ICSI in Dusseldorf

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Krabje, 8 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Er zijn 2 bevruchtingen. Ze worden allebei morgen teruggeplaatst. Met assisted hatching.
    Dus ik ben benieuwd...
     
  2. Kippetjuh

    Kippetjuh Actief lid

    30 mrt 2012
    433
    0
    16
    NOP
    YES Anja, 2 bevruchtingen!!!!! Jammer dat je nu geen cryo's hebt, maar wel weer een verhoogde kans op zw'schap met 2 terugplaatsingen! LAAT HET ZO ZIJN!!!!!
    Hoop dat t morgen 2 toppertjes zijn..

    Hoe voel je je?
     
  3. jojo1982

    jojo1982 Lid

    1 dec 2010
    94
    0
    0
    NULL
    Twente
    Oooohhh spannend 2 bevruchtingen!! Dus ook geen embryoscope voor jou.. Als we nu heel hard voor elkaar duimen!!!!
    Dan komen er over kleine 9 maand 2 of 4 ;) kleine hummeltjes op de wereld.. van jou en van mij!!!! Knuffel
     
  4. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Anja goed nieuws hoor, gewoon 2 bevruchtingen !
    Hopelijk zijn het toppers ! Hoeveel dagen na punctie krijg jij nou de tp ?
     
  5. anjav

    anjav Fanatiek lid

    11 dec 2011
    1.690
    0
    36
    NULL
    NULL
    Kippetjuh: ik voel me een beetje dubbel. Maar ben wel blij dat er toch 2 bevruchtingen zijn!

    Jojo: ook geen scope voor ons nee. Maar dat doen we meis; ik duim voor jou, en jij voor mij. :D Samen op dat vreselijke wachtbankje. ;)
    Knuff!

    Loontje: morgen is dan 3 dagen na de punctie. Punctiedag niet meegeteld.
     
  6. Karin75

    Karin75 Actief lid

    20 mrt 2012
    237
    0
    0
    @ Anjav, mooi nieuws voor jou! Mooi 2 bevruchtingen! Morgen de tp al, succes alvast!!

    Vanmorgen in DD behandelplan besproken, v.a. dag 1 Synarela neusspray, v.a. dag 3 Puregon icm Menopur. Vraagje voor meiden die het ook zelf moeten betalen; waar hebben jullie de medicijnen besteld? In DD zeiden ze dat het in Belgie stukken goedkoper is, heb 2 adressen gekregen. Maar bezorgen ze ook?? Twijfel of ik de medicijnen bij m'n eigen apotheek moet bestellen of bij apotheek in Belgie, is nl. weer een rit van meer dan 3 uur wanneer ze niet bezorgen...:(
     
  7. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Ik denk waar is het topic nou, staat het bij MMM clubs.
    Ben ik de enige die daar niets over af wist !? Vanmorgen was dat nog niet zo.
     
  8. Kippetjuh

    Kippetjuh Actief lid

    30 mrt 2012
    433
    0
    16
    NOP
    nee wist ik ook niet Loontje!

    Karin: Ik denk dat ze wel bezorgen hoor.. als ik jou was zou ik wat prijzen vergelijken zodat je ook weet hoeveel het je scheelt.. Weet zo even niet meer wie ook zelf moet betalen....?
     
  9. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Ik moest zelf betalen, maar tot nu toe nog geen medicijnen hoeven te gebruiken :)

    Ik zou eerst gewoon even bellen om te vragen of ze bezorgen en inderdaad even prijzen opvragen zodat je kan vergelijken.
     
  10. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    2.146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Gefeliciteerd meid! 2 vd 4 is een hele mooie score!

    Wanneer wordt er besloten om de embryoscope te gebruiken?
    Hoe zit het eigenlijk als je meerdere bevruchtte eicellen hebt? Kunnen ze die invriezen?
    Ik kom niet helemaal uit die prijslijst van alle mogelijkheden.
    Invriezen is €151. Maar ik zie ook prijzen zoals transportvoorbereiding en gebruik transport box per dag en borg voortransport box, one way transport box!
    €160 voor ah is dat per eicel?
     
  11. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Is transportbox niet voor het transporteren van zaad/eicellen en in ons geval cryo's !?
     
  12. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    #2072 Timon, 4 jun 2012
    Laatst bewerkt: 4 jun 2012
    Ego
    Manlief was halverwege de middag thuis. Een half uurtje later stond ik vol zenuwen te testen. Het schermpje loopt vol met de druppels urine... Negatief! *zucht* *slik* Trillende lip en manlief aankijken werd janken. In zijn armen op de badkamer... weer een mislukte poging. Twee supertoppers die niet hebben willen aanhaken. Wat ben ik verdrietig. We zijn beiden verdrietig. Hij zorgt gelijk weer voor mij en ik krijg zo thee. We balen zo stevig. Waarom is het nog steeds niet onze tijd? Heb ik niets van de pregnyl gemerkt, niets van de utrogostan, maar vanaf dat de emmy's waren teruggeplaatst deed mijn lichaam van alles. Ga je 2 dagen voor tijd testen is 'ie zo wit als het maar zijn kan. Ik trek dit niet lang meer. We hebben nog 2 eskimo's, maar het vertrouwen raakt zo op. Ik voel me zo leeg, maar ook zo vol... met tranen.
     
  13. Kippetjuh

    Kippetjuh Actief lid

    30 mrt 2012
    433
    0
    16
    NOP
    Lieve lieve Timon, bah wat een kl*te nieuws. Ik geef je even een hele dikke knuffel.
    Kan zo weinig voor je doen, ik gun je zoooo een mooi tweede streepje.... en dan issie weer wit, @#$%$#@#
    Schrijf het maar van je af, huil huil en huil en probeer je er maar WEER doorheen te slaan.. Hopelijk kun je jezelf daarna weer bij elkaar rapen en weer een beetje vertrouwen krijgen in de toekomst.
    Denk aan je en wens je heel veel sterkte.
    Liefs
     
  14. Druufke

    Druufke Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.288
    0
    0
    Assistent bedrijfsleidster
    Venlo
    @Timon: potverdorie meis ( en dit is nog zacht uitgedrukt) het is allemaal zoooo oneerlijk!!! En ik kan me heel goed voorstellen dat je de hoop en moed begint te verliezen!! Ga je wel over 2 daagjes nog een keer testen? Digi knuffel meis en heel veel sterkte!!!
     
  15. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Lieverds.:):( Met betraand gezicht zit ik jullie lieve berichtjes te lezen.

    Druufke, ik zal dan weer testen om het officieel aan DD door te geven.

    Het enige wat wij heel graag willen is papa & mama worden. Is dat zoveel gevraagd?
     
  16. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Ow lieve Timon, wat had ik graag wat anders gelezen. Ik heb zo een goed gevoel bij je !
    Maar het is nog wel vroeg, je zit pas 7 dagen na tp. Als ik mijn testen erbij pak heb ik op 8 dagen na tp een heeeeeeeel licht streepje (zie mijn album). Dus ik blijf nog steeds voor jullie door duimen, ik gun het jullie zo ontzettend veel !
    Dikke knuffel !!
     
  17. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Loontje, daar heb ik helemaal niet aan gedacht! Het is 7 dagen na tp! Ik heb natuurlijk de tp gehad op dag 3 na punctie ipv 3 dagen (NL). Omdat ik 6/7 juni mag testen en het nu echt meer uithield heb ik vandaag getest.
     
  18. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Kan je nagaan, jij 3 dagen na tp en ik had dag 5 emmies en teste op dag 8 na tp heeeel licht posi. Zoals ik al zei ik blijf voor jullie duimen !!
     
  19. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Zeg ik het verkeerd. Ik heb dag 5 emmy's ontvangen uit de embryoscope.

    Maar ook alle symptomen zijn weg. Alleen last van mijn onderrug, wat ik nooit heb gehad. Ook niet voor ongi.
     
  20. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Dan hebben we beide dag 5 emmies gehad. Ik hoop dat je van de week wel een 2e streepje ziet.

    Ik wil je geen valse hoop geven, maar ik had ook last van mijn onderrug (mij maakte dat onzeker, omdat ik dat vaak ook voor m'n ongi had)
     

Deel Deze Pagina