klaasje, ik zag dat jij diganose POF hebt? Hoe ben je daar achter gekomen? Ik ben 32 jaar en onlangs is mijn AMH gemeten, 1.7 dus dat lijkt nog niet zo slecht, dacht dat het voor mijn leeftijd rond de 2.0 "moet" zijn? Ben alleen super slecht te stimuleren en heb al de hoogste dosis hormonen gehad die ze op dit moment mogen voorschrijven. Bij 1ste stimulatie ronde maar 3 follikels met 175 ie puregon, daarna bij 225 ie puregon maar 2 follikels en nu 250 ie gonal F en weer maar 3 follikels. In nijmegen willen ze eigenlijk niet verder behandelen omdat ze denken dat mijn eierstokken veroudert zijn. Ik zou graag een x menopur gebruiken om te kijken hoe ik daar op reageer, maar gaan dat aanvrage bij Geertgen. Herkent iemand zich in mijn verhaal?? Lees ook veel succesverhalen, echt super meiden voor alle positieve berichten!!! Een natuurlijk zwangerschap, super toch?!!!!!
Loontje, Van harte gefeliciteerd! Geniet ervan! dames, Hoop dat het goed gaat met iedereen! Zwaai...zwaai...
Haha mikka, dat is niet heel uitzonderlijk hoor. Wij hebben begin januari gebeld en konden eind mei terecht voor een intake. Ook 5 maanden wachten dus. Duurt lang he? Ik herken me wel in jouw verhaal. Ik ben ook ontzettend lastig te stimuleren helaas.. Mijn eicelreserve blijkt te laag te zijn, ondanks een prima AMH.
Heb ik een verhaal getikt is het niet geplaatst. Sneeuwmees Ik ga DD morgen ff bellen, want ik heb nog niks gehoord. Mikka Ik gebruik 450 IE menopur (maximaal dus) en heb 9 eitjes en dan maar 5 rijp dus ook niet best. Heb wel een hoger amh 2.19 bij toen 38 jaar. Succes met beslissen waar je heen gaat. Lees op het forum ook even over Geertgen
@Mikka: de wachttijden zijn inderdaad altijd lang, maar het loont zeker om zo af en toe een keer te bellen of er niet iemand uitgevallen is. Dat gebeurd heel regelmatig en je kunt je ook op een lijst laten zetten zodat ze je bellen als er iemand afvalt (heb ik wel eens gehoord). Ik reageerde ook minder op de Puregon en spoot 225 IE (dat was het max. wat mijn zkh voorschreef). Ik wilde graag menopur proberen, omdat ik gehoord had dat vrouwen die moeilijk te stimuleren daar beter op reageren en in mijn geval was dat zeker zo. Het is overigens niet alleen het stimulerende middel, maar de platlegger is minstens zo belangrijk. Als je moeilijk te stimuleren bent is Decapeptyl funest. Ik denk dat met jouw voorgeschiedenis dr. S. jouw zeker op de Menopur zet. En hij laat je 2 keer per dag spuiten, dus ik denk dat je zeker beter zult gaan reageren. @Ddees: wel apart als dr. S. nog ziek zou zijn. Hij was al ziek tijdens zijn vakantie en als dat nu nog zo is, vind ik het wel zorgelijk. Hopelijk lukt het je snel een nieuwe afspraak te krijgen.
@loontje wauwwww wat geweldig zeg! Zomaar spontaan! Super zeg! Zo zie je de wonderen zijn de wereld niet uit! @zwolle dankjewel lieve meid dat je ons een hart onder de riem komt steken! Liep je ook in dusseldorf? Zal wel als ke bij dr P liep ( doe ik ook...) @klaasje hoe is het met jou meid? @nina lieverd je bent stilletjes hoeist met je? @miss voor jou hetzelfde! We miss you! @ zofie jij dus aan het wachten? Hopelijk krijg je een mooi bedrag vergoed voor je tese mop! @ sneeuwmees manuele therapie kan zo pijnlijk zijn! Ik loop geregeld bij een orthomanueel therapeut! Die behandeld je met "hamer en bijtel" man oh man... In eerste instantie wordt het alleen maar erger! Maar daarna gaaf het vaak beter! @ hier merk dat ik maar niet uit mijn put klim! Iedef moment voelt het echt alof ik in janken kan uitbarsen! Als ik in mijn huis bezig ben heb ik nergens last van maar zodra mensen mij helpen herinneren aan zwanger worden ga ik kapot! *sniksnik* Vandaag contact gehad met DD. Mijn bliedresultaten zijn voorgelegd aan dr H, en zij vind het verstandig als ik aan de tyrax ga aangezien mijn schildklier niet optimaal werkt ( komt door mijn ME) dus ik ben super blij! Ik hoop stiekem al heel lang dat dit de "ontbrekende" sleutel is! Dus daardoor een sprankeltje hoop! Wat hun betreft kan ik verder met mijn cryos/ behandeling! Dus ... Ik ga morgen of vd week even bellen dan ik over een week of 2 opwekkers wil en dan wil gaan beginnen! Dan is de grootste drukte in mijn huis klaar! Dus ben benieuwd! @all *zwaai*
@Bbibi: dat klinkt erg positief allemaal. Ik hoop zo (en velen met mij) dat dat de 'gouden tip' is. Logisch dat je het er moeilijk mee hebt. Ik merk wel dat als je naar DD overstapt op de een of andere manier de verwachtingen op succes wat hoger gespannen zijn (dat had ik wel). Dan verloopt de hele poging voorspoedig en dan ben je toch niet zwanger (terwijl je er wel van overtuigd was). Dat is gewoon een enorme klap. Ik ben ook na een mislukte poging nooit zo verdrietig geweest als hier in DD. En dat heeft bij mij ook wel langer geduurd dan hier in NL. Jij bent daarnaast ook nog eens erg druk in je huisje, je bent oververmoeid, en je hebt toch behoorlijke doses hormonen ingespoten. Allemaal redenen waardoor je gewoon niet lekker in je vel kan zitten en je gewoon wat labieler bent dan anders. Als je die behoefte voelt, jank lekker van je af. Het is denk ik zo onbegrepen hoe verdrietig een onvervulde kinderwens kan zijn. Kan enorm opluchten. Ik hoop dat de volgende jankpartij er eentje van blijdschap is vanwege een positieve test. Ik mag me vanmiddag weer laten beulen door de manueel therapeut, maar het gaat gelukkig al stukken beter. Ik hoop maar dat hij me vanmiddag wat liefdevoller 'kraakt' dan afgelopen woensdag! @Loontje: hoe is het met je? Een beetje kunnen slapen vannacht? @Ddees: vandaag hopelijk weer een datum om naar toe 'leven'. @Nina: je wordt inderdaad gemist hier, maar snap dat je je even een momentje voor jezelf wilt. Je vakantie schiet ook al op. Wij gaan op die dag weer naar huis. Wie weet kunnen we onderweg naar elkaar zwaaien als we elkaar passeren! @Miss: vroeg me ook af hoe het met je was? Nog steeds (lekker) druk met je nieuwe baan? Vandaag een drukke dag. Morgen gaan we op vakantie en ik heb altijd de 'tic' dat mijn hele huis van onder tot boven, van binnen en buiten aan kant moet zijn, er natuurlijk niets vergeten mag worden en natuurlijk ook thuis alles op voorraad moet zijn voor mijn beestjes e.d. Dus vandaag flink aan de poets, was, strijk, boodschappen doen en inpakken. Mijn zoontje gaat straks nog een ochtendje naar de peuterspeelzaal, zodat wij 3 uurtjes de handen vrij hebben. Mijn man heeft me de opdracht gegeven dat we morgenochtend echt op een vaste tijd moeten gaan vertrekken. Dus de lat ligt hoog.
Hoi Bbibi en Sneeuwmees, Ik mis jullie ook hoor!!! Daarom blijf ik ook mee lezen. Maar momenteel spelen te veel emoties en angsten bij mij om langer dan paar minuten hier op zp te zijn. Ik vind jullie allemaal heel aardig en kan alleen maar blij worden van jullie goede nieuws. Ik hoop dat ik snel weer lekker mee kan kletsen! **Dikke knuffel** Sneeuwmees, Hele fijne vakantie!!!! Ennn ik zwaai zeker terug! Geniet van jouw zwangerschap! Bbibi, Hele dikke knuffel en hoop dat jij ook snel zwanger bent! Succes met klussen!