Ik had vanmorgen n heel licht indroogstreepje, mar volgens mij wordt ik alsnog ongesteld. Het rommelt en het verlies wordt nu meer rood dan rood bruin
Zo, punctie achter de rug. Punctie viel mee. Die narcose is fijn! Heb nu toch wel wat na pijn. De opbrengst was 4 eicellen. Dat viel wel erg tegen eerlijk gezegd. Maandag horen we hoeveel er bevrucht zijn. En nu ga ik lekker ff slapen. Moe!
Anja, fijn dat de punctie is meegevallen. Jammer dat de opbrengst je ergens tegenvalt. Rust maar goed uit! Ik duim voor goede bevruchtingen. Hier vol twijfels door alles wat ik voel. Handig nu manlief niet thuis is. Geheel in tranen een vriend opgebeld en ja, deze man kon mij helpen door te luisteren en me zelfs weer te laten lachen. Pffff, wat ben ik een emo muts deze dagen!
Jeetje timon, at wachten is ook erg lang. Bij mij is toch mijn menstruatie door aan het zeten. Zeg mijn vriend dan weten we tenminste waar we aan toe zijn. Grrr dat is nu net niet wat ik wil horen. Hij zegt dat die mij begrijpt dat ik nu verdriet heb, maar die opmerking deed mij heel veel pijn zeker omdat ik toch zo had gehoopt met 4 dagen overtijd dat het deze keer wel zou blijven zitten.
Anja: heb je niet gezien maar was echt super druk.. Liep een uur uit! Maar kan me voorstellen dat je een beetje teleurgesteld bent.. Ik duim ook voor goede bevruchtingen!!! TP ging goed!! Emmys hadden zich goed gedeeld tenminste hoe ver ze het op dag 3 konden bekijken.. Dus nu 2 zenuwslopende weken.. Blijf maar lekker bij me!!!!!
Wow Jojo, een uur uitloop? Dat is niet niets. Maar goed dat je alleen maar je emmy's kwam ophalen. Goed broeden!!!! Gezellig op het wachtbankje. Ik heb de chips al.
Jojo82, jeetje een uur uitloop!! Maar alles voor een goed doel! Nu de vervelende wachtweken..ik duim dat ze blijven plakken!
Jojo wat top dat ze allebei goed waren gedeeld!!!! Ik duim heel hard!! Anja, spannend hoor maandag, ik duim ook voor jou!! En beter 4 goeie eitjes dan 10 slechte toch?!!!!
Kippetjuh, ga je morgen voor de laatste keer testen? Gelukkig heb ik geen testen in huis. Werd vanmiddag even gek van de spanning.
Wie van jullie maakt ebruik vd embryoscope? Wie van jullie heeft er gekozen voor invriezen van eventuele embryo's? Ik snap de prijslijst niet helemaal nl, wat betreft de kosten van het invriezen.
Timon nee ik ben klaar met testen .... Misschien nog 1 voordat moeders vr moedrs komt.. Heb m'n testen en de foto's op m'n mobiel ook allemaal weggegooid haha! Werd er alleen maar onzeker van.. Ging streepjes vergelijken enzo. Voor jou inderdaad slopend deze laatste dagen! Heel veel sterkte nog even en hoop heeeel erg op een mooie test vd week! Natasja: voor de embryoscope betaal je per dag.. 2 dagen is 200 euro en daarna 75 per dag. Bij 5 dagen dus 425 euro. Kosten van invriezen zijn lager maar weet niet precies hoeveel dat is..
@Jojo: wat goed dat ze beide goed gedeeld zijn. Hoeveel cellig waren ze ? Ik duim voor je ! @Anjav: fijn dat de punctie mee viel. Hoe gaat het nu met je ? Ik hoop dat ze alle 4 mooi bevrucht zijn en ze goed doordelen.
Druufke, Natasja, Timon, Karin; thanks!! Ik hoop ook echt dat ze alle 4 goed bevrucht worden! Natasja; balen dat je ongi is doorgezet. Is het echt veel rood?? Timon, ik kan me voortellen dat je vol twijfels zit over alles wat je voelt. Het is ook zo super spannend allemaal. Jojo; fijn dat de tp goed is gegaan. Wel balen zeg, dat het een uur uit liep. Dat had ik vorige week woensdag ook! Maar wat fijn ook dat de emmy's van goede kwaliteit zijn! Nu lekker blijven plakken! Kippetjuh, haha, 4 goede zijn idd beter dan 10 slechte. Als ze nou gewoon alle 4 bevrucht zijn, dan hoor je mij ook niet klagen. Maar eerlijk is eerlijk, ik ben al tevreden als we 1 topper hebben! En als die dan gewoon blijft plakken, ben ik dolgelukkig. Loontje: ik voel me eigenlijk best goed. Ik heb nog maar minimaal napijn. Alleen als ik ga zitten is het nog gevoelig. Dus het is echt 1000% beter dan bij de vorige 2 puncties.
Het is niet overdreven rood, maar wel helderrood. Ben in totaal 2 slijmproppen kwijtgeraakt. Nu verlies ik ook stukjes dus ik vrees dat ik me erbij niet met leggen dat het einde oefening is. En vanaf morgen toch moet gaan prikken.
Ik snap er niets meer van! Nu is het bloed verlies meer oranje dan rood en het is ineens weer stukke minder het verlies. Ik snap er niets meer van. Vanmiddag was de test negatief. Ik weet nu even niet zo goed wat ik er van moet denken. De huisarts zal zeggen dat ik met urine langs moet komen, die zal niet zomaar een bloedtest laten doen en afgezien daarvan is hij er 's middags niet dus de uitslag zal ik niet krijgen voor 11.30u als ik pas om 9u de eventuele verwijzing kan ophalen. Zolaat begint zijn assistente pas. Wat moet ik nu?? 3u op en neer naar dd is ook niet echt een optie